Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

NOVINKY

25. 5. 2017

Otrokovice poprvé hostily Čokoládovou tretru

Několikanásobný medailista z evropských halových šampionátů, překážkách a sprinter Petr Svoboda se ujal role patrona Čokoládové tretry letos poprvé a to v Otrokovicích.

18. 5. 2017

Atletika jako slavnost

Dvanáctý závod Čokoládové tretry v Olomouci připomínal velkou slavnost s piknikem a atletickým souboji malých běžců. „V atletice není moc příležitostí, kde by mohli děti s rodiči tak intenzívně sdílet emoce ze závodů. Možnost být tak blízko s dětmi je velkým osvěžením pro rodiny, jejichž děti už atletiku dělají a nenásilným zprostředkováním závodů těm, kteří o nějakém oddíle ještě uvažují," zamyslel se David Uhlíř z pořadatelského AK Olomouc.

16. 5. 2017

Čokoládová tretra v Baťově městě

AK Zlín je druhým rokem pořadatelem Čokoládové tretry. Na závod se zlínští atleti rozhodli pozvat především školky a základní školy z okolí svého působiště Stadionu Mládeže na Hradské ulici. Sešlo se jich téměř dvě stovky.

15. 5. 2017

Slezská metropole přivítala Čokoládovou tretru

Slezská metropole přivítala Čokoládovou tretru už pošesté. Závod v běhu na dráze pro děti do 11 se zde koná od roku 2012. Na každý závod také zavítají slavní atleti jako Imrich Bugár, Daniel Bártová nebo v letošním roce Táňa Netoličková-Kocembová.

14. 5. 2017

Vsetín bez dráhy, ale celým srdcem

Atmosféra, kterou Čokoládová tretra zažila ve Vsetíně nemá v letošním ročníku obdoby. „Ve Vsetíně se zázemí pro atletiku ve spolupráci s dalšími subjekty chystáme teprve znovu vybudovat, zatím nám chybí i minimální hřiště u nějaké školy. Přesto zde již několik let funguje oddíl AK Elim Vsetín a ve svých řadách máme mnoho desítek malých atletů a atletek. Věříme, že i upoutání pozornosti k atletice zapojením se do prestižního projektu jako je Čokoládová tretra, nám pomůže naše úsilí ještě zintenzívnit a všechny snahy korunovat úspěchem," popsala situaci ve Vsetíně šéfka místního organizačního výboru Šárka Hromadová. Pravdivost jejích slov potvrdil i přítomný starosta Jiří Růžička, který celou akci slavnostně zahájil a sledoval po boku slavné trojskokanky Šárky Kašpárkové.

12. 5. 2017

Čokoládová tretra a slunné Slovácko

Bývalá česká reprezentantka ve skoku vysokém, medailistka z halového světa a Evropy a jediná česká výškařka, která překonala 200 cm, Zuzana Hlavoňová zavítala na čokoládovou tretru do Uherského Hradiště.

<< <  Stránka 3 z 15  > >>