Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Havířov 20. 5. 2013 - výsledky

« zpět

 

Chlapci 2010 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Kožušník Jiří 2010 Havířov 18,74
2. Novák Maxim 2010 Havířov 22,37
3. Paloušek Jakub 2010 HAK 36,70
  Vacek Radek 2010 HAK DNF

Dívky 2010 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Zelinková Petra 2010 HAK 18,45
2. Žvaková Sofie 2010 Havířov 19,91
3. Zelinková Kateřina 2010 HAK 24,22
4. Janošcová Barbora 2010 HAK 28,65
5. Kroutilíková Martina 2010 Havířov 29,87
  Grabovská Vendula 2010 HAK DNF

Chlapci 2008-2009 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Swaczyna Antonín 2008 Havířov, MŠ Balzacova 15,11
2. Sasyn Václav 2008 Studénka 15,21
3. Prošek Matyáš 2008 HAK 15,33
4. Augusta Lukáš 2008 Havířov 15,72
5. Dian Jakub 2009 HAK 16,16
6. Herda Dominik 2008 Havířov 16,76
7. Wagner Gabriel 2008 HAK 16,90
8. Čeleda David 2008 HAK 17,29
9. Adamec Tomáš 2009 Havířov 18,27
10. Malík Vojtěch 2009 Havířov 19,73
11. Mikulík Vojtěch 2008 Havířov 20,06
12. Dusík Petr 2009 Havířov 20,60
13. Zbořil Vít 2009 Šenov 21,13
14. Recicar Filip 2009 Havířov 21,45
15. Penharek Bruno 2009 Havířov 21,47
16. Petřík Richard 2009 Havířov 23,88
17. Souček Lukáš 2008 Havířov 24,24
18. Matušek Jakub 2008 HAK 26,70
19. Cehlarik Štěpán 2008 Havířov 31,81
20. Kalivoda Simon 2009 Havířov 37,00

Dívky 2008-2009 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Bednářová Eliška 2008 Velká Polom 15,85
2. Cholewová Laura 2009 Havířov, MŠ Balzacova 16,49
3. Žoričová Barbora 2009 Havířov 16,82
4. Kunčická Barbora 2009 HAK 17,22
5. Štochelová Nela 2008 Havířov, MŠ Okružní 18,16
6. Kývalová Kateřina 2009 Havířov 18,34
7. Kajurová Aneta 2009 HAK 21,15
8. Kotrlová Eliška 2009 Dolní Suchá 23,72
9. Fajkošová Natálka 2009 Havířov 24,06
10. Jurečková Karolína 2009 Havířov 25,22
11. Recmanová Hana 2009 HAK 26,65
12. Gavlasová Adéla 2009 Havířov 27,30
13. Ryšková Julie 2009 Havířov 27,70
14. Janošcová Kateřina 2008 HAK 29,58
15. Konštacká Emma 2009 Havířov, MŠ Životice 31,29

Chlapci 2006-2007 - 100 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Cholewa Andrej 2006 Havířov 18,73
2. Chovanec Adam 2006 TJ Start Havířov 19,34
3. Man Marek 2006 Havířov, ZŠ Frýdecká 19,65
4. Dvořák Jakub 2007 Havířov, MŠ Mateřinka 20,20
5. Pařík Michal 2007 HAK 20,25
6. Foltyn Alex 2006 HAK 20,67
7. Straník Vilém 2006 Havířov, MŠ Balzacova 20,74
8. Souček Ondřej 2006 Havířov 20,84
9. Syslo Oliver 2007 Havířov, MŠ Frýdecká 21,05
10. Fussek Daniel 2006 HAK 21,10
11. Valošek Vít 2007 Albrechtice 21,13
12. Valdmann Jonáš 2006 Havířov 21,53
13. Gembický Václav 2007 Havířov, MŠ Petřvaldská 21,56
14. Zelina Vojtěch 2006 SSK Vítkovice 21,60
15. Paloušek Jan 2006 HAK 21,74
16. Ptáček Matěj 2007 Slavia Havířov 21,90
17. Kajura Daniel 2006 HAK 21,99
18. Banot Vojtěch 2006 Havířov, ZŠ Frýdecká 22,75
19. Hainc David 2007 Těrlicko 22,80
20. Theimer Jiří 2006 HAK 22,94
21. Horváth Marian 2006 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 23,19
22. Zálejský Jan 2007 Havířov, MŠ Sukova 23,23
23. Bulíř Samuel 2006 Slavia Havířov 23,50
24. Tvrdý Miroslav 2006 Havířov, MŠ Holubova 23,81
25. Klimoš Sebastián 2007 Havířov, MŠ Petřvaldská 23,86
26. Výtisk Ondřej 2006 Havířov, MŠ Frýdecká 24,40
27. Meletzký Šimon 2007 TJ Start Havířov 24,46
28. Konštatský Adam 2006 MŠ Životice 24,49
29. Melčák Michal 2007 HAK 24,60
30. Tržický Antonín 2007 TJ Start Havířov 24,67
31. Malik Jakub 2007 Havířov 24,79
32. Štěpánek Václav 2006 Havířov 24,80
33. Recman Václav 2007 HAK 24,82
34. Pytlík Adam 2006 HAK 25,19
35. Sáňka František 2007 Havířov 25,26
36. Glonek Tomáš 2007 HAK 25,38
37. Tomis Jakub 2007 Havířov 27,13

Dívky 2006-2007 - 100 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Križanová Bětka 2006 HAK 19,12
2. Vacková Kristýna 2006 Ostrava, ZŠ Zelená 19,98
3. Daňková Dorka 2006 HAK 20,52
4. Kubiczková Justýna 2006 TJ Start Havířov 20,91
5. Bednářová Anna 2006 Velká Polom 21,47
6. Valdmannová Vendula 2007 Havířov 21,50
7. Žalská Veronika 2006 Havířov 21,55
8. Židková Lucie 2006 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 21,90
9. Augustová Hana 2007 Havířov, MŠ Sukova 22,78
10. Kulifayová Natálie 2007 TJ Start Havířov 23,01
11. Drastichová Adéla 2007 TJ Start Havířov 23,04
12. Dokoupilová Ema 2007 Havířov 23,19
13. Kunčická Veronika 2007 HAK 23,64
14. Janošová Mariana 2007 Těrlicko 24,05
15. Slavinská Tereza 2007 Havířov, MŠ Horymírova 24,08
16. Rečičarová Karolína 2007 Havířov, MŠ Balzacova 24,42
17. Penhakerová Valerie 2006 Havířov, MŠ Balzacova 25,25
18. Kalinová Tereza 2006 Havířov, ZŠ Frýdecká 25,79
19. Ryšková Eliška 2007 Havířov 26,51
20. Streitová Daniela 2007 Havířov, MŠ U Topolu 27,36
21. Žwaková Viki 2007 HAK 32,49
22. Kožušníková Tereza 2007 Havířov 39,11

Chlapci 2004-2005 - 200 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Bernatík Filip 2005 AK Bohumín 35,69
2. Liška Petr 2004 TJ Start Havířov 36,60
3. Kubiczek Adam 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 37,16
4. Marenčák Richard 2005 TJ Start Havířov 37,34
5. Holina Michal 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 37,36
6. Pařez Vojtěch 2004 Havířov, ZŠ Gen. Svob. 37,59
7. Hudec Daniel 2004 TJ Start Havířov 37,62
8. Vlk Martin 2005 Frýdek - Místek 37,66
9. Hřebíček Hynek 2005 Havířov, ZŠ Žákovská 38,52
10. Chrobok Filip 2005 Havířov 38,58
11. Strnad Matthew 2004 Orlová 39,04
12. Antolik Danek 2005 Havířov, ZŠ Frýdecká 39,81
13. Kotas Michal 2004 Havířov 40,71
14. Venglář Filip 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 41,15
15. Olšar Štěpán 2005 HAK 41,55
16. Kalina Jakub 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 42,05
17. Volný Matyáš 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 42,20
18. Čurda Jan 2005 Albrechtice 42,51
19. Lankoči Matyáš 2005 HAK 42,53
20. Novák Adam 2005 Havířov, ZŠ Gorkého 43,68
21. Sáňka Jakub 2005 Havířov, ZŠ Frýdecká 43,69
22. Vybíral Filip 2005 Havířov, ZŠ Mládežnická 44,15
23. Vybíral Marek 2005 Havířov, ZŠ Mládežnická 44,66
24. Moudrý Rostislav 2005 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 45,56
24. Čeleda Ondřej 2005 TJ Start Havířov 45,56
26. Cehlárik vojtěch 2005 TJ Start Havířov 45,81
27. Homola Max 2005 HAK 45,90
28. Vaněk Dalibor 2005 Havířov, ZŠ Frýdecká 47,52
29. Ponzer Jan 2005 TJ Start Havířov 50,42

Dívky 2004-2005 - 200 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Prokešová Kristýna 2004 SKP Nymburk 33,42
2. Janošová Markéta 2004 Těrlicko 36,26
3. Zineckerová Amálie 2004 TJ Start Havířov 36,79
4. Lapišová Kristýna 2004 Havířov, ZŠ Gen. Svob. 37,22
5. Preisnerová Tereza 2004 Horní Suchá 37,31
6. Drastichová Vendula 2004 TJ Start Havířov 39,07
7. Štochelová Barbora 2004 Havířov, ZŠ Pujmanová 39,32
8. Dobešová Adéla 2004 Havířov, ZŠ Mládežnická 39,81
9. Bednářová Kristína 2005 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 40,07
10. Jonsztová Vanessa 2005 Havířov 40,53
11. Škrabáková nela 2004 Havířov 41,28
12. Syslo Karolína 2005 Havířov, ZŠ Frýdecká 41,42
13. Gwuzdová Michaela 2005 Havířov 42,08
14. Bystroňová Vanesa 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 42,30
15. Hudcová Kristýna 2004 TJ Start Havířov 43,91
16. Damková Tereza 2004 Havířov, ZŠ Frýdecká 44,29
17. Strnad Anna Natalie 2005 Orlová 44,38
18. Paříková Gabriela 2005 HAK 44,89
19. Recmanová Irena 2005 HAK 45,18
20. Kalivodová Anna 2004 Havířov, ZŠ 1. Máje 45,74
21. Mikulcová Vendula 2005 Havířov, ZŠ K. Světlé 45,76
22. Swaczynová Emma 2005 Albrechtice 46,17
23. Kroutilíková Tereza 2005 Havířov, ZŠ Mládežnická 46,73
24. Romanowská Lea 2004 Albrechtice 47,98
25. Turoňová Kamila 2004 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 49,72
26. Červinková Agáta 2005 Havířov 50,61
27. Kotrlová Kristýna 2005 TJ Start Havířov 51,30
28. Kravčíková Michaela 2005 Havířov 52,37

Chlapci 2002-2003 - 300 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Vokoun Petr 2003 Sokol Velké Meziříčí 51,81
2. Pálka Viktor 2002 TJ Start Havířov 53,70
3. Vicher Jan 2002 SSK Vítkovice 54,51
4. Vlk Lukáš 2003 Frýdek - Místek 56,13
5. Novotný David 2003 Havířov, ZŠ 1. Máje 57,23
6. Jakubišin Nick 2002 Havířov, ZŠ Mládežnická 57,77
7. Folwarczny Tomáš 2002 Havířov, ZŠ Moravská 59,74
8. Mohamed Ismail 2003 Havířov, ZŠ Gorkého 59,76
9. Streit Robert 2002 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 59,89
10. Siuda Daniel 2003 Havířov, ZŠ 1. Máje 60,36
11. Staś Ondřej 2003 TJ Start Havířov 60,86
12. Malina Borek 2003 Havířov, ZŠ Frýdecká 61,90
13. Krejza Vít 2003 Slavia Havířov 62,18
14. Kolář Daniel 2002 Havířov, ZŠ Frýdecká 64,98
15. Augusta Matěj 2003 TJ Start Havířov 64,99
16. Moudrý Boleslav 2003 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 66,98
17. Korabík Daniel 2003 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 67,45
18. Adam Jaroslav 2003 Havířov, ZŠ Frýdecká 69,19
19. Sivák Josef 2003 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 71,13
20. Dunka Martin 2003 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 71,24
21. Sittek Noel 2002 Havířov, ZŠ Frýdecká 71,55

Dívky 2002-2003 - 300 m

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1. Martinková Tereza 2002 Havířov 53,48
2. Zemanová Štěpánka 2002 TJ Start Havířov 53,72
3. Martinek Simona 2003 Havířov, ZŠ Frýdecká 56,37
4. Kulifayová Adéla 2003 TJ Start Havířov 57,07
5. Machačová Anna 2002 Orlová 57,38
6. Nováková Anna 2002 Havířov, ZŠ Frýdecká 58,76
7. Konštacká Timea 2003 Orlová 58,85
8. Padyšáková Simona 2003 TJ Start Havířov 59,71
9. Žalská Daniela 2002 Havířov 60,28
10. Strýčková Anežka 2002 TJ Start Havířov 62,75
11. Chroboková Klára 2003 Havířov 62,79
12. Machačová Marie 2002 Orlová 63,42
13. Doležalová Denisa 2002 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 65,02
14. Janoušková Agáta 2002 Havířov, ZŠ Frýdecká 65,45
15. Dobšíková Amálie 2003 HAK 71,00
16. Šindelová Lada 2003 TJ Start Havířov 71,28
17. Hyánková Denisa 2003 Havířov, ZŠ K. Světlé 71,36
18. Kostihová Emma 2003 Havířov, ZŠ Moravská 71,80
19. Chlebová Kristýna 2003 Havířov 72,19
20. Kotrlová Kateřina 2003 TJ Start Havířov 73,80
21. Dunková Klaudie 2002 Havířov, ZŠ Kpt. Jasioka 78,09

 

« zpět