Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Frýdek-Místek 12. 6. 2013 - výsledky

« zpět

 

Dívky 2010 a ml. - rodiče s dětmi - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Běčáková Erika 2010 Pstruží 18.51 s
2 Ernstová Nikola 2010 Ropice 18.72
3 Šebestová Kateřina 2010 Skalice 20.36
4 Michníková Denisa 2010 Praha 20.84
5 Wludyková Coleta 2010 FM 27.11
6 Veselková Vanesa 2010 FM 38.42

Hoši 2010 a ml. - rodiče s dětmi - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Volný Beřek 2010 FM 17.77 s
2 Pavelka Lucas 2010 FM 18.14
3 Cholewa Robert 2010 Havířov 19.41
4 Zeman Jakub 2011 Palkovice 19.57
5 Hájovský Jakub 2010 FM 23.75
6 Tyleček Jiří 2010 FM 30.36
7 Surovec Matyáš 2010 Ostrava-Hrabová  

Dívky 2008-2009 - 60 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Burkovičová Ellen 2008 Slezan FM 13.36 s
2 Šenkeříková Lucie 2008 AK EZ Kopřivnice 14.12
3 Hubáčová Adéla 2008 Slezan FM 14.34
4 Durošková Agáta 2008 Staříč 15.13
5 Fialová Lucie 2008 Slezan FM 15.37
6 Procházková Eliška 2009 FM 24.45

Dívky 2008-2009 - 60 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Bartoňová Viktorie 2008 FM 13.45 s
2 Kučová Markéta 2008 Hukvaldy 13.55
3 Klar Veronika 2008 Třinec 14.60
4 Cholewová Laura 2009 Havířov 15.26
5 Bizoňová Marie 2008 FM 15.36
6 Tvrdá Vendula 2008 FM 15.66
7 Faranová Eliška 2009 Slezan FM 16.38
8 Martináková Anna 2009 FM 23.10

Chlapci 2008-2009 - 60 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Sasyn Václav 2008 Studénka 13.88 s
2 Rycek Kryštof 2008 Slezan FM 14.41
3 Sztolarik Martin 2008 Slezan FM 15.40
4 Barat Jakub 2008 Slezan FM 16.15
5 Bury Michal 2008 Slezan FM 16.17

Chlapci 2008-2009 - 60 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Bardoň Josef 2008 FM 12.27 s
2 Hrček Jan 2008 FM 12.32
3 Hrtánek Ondřej 2008 Sedliště 15.65
4 Osina Jaromír 2008 FM 16.43
5 Myška Miroslav 2009 FM 17.15
6 Popieluch Martin 2008 FM 19.07
7 Pavlíček Sabastián 2009 FM 23.24

Dívky 2006-2007 - 100 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Hrčková Julie 2006 Slezan FM 17.42 s
2 Večeřová Sára 2006 FM 19.38
3 Štepánková Anna 2006 FM 21.48
4 Kvášová Barbora 2007 Slezan FM 21.86
5 Ningerová Hana 2007 FM 21.96
6 Ningerová Bára 2007 FM NF

Dívky 2006-2007 - 100 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Fulnečková Karolína 2006 AK Bohumín 19.63 s
2 Špačková Nikola 2006 Lískovec 19.96
3 Michálková Lucie 2006 Slezan FM 21.26
4 Osinová Radka 2007 Slezan FM 21.79
5 Bartončíková Tereza 2007 FM 21.97
6 Žálková Magdaléna 2006 Slezan FM 22.03
7 Brázdilová Karolína 2007 Slezan FM 22.54
8 Šebestová Michaela 2007 Slezan FM 22.76

Dívky 2006-2007 - 100 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Hoďáková Valerie 2006 AK EZ Kopřivnice 19.58 s
2 Prokopová Veronika 2006 SSK Vítkovice 20.12
3 Kubíczková Justýna 2006 Havířov 20.52
4 Reková Lucie 2007 FM 22.17

Chlapci 2006-2007 - 100 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Tomeček David 2007 MŠ Hornická Ostrava 18.55 s.
2 Tomeček Lukáš 2007 MŠ Hornická Ostrava 19.34
3 Volný Bruno 2006 Kunčičky u Bašky 20.32
4 Kuchař Martin 2006 FM 20.46
5 Štěpánek Jakub 2006 FM 23.45
6 Plaček Tobiáš 2007 Bolatice 24.18
7 Bizoň Pavel 2007 FM 25.31

Chlapci 2006-2007 - 100 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Urban Filip 2006 FM 19.54 s.
2 Novák Tomáš 2006 FM 20.52
3 Zelina Vojtěch 2006 SSK Vítkovice 20.78
4 Zeman Štěpán 2007 Slezan FM 21.72
5 Maleček Jakub 2006 Slezan FM 22.15
6 Ziaja Adam 2007 Slezan FM 22.37
7 Mynář Martin 2007 Slezan FM 24.13

Chlapci 2006-2007 - 100 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Škopek Adam 2006 FM 18.18 s.
2 Dratva Mikuláš 2007 FM 19.70
3 Veselka Vojtěch 2006 FM 20.05
4 Hanzelka Jakub 2006 Kopřivnice 20.27
5 Kočara František 2007 Kunčičky u Bašky 21.07
6 Kakara Denis 2007 FM 21.48
7 Chovančík Adam 2007 FM 21.62

Dívky 2004-2005 - 200 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Chovanečková Nikola 2005 AK EZ Kopřivnice 35.99 s
2 Juřičná Žaneta 2004 Slezan FM 36.23
3 Bizoňová Kristýna 2004 Slezan FM 38.41
4 Bednářová Jana 2004 Slezan FM 39.69
5 Ernstová Natálie 2005 TJ TŽ Třinec 40.67

Dívky 2004-2005 - 200 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Nováková Tereza 2004 FM 36.52 s
2 Martínková Andrea 2005 Ostrava 37.40
3 Nováková Nicol 2004 FM 39.46
4 Maštalířová Hana 2005 Slezan FM 41.45
5 Volná Barbora 2005 Kunčičky u Bašky 41.89
6 Tobolová Anna 2005 Slezan FM 43.40

Dívky 2004-2005 - 200 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Kučová Marta Anna 2004 Slezan FM 36.51 s
2 Přibylová Amálie 2005 FM 40.73
3 Kuchařová Marie 2004 FM 42.66
4 Kovalová Iveta 2004 FM 46.68
5 Chaloupková Kateřina 2005 FM 46.77
6 Kovářová Lenka 2005 Komorní Lhotka 52.53

Dívky 2004-2005 - 200 m - 4. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Kozlová Valentýna 2005 Slezan FM 37.44 s
2 Buczková Adéla 2005 FM 39.40
3 Lancová Kristýna 2004 Lašský sportovní klub 40.71
4 Grunová Romana 2005 Lašský sportovní klub 42.02
5 Pavlíčková Nikol 2005 FM 42.10
6 Kočárová Marie 2005 Slezan FM 44.18

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Zielina Filip 2004 1.Bežecký Jablunkov 33.11 s
2 Bednář David 2004 Slezan FM 36.87
3 Vlk Martin 2005 Slezan FM 36.86
4 Stryja Jonáš 2004 Slezan FM 37.36
5 Hájovský Josef 2005 Slezan FM 37.87
6 Jasiok Adam 2004 Slezan FM 38.26

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Fujtík Martin 2004 Komorní Lhotka 33.00 s
2 Červenka Filip 2004 SSK Vítkovice 34.20
3 Kovář Martin 2004 Komorní Lhotka 35.75
4 Navrátil Bejamín 2004 FM 37.88
5 Ochman Jiří 2004 Lískovec 40.40

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Kunčík Lukáš 2005 FM 38.41 s.
2 Obuch Maxim 2004 Klub Spero 39.00
3 Zedník Matěj 2004 FM 40.06
4 Kysel Štěpán 2005 FM 43.74
5 Plewa Tadeáš 2005 Klub Spero 51.98

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 4. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Chrostek Martin 2004 FM 37.85 s.
2 Piskoř Tomáš 2004 Zelinkovice 40.82
3 Tobola Jakub 2005 Slezan FM 44.03
4 Skotnica Jiří 2005 Slezan FM 47.52
5 Drahotuský Vojtěch 2004 FM 49.36

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 5. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Surovec David 2004 SSK Vítkovice 36.04 s.
2 Meleš Ondřej 2004 FM 36.44
3 Sanytrák Lukáš 2005 Slezan FM 40.48
4 Surma Štěpán 2004 LSK FM 41.75
5 Turoň Šimon 2004 FM 48.04
6 Kovář Petr 2005 Komorní Lhotka 48.57

Chlapci 2004-2005 - 200 m - 6. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Bartoň Hynek 2004 AK EZ Kopřivnice 34.51 s.
2 Kotásek Ondřej 2004 Sviadnov 37.69
3 Konečný Patrik 2004 FM 38.89
4 Komjathy Kryštof 2004 LSK FM 40.72
5 Cholewa Andrej 2005 Havířov 41.42
6 Peterek Tomáš 2006 FM  

Dívky 2002-2003 - 300 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Paťavová Natálie 2003 TJ Valašské Meziříčí 53.24 s
2 Ningerová Klára 2003 Slezan FM 53.38
3 Pánková Denisa 2002 Slezan FM 53.80
4 Mynářová Amálie 2003 Slezan FM 55.78
5 Gereková Klára 2002 Slezan FM 56.03
6 Rainochová Šarlota 2003 Slezan FM 58.86

Dívky 2002-2003 - 300 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Akerele Mojisola 2003 Slezan FM 54.45 s
2 Indráková Patricie 2002 Slezan FM 55.04
3 Nováková Klára 2002 Slezan FM 56.67
4 Gajdošíková Tereza 2003 Slezan FM 61.57
5 Žurovcová Magda 2002 Slezan FM 62.57
6 Chamrádová Evelýna 2003 Slezan FM NF

Dívky 2002-2003 - 300 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Buczková Beáta 2003 Slezan FM 56.10 s
2 Wludyková Laura 2002 Slezan FM 57.83
3 Závodná Sabina 2002 Slezan FM 60.53
4 Skotnicová Eliška 2003 Slezan FM 62.19
5 Štefková Sandra 2003 Slezan FM 62.79
6 Grosová Kristýna 2003 Slezan FM NF

Dívky 2002-2003 - 300 m - 4. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Juřicová Karolína 2002 SSK Vítkovice 52.71 s
2 Martínková Tereza 2002 Ostrava 54.26
3 Chudějová Aneta 2003 Hutisko Solanec 54.84
4 Štalzerová Aneta 2003 Slezan FM 63.02
5 Sakalová Andrea 2003 Slezan FM 66.63
6 Zlá Natálie 2003 Slezan FM NF

Dívky 2002-2003 - 300 m - 5. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Slováková Lucie 2002 SSK Vítkovice 52.95 s
2 Eltnerová Radka 2002 Slezan FM 53.91
3 Bardoňová Vendula 2002 FM 57.38
4 Zemaníková Anna 2002 Ostravice 59.41
5 Berská Veronika 2002 FM NF

Dívky 2002-2003 - 300 m - 6. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Novotná Sára 2002 Slezan FM 54.68 s
2 Fajmannová Nikola 2002 Slezan FM 56.08
3 Krbečková Markéta 2002 FM 63.19
4 Klimešová Eliška 2002 FM 63.64
5 Grunová Tereza 2003 Lašský sportovní klub 64.49

Chlapci 2002-2003 - 300 m - 1. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Vlk Lukáš 2003 Slezan FM 49.88 s
2 Dorotík Robin 2003 Slezan FM 52.88
3 Dokoupil Adam 2003 Slezan FM 52.96
4 Hlaváček Jan 2003 FM 61,95
5 Paťava Alexandr 2003 TJ Valašské Meziříčí 61.03
6 Kakara Mário 2003 FM 81.85

Chlapci 2002-2003 - 300 m - 2. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Pavelek Jiří 2003 Slezan FM 56.37 s
2 Navrátil Maxmilián 2002 FM 57.57
3 Chovančík Jan 2003 FM 59.03
4 Burkovič Lukáš 2002 Slezan FM 59.50
5 Štalzer Adam 2003 Slezan FM 65.09
6 Skotnica Ondřej 2003 Slezan FM 66.22

Chlapci 2002-2003 - 300 m - 3. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Matloch Matouš 2003 FM 51.58 s
2 Brojač Dominik 2002 FM 61.05
3 Brázdil Lukáš 2002 FM 71.57
4 Špaček Jan 2002 FM 75.71
5 Palm David 2003 FM 91.79
6 Sekula Adam 2002 FM NF

Chlapci 2002-2003 - 300 m - 4. rozběh

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Kim Jimin 2002 Slezan FM 58.30 s
2 Růžička Patrik 2003 FM 60.50
3. Valošek Tomáš 2003 FM 64.83
4 Braun Daniel 2003 FM 74.47

Dívky 1993-2001 - 800 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Siebeltová Kateřina 966015 FMIST 2:16.32 min.
2 Siebeltová Veronika 966015 FMIST 2:16.94
3 Benčová Helena 985627 FMIST 2:21.20
4 Krtková Kateřina 985527 FMIST 2:25.98
5 Závorková Natálie 966012 FMIST 2:27.63
6 Váchová Karolína 1994 VITKO 2:28.42
7 Ondrašíková Lenka 1997 VITKO 2:28.68
8 Pavlásková Petra 991210 FMIST 2:28.74
9 Rampírová Julie 990212 FMIST 2:29.12
10 Rašková Iveta 985806 FMIST 2:29.23
11 Voráčková Adéla 1993 VITKO 2:30.61
12 Surmová Eliška 2000 VITKO 2:30.94
13 Kopcová Eliška 011122 FMIST 2:35.11
14 Batihová Manal 1997 VITKO 2:48.72
15 Šostá Tereza 1997 BK FM 2:58.14

Chlapci 1996-2000 - 800 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Tesarčík Jan 980524 FMIST 2:06.81 min.
2 Raška Daniel 960917 FMIST 2:10.27
3 Tkach Sergiy 980825 FMIST 2:14.19
4 Martinák Zdeněk 980318 FMIST 2:32.43
5 Kváš Jan 000913 FMIST 2:39.11

 

« zpět