Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Bohumín 13. 5. 2013 - výsledky

« zpět

 

rodiče s dětmi 2010 a mladší - dívky

Poř.JménoČasKlub
1. Maléřová Adéla  19,06s Bohum
2. Giecková Eliška  22,20s MŠ St. B

rodiče s dětmi 2010 a mladší - chlapci

Poř.JménoČasKlub
1. Schneider Daniel 20,00s Bohum

2009-2008 dívky

Poř.JménoČasKlub
1. Klotková Markéta 14,30s MŠ Dvo
2 Szotková Klára 15,13s MŠ Ner
3 Liberdová Eliška 16,22s MŠ Skři
4 Zikanová Irena 16,48s MŠ Fit
5 Karasová Eliška 16,80s MŠ Ner
6 Bialková Klára 24,98s Bohum

2009-2008 chlapci

Poř.JménoČasKlub
1. Man Maxmilián 13,47s MŠ Písk
2 Mezera Šimon 13,75s MŠ Fit
3 Sasyn Václav 15,50s Studénk
4 Nowák Adam 15,51s MŠ Dvo
5 Brak David 15,78s MŠ Písk
6 Szotkowski Adam 16,11s MŠ Fit
7 Olszowski Tadeáš 17,76s Studénk
8 Olszowski Andreas 17,89s Studénk
9 Kuder Dominik 21,00s MŠ Sme
10 Šalbut Ondřej 32,30s MŠ Ner

2007-2006 dívky

Poř.JménoČasKlub
1 Vykydalová Veronika 18,75s AK Boh
2 Vilčková Tereza 20,83s ZŠ ČSA
3 Vitovská Petra 21,18s Orlová
4 Pisarčíková Nela 22,30s ZŠ Bene
5 Dubská Eliška 23,05s ZŠ ČSA
6 Kulifayová Natálka 23,83s Horimír
7 Tarantino Džulka 23,95s ZŠ ČSA
8 Ptáková Ema 24,44s MŠ Ner
9 Skálová Mária 25,93s MŠ Fit
10 Malinovská Monika 26,50s MŠ Ner
11 Pohlová Eliška 27,51s MŠ ČSA

2007-2006 chlapci

Poř.JménoČasKlub
1 Hanusek Jan 17,54s ZŠ ČSA
2 Vařák Martin 17,55s AK Boh
3 Zámečník Vojtěch Filip 19,61s ZŠ Skřeč
4 Veverka Adam 19,83s ZŠ ČSA
5 Hladík Michal 19,94s ZŠ Masa
6 Vystavěl Oliver 20,10s ZŠ ČSA
7 Brak Patrik 20,32s ZŠ Bezr
8 Helebrand Richard 20,82s MŠ Čásl
9 Ksenič Radim 20,89s ZŠ Hať
10 Polák Kuba 21,29s ZŠ ČSA
11 Polák Jan 21,51s ZŠ ČSA
12 Plaček Lukáš 23,04s MŠ Skřiv
13 Filip Karas 23,48s MŠ Ner
14 Trucla Petr 23,89s MŠ Fit
15 Tremboš Jan 25,20s MŠ D.L.
16 Machej Jan 26,70s MŠ ČSA
17 Volný Ondřej Jan 29,14s MŠ Skřiv

2005-2004 dívky

Poř.JménoČasKlub
1 Stankovičová Aneta 36,84s ZŠ Vítko
2 Martinková Andrea 39,25s ZŠ Ostra
3 Klotková Karolína 39,26s ZŠ Orlov
4 Maternová Natálie 39,34s Kopřivni
5 Dzialová Klára 40,74s ZŠ Bezru
6 Kubinová Julie 44,08s ZŠ Orlov
7 Čepová Barbora 44,76s ZŠ Masa
8 Buříková Karolína 45,95s ZŠ Mládí
9 Mucková Adéla 45,95s ZŠ Masa
10 Tkadlecová Pavla 46,89s ZŠ Bene
11 Kováčiková Michaela 47,04s ZŠ Skřeč
12 Budajová Barbora 47,07s ZŠ ČSA
13 Sedlářová Veronika 48,01s AK Bohu
14 Bártová Markéta 48,69s ZŠ Orlov
15 Balajková Zuzana 48,80s ZŠ Orlov
16 Vykydalová Eliška 57,10s ZŠ ČSA
17 Gaborová Kateřina 1:02,76s ZŠ Bene

2005-2004 chlapci

Poř.JménoČasKlub
1 Casey Long 36,87s AK Boh
2 Bernatík Filip 37,21s AK Boh
3 Surovec David 38,64s ZŠ Vítko
4 Babicz Karel 39,36s AK Boh
5 Jamarik Tomáš 40,06s ZŠ ČSA
6 Koch Petr 40,85s ZŠ ČSA
7 Peter Luděk 40,92s ZŠ Skřeč
8 Rozbroj Adam 41,22s ZŠ ČSA
9 Srch Filip 41,36s ZŠ ČSA
10 Legenyi Denis 41,40s ZŠ Masa
11 Šlauer Patrik 42,91s ZŠ Rych
12 Piperek Patrik 42,94s ZŠ Bezr
13 Skála Daniel 42,99s ZŠ ČSA
14 Kvičala Denis 43,12s ZŠ ČSA
15 Grochoz Michal 43,59s ZŠ Školn
16 Jakubiec Dominik 43,97s ZŠ ČSA
17 Síkora Jan 45,42s AK Boh
18 Malucha Jiří 46,13s ZŠ ČSA
19 Kraskowski David 46,14s ZŠ Bene
  Janus Tobiáš 46,16s AK Boh
  Pončík Vojtěch 47,92s ZŠ Bene
  Peter Josef 48,13s ZŠ Skřeč
  Wolek Tomáš 48,79s AK Boh
  Klepek Tomáš 52,00s ZŠ Skřeč
  Plhoň Tomáš 52,48s ZŠ Masa
  Gožďál David   ZŠ Mas.

2003-2002 dívky

Poř.JménoČasKlub
1 Martinková Tereza 56,05s ZŠ Geni
2 Kulifayová Adélka 57,12s ZŠ Kude
3 Ticháčková Kristýna 58,14s Orlová
4 Kolesárová Zuzana 58,52 ZŠ ČSA
5 Špičková Bára 58,76s ZŠ Bene
6 Konštacká Timea 58,96s Orlová
7 Sikorová Markéta 59,16s AK Boh
8 Szyroká Pavlína 59,49s AK Boh
9 Vilčková Katka 59,60s ZŠ ČSA
10 Kalousová Adéla 1:00,19s ZŠ Mas
11 Jurečková Mariána 1:00,33s ZŠ Mas
12 Bednářová Martina 1:00,51s AK Boh
13 Věčorková Lenka 1:00,82s ZŠ Skřeč
14 Machačová Anna 1:02,12s Orlová
15 Raffajová Klára 1:03,00s ZŠ ČSA
16 Wachtarczyková Anna 1:03,52s AK Boh
17 Zámečníková Kateřina 1:03,85s ZŠ Skřeč
18 Machačová Marie 1:05,18s Orlová
19 Kochová KAROLÍNA 1:06,25s ZŠ ČSA
20 Vojtková Klára 1:08,83s ZŠ ČSA
21 Olszowská Klára 1:10,72s ZŠ Mas
22 Příručíková Barbora 1:11,04s ZŠ ČSA
23 Seberová Lucie 1:11,70s ZŠ Masa
24 Onderková Eliška 1:11,96s ZŠ ČSA
25 Maluchová Klára 1:15,28s ZŠ ČSA
26 Zikánová Karolína 1:19,52s ZŠ ČSA
27 Kratochvílová Kristýna 1:20,11s ZŠ Masa
28 Domčíková Kristýna 1:24,31s ZŠ ČSA
29 Pisarčíková Adriana 1:24,86s ZŠ Masa
30 Kroščenová Vanessa 1:32,11s ZŠ Masa

2003-2002 chlapci

Poř.JménoČasKlub
1 Navrátil Šimon 51,70s SSK Vítk
2 Vicher Jan 53,32s SSK Vítk
3 Staš Ondřej 55,45s ZŠ Těrlic
4 Jureček Jakub 55,54s ZŠ Masa
5 Gincel Marek 58,27s AK Orlo
6 Sedlačík David 1:00,36s AK Boh
7 Toman Jan 1:00,61s ZŠ Masa
8 Dlouhý Jan 1:01,23s ZŠ ČSA
9 Liberda Jakub 1:01,91s ZŠ Masa
10 Bárta Jan 1:02,20s ZŠ Školn
11 Pavlíček Jiří 1:04,16s ZŠ ČSA
12 Smoček Dominik 1:04,76s ZŠ ČSA
13 Ťapal Roman 1:05,68s ZŠ ČSA
14 Maňas Tomáš 1:05,97s ZŠ ČSA
15 Tremboš 1:06:04s Dol. Lut
16 Cedivoda Jakub 1:08,02s ZŠ ČSA
17 Hájek Dominik 1:08,11s ZŠ ČSA
18 Kubla Daniel 1:08,92s ZŠ Masa
19 Kovál Denis 1:11,69s DDÚ Bo
20 Sivák Dominik 1:17,62s DDÚ Bo
21 Foltýn Dominik 1:19,28s ZŠ Bene
22 Mišálko Nikolas 1:28,92s DDÚ Bo
23 Krosčen David 1:31,64s ZŠ Masa
24 Donaťák David 1:39,02s ZŠ ČSA
25 Szostok David 2:09,13s ZŠ ČSA

 

« zpět