Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Finále 27. 6. 2013 - výsledky

« zpět

 

60m Žáci

Poř.JménoOddílVýkon
1 PILCH Jakub TZTRI 11.30
2 GLOS Vítězslav VITKO 12.43
3 MAN Maxmilián MŠPIS 12.61
4 BARDOŇ Josef FMIST 12.61
5 ŽOVINEC Šimon TJSON 12.93
6 MATÝSEK Matěj SOKOP 12.99
7 SWACZYNA Antonín HAVAK 14.00
8 VACULKA Jakub PROST 15.34

60m Žákyně

Poř.JménoOddílVýkon
1 BURKOVIČOVÁ Ellen FMIST 13.11
2 BARTOŇOVÁ Viktorie FMIST 13.19
3 DIVIŠOVÁ Klára AKOLY 13.72
4 ANDRÝSKOVÁ Karolína PROST 14.31
5 KLOTKOVÁ Markéta MŠDVO 14.99
6 MRÁZOVÁ Sofie SOKOP 15.10
7 BEDNÁŘOVÁ Eliška VELPO 15.25
8 GOLDMANNOVÁ Tereza TZTRI 17.05

100m Žáci

Poř.JménoOddílVýkon
1 KLIMAS Jan FMIST 16.91
2 HORÁK Richard UNICO 17.22
3 TOMEČEK David VITKO 18.02
4 CHOLEWA Andrej HAVIR 18.20
5 JOPEK Tomáš KARVI 18.31
6 LÁNSKÝ Šimon VITKO 18.88
7 LACKO Jan PROST 18.89
8 HANUSEK Jan ZŠČSA 19.55

100m Žákyně

Poř.JménoOddílVýkon
1 KŘIŽANOVÁ Bětka HAK 17.82
2 VYKYDALOVÁ Veronika BOHUM 18.30
3 HRČKOVÁ Julie FMIST 18.37
4 KUBAJUROVÁ Tereza PORUB 19.08
5 VACKOVÁ Kristýna TZTRI 19.14
6 ČEPKOVÁ Kateřina SOKOP 19.14
7 DERYCHOVÁ Nela PROST 19.19
8 PRZEPIOROVÁ Klára AKSTE 19.26

200m Žáci

Poř.JménoOddílVýkon
1 SIKORA Marek JABLK 30.54
2 DZIDA Jakub SOKOP 31.75
3 CASEY Long BOHUM 32.18
4 BARTOŇ Hynek AKKOP 32.19
5 ŠANTAVÝ Jakub PROST 33.82
6 FUJTÍK Martin KOMLH 34.34
7 VOJÁČEK Matěj SKPRE 35.05
8 BERNATÍK Filip BOHUM 35.25

200m Žákyně

Poř.JménoOddílVýkon
1 SERBOUSKOVÁ Sára CTREB 33.01
2 BOJKOVÁ Anežka JABLK 33.21
3 HUTÁRKOVÁ Veronika PROST 33.59
4 KRAMNÁ Eliška SOKOP 34.11
5 PROKEŠOVÁ Kristýna SKPNB 35.04
6 STANKOVIČOVÁ Aneta VITKO 35.10
7 PINDEROVÁ Zina TZTRI 35.94
8 CHOVANEČKOVÁ Nikola PROST 36.42

300m Žáci

Poř.JménoOddílVýkon
1 ŽILKA Tadeáš FMIST 45.87
2 PÁLKA Viktor UNIBR 48.76
3 JANČÍK Filip VELME 49.67
4 VLK Lukáš HRADE 49.78
5 NAVRÁTIL Šimon VITKO 50.32
6 DOROTÍK Robin FMIST 53.36
7 RADOŠ Vojtěch VITKO 55.33
8 VOKOUN Petr SOKOP 57.05

300m Žákyně

Poř.JménoOddílVýkon
1 SASÝNOVÁ Karolína TZTRI 48.24
2 KORHOŇOVÁ Tereza PROST 49.38
3 KOKEŠOVÁ Natálie SOKOP 50.50
4 PETROVÁ Eliška TJSON 51.08
5 JUŘICOVÁ Karolína VITKO 51.34
6 CZESCHOVÁ Eliška BRUNT 51.61
7 MARTINÍKOVÁ Tereza VITKO 53.54
8 ZEMANOVÁ Štěpánka HAVIR 54.33

 

« zpět