Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Ostrava 23. 5. 2012 - výsledky

« zpět

 

Žákyně - 2007-2009 - 60 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Kubajurová Tereza Školka 12,71
2 Havlásková Eliška Hukvaldy 12,91
3 Kulitayová Natálka Havířov-Horymírová 14,65
4 Javorská Viktorie Hošťálkovice 15,34
5 Michalíková Elen MŠ Blahoslavova 15,38
6 Derecnovská Tereza   15,49
7 Burkovič Ellen Slezan Frýdek-Místek 15,96
8 Ratajová Vanessa Školka Monty 15,99
9 Burdová Tereza   16,21
10 Starková Karolína MŠ Předškolní 16,87
11 Pražáková Sabina Školka Monty 16,90
12 Bystroňová Denisa MŠ Slívová 16,94
13 Holaňová Nela Vratimov 17,08
14 Rokoszová Sofie MŠ Blahoslavova 17,10
15 Březinová Bára   17,12
16 Kurucová Carmen Ostrava 18,00
17 Buryová Klára MŠ Lechowiczova 18,56
18 Fišáková Lucie Johanka MK Seitl 18,74
19 Nezvalová Berenika MŠ Zábřeh 18,84
20 Volná Aneta MŠ Hošťálkovice 18,92
21 Štětínská Tereza SK OB Ostrava 19,15
22 Březná Karolína Poruba 19,43
23 Growková Klára Proskovice 20,00
24 Pavlíková Lucie Sokol Svinov 22,16
25 Recmanová Johana Ostrava 22,31
26 Zástřešová Eliška Ostrava 22,47

Žáci - 2007-2009 - 60 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Volný Vojtěch Třebovice 12,20
2 Tomeček David MŠ Hornická 12,77
3 Pařík Michal 12,85
4 Kapler Maxim   13,10
5 Fialka Patrik Havířov 13,68
6 Zástřešek Matouš MŠ Staňková 13,72
7 Mikunda Jakub Ostrava 13,81
8 Dluhoš Daniel SSK Vítkovice 13,91
9 Kubajura Viktor MŠ Žilinská 14,02
10 Mocek Martin MŠ Nová Bělá 14,03
11 Lukosz Dominik MŠ Hošťálkovice 14,51
12 Volný Tomáš MŠ Hošťálkovice 14,63
13 Gazda Josef MŠ Komerční 15,13
14 Bitta Adam SK Spero 15,23
15 Surma David Havířov 15,32
16 Ďulík Jaroslav MŠ Volgogradská 15,63
17 Knebel Filip F.Formana 15,98
18 Koláček Tadeáš MŠ Tylova 16,77
19 Rogniski Filip MŠ Beruška 16,89
20 Gros Daniel   20,31
21 Adámek Petr   21,53

Žákyně - 2005-2006 - 100 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Chovanečková Nikola Štramberk 17,65
2 Maternová Natálie LBK Kopřivnice 18,64
3 Martinková Andrea SSK Vítkovice 18,65
4 Ryšková Gabriela ZŠ Matiční 21,24
5 Holendová Marie MŠ Větrná 21,35
6 Kubínová Julie Orlová 21,56
7 Kutáčová Jana GK Vítkovice 22,23
8 Pondělíčková Michala ZŠ Matiční 19,05
9 Novák Nicol LBK Kopřivnice 19,04
10 Potůčková Veronika MŠ Kořenského 19,23
11 Vaculínová Valentína SSK Vítkovice 19,24
12 Maštalířová Hana Slezan Frýdek-Místek 19,92
13 Neuwirthová Kateřina Poruba 20,22
14 Radová Tereza SSK Vítkovice 20,56
15 Matějíčková Nikola SSK Vítkovice 19,44
16 Tomečková Sabina SSK Vítkovice 19,80
17 Krestová Sofie ZŠ Hrdličky 20,14
18 Onderková Jana Slezan Opava 18,82
19 Langrová Sára Srbská 19,54
20 Mrkvicová Adriana SSK Vítkovice 20,22
21 Mučková Eliška Dvorského 19,04
22 Jedličková Elen SSK Vítkovice 20,14
23 Pacutová Anna SSK Vítkovice 20,26
24 Tylová Karolína MŠ Proskovice 20,56

Žáci - 2005-2006 - 100 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Bubík Patrik ZŠ Klegova 17,64
2 Bernatík Filip Orlová 17.67
3 Surovec David SSK Vítkovice 17.78
4 Svačina Ondřej SDH Heřmanice 18,40
5 Kiša Maxmilián Karel SSK Vítkovice 18,89
6 Kuruc Jakub SSK Vítkovice 19,16
7 Stach Matěj ZŠ Klegova 19,23
8 Novák Igor ZŠ Sekaniny 19,37
9 Grulich Samuel ZŠ JŽ 19,64
10 Škoda Jiří Klegova 19,70
11 Balcar Michal Start Havířov 19,71
12 Sýkora Richard SSK Vítkovice 19,99
13 Valík Matouš Polanka 20,13
14 Koza Michal Gen.Píky 20,15
15 Budniak Matěj SSK Vítkovice 20,31
16 Souček Ondřej Jäkl Karviná 20,32
17 Sobol David MŠ Maluchy 20,74
18 Pelikán Vojtěch Dvorského 20,84
19 Löw Adam ZŠ Březinová 20,97
20 Recman Jakub ZŠ Ostrčilova 21,03
21 Branich Lukáš Stará Bělá 21,03
22 Pastorek Ondřej MŠ Staňkova 21,15
23 Kusiak Jakub Ostrava 21,15
24 Gróf Filip SSK Vítkovice 21,56

Žákyně - 2003-2004 - 200 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Ningerová Klára Slezan Frýdek-Místek 34,41
2 Czeschová Eliška Olympia Bruntál 34,50
3 Mynářová Amálie Slezan Frýdek-Místek 34,93
4 Šimečková Simona Dvorského 35,04
5 Oborná Denisa SSK Vítkovice 36,48
6 Kulifayová Adéla Havířov 36,81
7 Bizoňová Kristýna Slezan Frýdek-Místek 37,07
8 Ceremugová Irma Jugoslávská 37,20
9 Vančurová Ester Valašské Meziříčí 37,28
10 Balabánová Helena SKI Bílá 37,41
11 Kaňoková Bára SSK Vítkovice 37,62
12 Paťavová Natálie Valašské Meziříčí 37,87
13 Stankovičová Aneta SSK Vítkovice 38,05
14 Tichá Vendula Porubská 38,23
15 Kunčíková Tereza Opava 38,46
16 Poláková Jana Olympia Bruntál 38,91
17 Szyroká Pavlína AK Bohumín 39,10
18 Bártová Daniela Atletika Poruba 39,15
19 Juřičná Žaneta Slezan Frýdek-Místek 39,16
20 Klásková Lucie SSK Vítkovice 39,42
21 Sakalová Andrea Slezan Frýdek-Místek 39,53
22 Navrátilová Sára Olympia Bruntál 39,55
23 Tisovská Lucie Jugoslávská 39,93
24 Gajdošíková Tereza Slezan Frýdek-Místek 40,02
25 Homolová Kateřina Dvorského 40,68
26 Kociánová Eliška SSK Vítkovice 40,87
27 Štefková Karolína Dvorského 40,99
28 Potůčková Sabina Březinova 41,05
29 Paličková Natálie AK Bohumín 41,52
30 Neuwirthová Karolína Klegova 42,05
31 Sopuchová Pavla LBK Kopřivnice 42,51
32 Plačková Lucie Dvorského 42,67
33 Reissová Tereza SKI Bílá 42,96

Žáci - 2003-2004 - 200 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Knap Ladislav SSK Vítkovice 30,80
2 Navrátil Šimon SSK Vítkovice 32,90
3 Hadaš Matěj TJ Valašské Meziříčí 33,19
4 Matloch Matouš LSK F-M 33,61
5 Pindur Václav Jäkl Karviná 34,45
6 Dorotík Robin Slezan Frýdek-Místek 34,47
7 Paťava Alex TJ Valašské Meziříčí 35,34
8 Červenka Filip SSK Vítkovice 35,40
  Vlk Lukáš Slezan Frýdek-Místek 35,40
10 Dzida Jakub Opava 35,46
11 Long Casey AK Bohumín 35,54
12 Pniok Juráš SSK Vítkovice 35,56
13 Gazda Ondřej 30.dubna 36,01
14 Novotný David Start Havířov 36,02
15 Hrbáč Tomáš Velká Polom 36,46
16 Tyl Marek Polanka 36,56
17 Kruml Filip Kosmonautů 36,66
18 Ščibráni Milan SSK Vítkovice 36,77
19 Sedláček Michael Slezan Frýdek-Místek 36,78
20 Hrbáč Tomáš ZŠ Dobroslavice 36,98
21 Urbanec Dominik Gen.Píky 36,98
22 Dymáček Jan Kosmonautů 37,03
23 Bordovský Adam SSK Vítkovice 37,25
24 Plesník Honzík Baška 37,27
25 Glozar Damian ŠSK Příbor 37,28
26 Breznen Maciej Jäkl Karviná 37,28
27 Bitta Matyáš SK Spero 37,30
28 Mrkvica Dominik SSK Vítkovice 37,39
29 Šupík Matěj ZŠ Sekaniny 37,53
30 Michna Martin Velká Polom 37,54
31 Polák Jan Olympia Bruntál 37,54
32 Solanský Tomáš Klegova 37,58
33 Sznapka Vojtěch Ostrava 37,77
34 Obuch Maxim SK Spero 38,00
35 Zeman Matěj ZŠ Aviatiků 38,30
36 Duchovný Jakub Klegova 38,41
37 Dostalík Jan FC Vítkovice 38,49
38 Sedláček Jakub FC Vítkovice 38,59
39 Marek Norbert Klegova 38,75
40 Hořínek Jan Hrabová 38,96
41 Kisza Alex Start Havířov 38,98
42 Trávníček Jakub Březinova 39,16
43 Bystroň Jakub SSK Vítkovice 39,36
44 Pavelek Jiří Slezan Frýdek-Místek 39,60

Žákyně - 2001-2002 - 300 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Holainová Bára SSK Vítkovice 46,54
2 Ovšáková Jana Olympia Bruntál 49,15
3 Matuszynská Adéla SSK Vítkovice 49,42
4 Kopcová Eliška Slezan Frýdek-Místek 49,58
5 Tomisová Kateřina SSK Vítkovice 50,76
6 Škrobánková Sára SSK Vítkovice 51,59
7 Kunčarová Lucie SSK Vítkovice 51,65
8 Paprstková Dominika Atletika Poruba 52,03
9 Swierkošová Jana Slezan Frýdek-Místek 52,69
  Sedláková Sára Jäkl Karviná 52,69
11 Gálová Sofie SSK Vítkovice 53,60
12 Grejtáková Klára SSK Vítkovice 53,65
13 Blažíková Kateřina Start Havířov 54,73
14 Jakubová Anežka ZŠ Šoupala 54,79
  Marszalek Eliška Jäkl Karviná 54,79
16 Hořínková Kristýna SSK Vítkovice 54,83
17 Pánková Denisa Slezan Frýdek-Místek 55,15
18 Krestová Isabela ZŠ Hrdličky 55,20
19 Třetinová Tereza Valašské Meziříčí 55,54
20 Siročáková Adéla Kosmonautů 56,20
21 Radkovská Eliška SSK Vítkovice 56,30
22 Novotná Sára Slezan Frýdek-Místek 56,33
23 Salamonová Svatava Start Havířov 56,69
24 Slováková Lucie SSK Vítkovice 56,78
25 Kunovjánková Viktorie ZŠ Hrabyň 57,72
26 Holaňová Anna SSK Vítkovice 59,31
27 Figalová Tereza Dětská 59,42
28 Piskořová Vendula SSK Vítkovice 59,92

Žáci - 2001 - 2002 - 300 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Valach Václav AK Bohumín 49,35
2 Drong Pavel TJ TŽ Třinec 49,59
3 Hrabovský Vojtěch SSK Vítkovice 50,22
4 Kneisl Šimon SK Přerov 50,56
5 Pastor Patrik Slezan Frýdek-Místek 50,65
6 Drong Jan TJ TŽ Třinec 50,82
7 Vicher jan SSK Vítkovice 51,40
8 Velička Jan Start Havířov 51,40
9 Skotnica Lukáš Slezan Frýdek-Místek 52,06
10 Skuplík Šimon Slezan Frýdek-Místek 52,63
11 Breznen Adam Jäkl Karviná 52,80
12 Schubert Miroslav Olympia Bruntál 53,61
13 Podešva Ondřej Dvorského 53,67
14 Zedníček Jiří SSK Vítkovice 53,70
15 Benc Filip DD Čeladná 54,68
16 Vala Jiří Dobratice 55,29
17 Krupa Adam Start Havířov 55,30
18 Pálka Viktor Start Havířov 55,38
19 Michálek Jan ELKA 55,53
20 Vanek Martin SSK Vítkovice 55,53
21 Kopřiva Šimon Sokol Vítkovice 55,93
22 Nováček Šimon Porubská 56,02
23 Ražný Jan Klegova 56,02
24 Jančík Martin SSK Vítkovice 56,08
25 Strnad Martin Olympia Bruntál 56,12
26 Kubica David SSK Vítkovice 56,23
27 Smilovský Matěj Sokol Vítkovice 56,92
28 Macura Marek ZŠ Rychvald 57,32

Žákyně - 2000 - 600 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Nováková Jana SSK Vítkovice 1:53,01
2 Vaňková Štěpánka SSK Vítkovice 1:54,09
3 Surmová Eliška SSK Vítkovice 1:59,94
4 Krbová Bára Valašské Meziříčí 2:01,66
5 Neuwirhová Tereza Atletika Poruba 2:02,08
6 Křístková Barbora Start Havířov 2:05,05
7 Beranová Klaudie Atletika Poruba 2:05,62
8 Stejskalová Monika SSK Vítkovice 2:05,92
9 Střálková Vendula Atletika Poruba 2:06,26
10 Kočí Marie Atletika Poruba 2:06,45
11 Šarapatková Anna Gymn.Hrabůvka 2:06,58
12 Birtusová Kristýna Olympia Bruntál 2:06,65
13 Dohnalová Štěpánka Gymn. F.Hajdy 2:07,53
14 Charwotová Aneta Jäkl Karviná 2:07,78
15 Tomečková Nikol Gajdošová 2:07,82
16 Cívelová Michaela SSK Vítkovice 2:07,85
17 Rigová Sabina   2:11,17
18 Činčilová Lada SSK Vítkovice 2:11,62
19 Zotyková Veronika Start Havířov 2:12,17
20 Krotká Lucie SSK Vítkovice 2:12,79
21 Šalamonová Zuzana SSK Vítkovice 2:14,07
22 Štefková Terezie SSK Vítkovice 2:14,45
23 Havlíková Aneta SSK Vítkovice 2:16,98
24 Textorisová Alexandra AC PORG 2:17,13
25 Šustková Johana SSK Vítkovice 2:18,27

Žáci - 2000 - 600 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Tyl Radek SSK Vítkovice 1:51,53
2 Martiňák Lukáš Slezan Frýdek-Místek 1:52,80
3 Staněk David TJ Jäkl Karviná 1:53,54
4 Kváš Jan Slezan Frýdek-Místek 1:53,75
5 Grygar Daniel Klegova 1:56,93
6 Malura Jan SSK Vítkovice 1:57,63
7 Kvasnica Michal Gymn.Hrabůvka 1:58,44
8 Agel Nikolas Kosmonautů 2:00,31
9 Píšek Jan SSK Vítkovice 2:01,32
10 Meca Jaromír ZŠ Zelená 2:02,08
11 Krompolc Petr Dvorského 2:03,30
12 Kramný Jakub SSK Vítkovice 2:03,52
13 Červený Matěj SSK Vítkovice 2:03,76
14 Vaněk Jakub SSK Vítkovice 2:04,21
15 Obuch Martin SK Přerov 2:05,11
16 Blažek Lukáš Dvorského 2:05,86
17 Musálek Jiří Řepiště 2:05,91
18 Piskoř Vojtěch Sokol Vítkovice 2:06,28
19 Junek Jiří Start Havířov 2:06,45
20 Březný Rostislav SG Ostrava 2:06,73
21 Kraus Pavel SSK Vítkovice 2:07,09
22 Hanzlík Matyáš ZŠ Filosovská, Praha 2:08,96
23 Vacek Pavel Dvorského 2:09,68
24 Pivsetok Jan Atletika Poruba 2:09,69
25 Šindler Matyáš Atletika Poruba 2:10,18
26 Duda Timon Fotbal Poruba 2:10,50
27 Hruška Tomáš Olympia Bruntál 2:11,12
28 Špetík David AC PORG 2:14,80

Žákyně - 1999 - 600 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Škanderová Kristýna Slezan Frýdek-Místek 1:48,26
2 Pavlásková Petra Slezan Frýdek-Místek 1:50,77
3 Uherková Tereza Slezan Frýdek-Místek 1:52,14
4 Holzeplová Klára Atletika Poruba 1:53,82
5 Červenková Lucie SSK Vítkovice 1:54,60
6 Holá Denisa Jäkl Karvina 1:54,70
7 Janulíková Sarah AK Šternberk 1:56,60
8 Rovenská Klára Atletika Poruba 1:57,18
9 Šantová Libuše SSK Vítkovice 1:58,13
10 Kořístková Eliška SKI Bílá 2:00,23
11 Matlochová Michaela LSK Frýdek-Místek 2:00,32
12 Návratová Kateřina ZŠ Lukášové 2:03,64
13 Bencová Tereza DD Čeladná 2:04,38
14 Janků Gabriela SSK Vítkovice 2:05,64
15 Pelcová Iva Valašské Meziříčí 2:06,76
16 Bémová Daniela SSK Vítkovice 2:06,89
17 Hájková Jana SSK Vítkovice 2:07,05
18 Borejová Hana AC PORG 2:07,56
19 Namyslová Tereza Atletika Poruba 2:07,65
20 Rykalová Anna LSK Frýdek-Místek 2:08,23
21 Nohavicová Claudie Hlučín 2:08,96
22 Vavřínová Aneta Valašské Meziříčí 2:09,23
23 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava 2:09,96

Žáci - 1999 - 600 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Pastor Daniel Slezan Frýdek-Místek 1:37,08
2 Vácha Jan Start Havířov 1:43,80
3 Lukša Filip Start Havířov 1:45,64
4 Namyslo Matěj Atletika Poruba 1:47,65
5 Kunčický Jan SG Ostrava 1:51,70
6 Gebauer Dominik Dvorského 1:51,72
7 Vitonský Jan Zubří 1:54,23
8 Sechra Marek SSK Vítkovice 1:55,22
9 Carbol Nikolas ZŠ Šeříková 1:58,56
10 Vondál Matouš Sokol Vítkovice 1:58,70
11 Dymáček Michal Gymn.Hrabůvka 2:02,32
12 Hejtmánek Marek U Haldy 2:03,80
13 Niziol Jiří Velká Polom 2:04,28
14 Volek Damián Valašské Meziříčí 2:05,85
15 Studník Ondřej Gymn.Hrabůvka 2:06,00
16 Hruzík Lukáš Atletika Poruba 2:07,58
17 Kasperčík Leo Atletika Poruba 2:08,56
18 Buzek Tadeáš Atletika Poruba 2:10,23
19 Kašperlík Martin Atletika Poruba 2:12,30

Žákyně - 1998 - 800 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Benčová Helena Slezan Frýdek-Místek 2:17,82
2 Pišteková Eva Slezan Frýdek-Místek 2:27,01
3 Growková Tereza SSK Vítkovice 2:27,80
4 Krtková Kateřina Slezan Frýdek-Místek 2:29,19
5 Novotná Markéta AK Šternberk 2:33,04
6 Sásová Katrin AK Šternberk 2:34,14
7 Kublová Kristýna Atletika Poruba 2:45,05
8 Salamonová Alexandra Start Havířov 2:45,94
9 Procházková Michaela Chropyně 2:48,79
10 Lisníková Soňa Slezan Frýdek-Místek 2:49,23
11 Rašková Iveta Slezan Frýdek-Místek 2:49,70
12 Dokoupilová Terezie Dvorského 2:50,97
13 Janošíková Veronika AK Šternberk 2:52,11
14 Mikulášková Lenka Atletika Poruba 2:54,93
15 Čaganová Monika Slezan Frýdek-Místek 2:58,59
16 Šeděnková Veronika Hasiči Heřmanice 3:02,23
17 Mihalíková Denisa Dvorského 3:03,02
18 Vývodová Jana SKOB Ostrava 3:05,32
19 Lisová Marcela Start Havířov 3:06,23

Žáci - 1998 - 800 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Haltof Dominik Slezan Frýdek-Místek 2:16,90
2 Janeček Dominik Slezan Frýdek-Místek 2:20,31
3 Hoffman Marek SSK Vítkovice 2:25,18
4 Zdražila Tomáš Atletika Poruba 2:25,22
5 Scholaster Vojtěch SSK Vítkovice 2:28,53
6 Peterek Marek Hasiči Michálkovice 2:28,68
7 Němec Jan Olympia Bruntál 2:31,57
8 Martinák Zdeněk Slezan Frýdek-Místek 2:35,61
9 Mareš David Klegova 2:39,94
10 Krejčí Marian Gymn.Hrabůvka 2:43,55
11 Tkace Sergej Pionýrů 400 2:43,56
12 Mayer Karel Přerov 2:46,53
13 Čech Marek SSK Vítkovice 2:47,41
14 Fröhlich Richard Krestova 2:47,52
15 Čermák Zoltán Klegova 2:47,75
16 Augustin Lukáš Gymn.Hrabůvka 2:48,56
17 Mahoušek Michal Atletika Poruba 2:49,23
18 Škoda Patrik Klegova 2:50,12
19 Huták Dominik SSK Vítkovice 2:52,36

Žákyně - 1997 - 800 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Falharová Pavla SSK Vítkovice 2:27,18
2 Juřicová Alena SSK Vítkovice 2:29,30
3 Pavlučková Tereza Atletika Poruba 2:29,50
4 Skalická Lucie AK Šternberk 2:42,42
5 Vlčková Veronika Atletika Poruba 2:53,20
6 Jančíková Tereza SSK Vítkovice 2:53,21
7 Gašparová Nikol SSK Vítkovice 3:00,42
8 Ter Haar Susan SG Ostrava 3:03,36
9 Volná Ester SG Ostrava 3:04,40
10 Bartková Eliška Gymn.Hrabůvka 3:09,08
11 Varechová Monika SSK Vítkovice 3:12,34
12 Vítečková Zuzana SSK Vítkovice 3:12,72
13 Hoomans Julie SG Ostrava 3:12,81
14 Žáčková Barbora SG Ostrava 3:16,80
15 Bazzano Cristina SG Ostrava 3:22,34
16 Škultétyová Diana Hasiči Michálkovice 3:23,89
17 Minářová Alena SSK Vítkovice 3:26,89
18 Jančová Markéta SG Ostrava 3:30,23
19 Stark Elke SG Ostrava 3:36,23
20 De Haat Cindy SG Ostrava 3:37,12
21 Meussen Eve SG Ostrava 3:41,56
22 Van Erp Sophie SG Ostrava 3:45,23
23 Yesse Kain SG Ostrava 3:51,21
24 Kiuit Valerie SG Ostrava 4:00,56

Žáci - 1997 - 800 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Ryšánek Vojtěch Atletika Poruba 2:13,89
2 Zátopek Filip Olympia Bruntál 2:16,96
3 Smolarčík Matěj Basket Team Příbor 2:19,79
4 Říha Patrik Slezan Frýdek-Místek 2:23,28
5 Benda David Klegova 2:24,68
6 Dvorský Radim Start Havířov 2:26,96
7 Vittek Daniel Gymn.Hrabůvka 2:27,04
8 Videnka Jan Vítkovická střední 2:30,88
9 Zeman Dalibor SSK Vítkovice 2:33,87
10 Benek Tomáš Dvorského 2:37,23
11 Tomáš Atletika Poruba 2:40,02
12 Kristin Adam SSK Vítkovice 2:40,47
13 Benda Jiří Start Havířov 2:41,18
14 Malík Kryštof Atletika Poruba 2:48,84
15 Matěj Kosmonautů 15 2:49,79
16 Skřipčák Tony Gymn.Hrabůvka 2:52,36

Dorostenky - 1995-1996 - 1000 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Seibeltová Veronika Slezan Frýdek-Místek 3:02,47
2 Seibeltová Kateřina Slezan Frýdek-Místek 3:12,03
3 Závorková Natálie Slezan Frýdek-Místek 3:14,32
4 Zedníčková Tereza SSK Vítkovice 3:24,08
5 Svárovská Lada ZŠ Filosofská, Praha 3:47,19
6 Papalová Michaela Hasiči Michálkovice 4:08,42
7 Pavlíková Kristýna Hasiči Michálkovice 4:16,76
8 Benková Kateřina Dvorského 4:19,22
9 Urbancová Nikola Hasiči Michálkovice 4:30,06
10 Sznapková Kristýna SŠTD 4:56,23

Dorostenci - 1995-1996 - 1000 m

Poř.JménoOddíl/StátVýkon
1 Sadil Jan AK Šternberk 2:51,42
2 Raška Daniel Slezan Frýdek-Místek 2:53,71
3 Tyl Jakub SSK Vítkovice 3:01,93
4 Hegedüs Robin Gymn.Hladnov 3:06,58
5 Čichoň Filip Hasiči Heřmanice 3:08,29
6 Svoboda Jiří SG Ostrava 3:15,90
7 Veverka Tomáš Hasiči 3:22,36
8 Vachutka Jan SG Ostrava 3:23,32
9 Harajda Erik Gymn.Hladnov 3:27,44
10 Kaloč Vojtěch GSH Havířov 3:28,63
11 Žabka Jan Bulharská 3:29,77
12 Pospíšil Marek DÚM Ostrava-Kunčičky 3:30,86
13 Ficel Ondřej Start Havířov 3:36,18
14 Kozel Radim Gymn.Hladnov 3:45,18
15 Šebela Daniel Gymn.Hladnov 3:47,17

 

« zpět