Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Čtvrtfinále

25. 4. Jablonec ▸

6. 5. CHEB

21. 5. BRNO

4. 6. PARDUBICE

7. 6. OLOMOUC

10. 6. OLOMOUC

13. 6. OSTRAVA

14. 6. OSTRAVA

17. 6. OSTRAVA


21. 1. 2019

Ve zdravém těle, zdravý duch

Neváhejte zapojte i vaši školu, třeba i malou nebo bez dráhy. Je to jednoduché. Po týdnu se nám přihlásilo na 200 základních škol. Pro ty, které ještě váhají máme pár argumentů proč do toho jít, zpestřit sobě i dětem výuku tělesné výchovy a poslat své reprezentanty až na Zlatou tretru Ostrava.  

Takže: 

  • Přihlášení školy do projektu je úplně jednoduché a stejně tak zapsání výsledků. Zabere minimum času. Vedoucí projektu na škole vyplní stručný formulář ZDE, dostane heslo a až u vás kdykoli do půle dubna proběhnou kvalifikační závody, zapíše výsledky dětí, kteří budou repreznentovat vaši školu ve čtvrtfinále.

    Teď je nejdůležitější do 31. ledna přihlásit vaši školu.

  • Děláme to maximálně jednoduše pro vás všechny a hlavně pro děti. Pokud nemáte možnost s dětmi závodit na atletickém oválu, můžete závod uspořádat za dodržení stejných podmínek pro všechny i na trávě, škváře nebo třeba v parku.
  • A pokud je vaše škola malá, nenaplní všechny věkové kategorie, nevadí to. Do výsledků zapíšete a nominujte pouze ty, které máte a odešlete. 

Jednoduché 3 kroky tedy jsou:

  1. Vyplnit a do 31. ledna odeslat formulář (vaše škola je tímto přihlášena a dostane přístupvá hesla)
  2. Zpestřit si hodiny tělesné výchovy „čokoládovým“ běháním
  3. Do 15. 4. 2019 zapsat výsledky „reprezentantů“ vaší školy

Kdybyste potřebovali s čímkoli poradit nebo něco probrat, jsme tady pro vás případě na info@cokoladovatretra.cz nebo +420 773 004 098.

 


zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz