Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného


21. 1. 2019

Ve zdravém těle, zdravý duch

Neváhejte zapojte i vaši školu, třeba i malou nebo bez dráhy. Je to jednoduché. Po týdnu se nám přihlásilo na 200 základních škol. Pro ty, které ještě váhají máme pár argumentů proč do toho jít, zpestřit sobě i dětem výuku tělesné výchovy a poslat své reprezentanty až na Zlatou tretru Ostrava.  

Takže: 

  • Přihlášení školy do projektu je úplně jednoduché a stejně tak zapsání výsledků. Zabere minimum času. Vedoucí projektu na škole vyplní stručný formulář ZDE, dostane heslo a až u vás kdykoli do půle dubna proběhnou kvalifikační závody, zapíše výsledky dětí, kteří budou repreznentovat vaši školu ve čtvrtfinále.

    Teď je nejdůležitější do 31. ledna přihlásit vaši školu.

  • Děláme to maximálně jednoduše pro vás všechny a hlavně pro děti. Pokud nemáte možnost s dětmi závodit na atletickém oválu, můžete závod uspořádat za dodržení stejných podmínek pro všechny i na trávě, škváře nebo třeba v parku.
  • A pokud je vaše škola malá, nenaplní všechny věkové kategorie, nevadí to. Do výsledků zapíšete a nominujte pouze ty, které máte a odešlete. 

Jednoduché 3 kroky tedy jsou:

  1. Vyplnit a do 31. ledna odeslat formulář (vaše škola je tímto přihlášena a dostane přístupvá hesla)
  2. Zpestřit si hodiny tělesné výchovy „čokoládovým“ běháním
  3. Do 15. 4. 2019 zapsat výsledky „reprezentantů“ vaší školy

Kdybyste potřebovali s čímkoli poradit nebo něco probrat, jsme tady pro vás případě na info@cokoladovatretra.cz nebo +420 773 004 098.

 


zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp LASO nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz