Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného


8. 3. 2019

Sdělení pro školy

Vážení vedoucí projektu, v středu 6. 3. jsme na emailové adresy uvedené v přihlašovacím formuláři odeslali informační dopis a elektronické materiály pro organizaci základních kol Čokoládové tretry. Znění dopisu naleznete níže.

Pokud Vám email z nějakého důvodu (přeplněná schránka, hromadná pošta,...) nedorazil, napište nám, prosím, co nejdříve na info@cokoladovatretra.cz, zašleme obratem znovu.


Vážení přátelé

Vítejte v projektu Čokoládová tretra. Tímto se stáváte pořadatelem základního kola Čokoládové tretry, které máte povinnost uspořádat kdykoli do 15. 4. Děkujeme!


Dovolím si níže malou rekapitulaci a několik aktuálních informací.

Organizace závodu

Základní kola mohou proběhnout v hodinách TV, v rámci sportovních dnů apod. Tato volba je na plně na vás. Pokud je u vás zájem o účast velký, můžete uspořádat nejprve třídní kola a následně celoškolní kolo závodu.

Jen pro zopakování, běží se ideálně na dráze v distancích 100 m, 200 m, 300 m – vždy hoši a dívky zvlášť.

Pokud nemáte možnost s dětmi závodit na aletickém oválu, můžete závod uspořádat – za dodržení stejných podmínek pro všechny vaše závodníky-i na trávě, škváře nebo v parku.

Věkové kategorie

Kategorie

Trať

Rok narození

A

100 m

2013–2012

B

200 m

2011–2010

C

300 m

2009–2008

Pozn.:  Pokud jste malá škola, která nenaplní všechny věkové kategorie, nevadí to. Do výsledků zapíšete a nominujte pouze žáky v kategoriích, které máte.

Závod

Všechny distance se běží v „drahách“. Závodníci nesmí mít tretry. Startuje se bez bloků.

Měření

Měřit můžete i ručně (stopkami). V případě ručního měření bude následně v systému připsáno 0,24 s. dle pravidel. Pokud škola disponuje elektronickou časomírou, je, samozřejmě, možné ji použít.

Postup do čtvrtfinále

Do čtvrtfinále postupuje 18 dětí z každé zúčastněné základní školy (9 dívek a 9 chlapců). Postupují první tři nejrychlejší časy z každé disciplíny na základě jmenného seznamu zapsaného vedoucím projektu na dané základní škole do online výsledkového formuláře na www.cokoladovatretra.cz

Výsledky

Výsledky musí být zapsány a odeslány do systému nejpozději 15. 4. 2019 do půlnoci. Na jejich základě budou vytvořeny startovní listiny pro jednotlivá čtvrtfinále. Závodníci startují ve čtvrtfinále podle toho, do kterého kraje spadá vaše základní škola dle rozpisu níže:

Pro základní školy z kraje

Místo konání čtvrtfinále

Hlavní město Praha

Praha

Jihomoravský kraj

Brno

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Středočeský kraj

Kladno  

Karlovarský kraj a Plzeňský kraj 

Plzeň

Jihočeský kraj a Kraj Vysočina

České Budějovice

Pardubický kraj a Královéhradecký kraj 

Pardubice

Liberecký kraj a Ústecký kraj

Jablonec

Olomoucký kraj a Zlínský kraj

Olomouc 

Pozn: Termíny a přesné adresy míst konání Vám zašleme, jakmile budou všechny informace známy. Je to otázka týdne či dvou. Dále je zveřejníme je na stránkách akce, v propozicích i na facebooku.

Fotografie a videa

Pokud zveřejníte na stránkách vaší školy fotografie, videa nebo textové novinky o průběhu projektu, pošlete, prosím, také link na vaše stránky na info@cokoladovatretra.cz.  Všechny vaše odkazy zveřejníme a odprezentujeme tak nejen projekt, ale i vaši školu.

Elektronické a tištěné materiály pro základní kola:

Přílohou tohoto emailu jsou také tyto podpůrné materiály.

1. Logo projektu Čokoládová tretra 2019 v několika formátech k vašem  vlastnímu užití.

2. Účastnický banner pro umístění na stránky školy ve dvou nejběžnějších formátech. Pokud budete potřebovat jiný, napište nám. (Prosím, ať váš IT odborník propojí banner po umístění na stránky školy vždy na stránky projektu www.cokoladovatretra.cz)

3. Účastnický banner pro umístění na facebook školy. (Prosím, ať váš IT odborník propojí banner po umístění na stránky školy vždy na stránky projektu www.cokoladovatretra.cz)

4. Plakát k vytištění na velikost A4 ve formátu pdf s prostorem pro pohodové, elektronické vepsání vašich vlastních informací: názvu školy, místa, data, hodiny konání vašeho závodu… Prostě dle potřeby.

5. Nominační listy pro účastníky čtvrtfinále ve formátu A5. Vytisknete a předáte při vyhlašování závodníkům, kteří budou reprezentovat vaši školu ve čtvrtfinále.

Dále vám budou poštou doručeny tyto materiály v tištěné podobě:

1. Účastnický certifikát se jménem vaší školy ve formátu A3

 

V případě jakýchkoli dotazů jsem vám k dispozici na +420 773 004 098 nebo na info@cokoladovatretra.cz.

Děkuji vám a přeji mnoho krásných chvil nejen s atletikou!

Mgr. Šárka Mokrá
Manažer projektu


zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp LASO nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz