Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Olomouc 19. 6. 2013 - výsledky

« zpět

 

60 m - Atletická minipřípravka-hoši 2010

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Martin Schuster 100000 Olomouc 21.07

60 m - Atletická minipřípravka-dívky 2010

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Ivana Bílková 100101 AK Olomouc 28.29

60 m - Atletická přípravka-hoši 2008-2009

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Šimon Žovinec 080530 TJ Sokol Nová Hradečná 13.24
2 Samuel Chytil 080000 Atletické přípravky Olomouc 13.51
2 Viktor Kenneth 080000 AK Olomouc 13.51
4 Ondřej Gallo 080000 Atletické přípravky Olomouc 13.97
5 Václav Sasyn 080826 Studénka 14.16
6 Patrik Zatloukal 080000 TJ Sokol Nová Hradečná 14.36
7 Filip Vlček 090000 AK Olomouc 14.86
8 Rostislav Kasal 080101 AK Olomouc 14.88
9 Jakub Trunda 080101 AK Šternberk 15.08
10 Jakub Horák 080101 TJ Uničov 15.16
11 Adam Krejčí 090101 Olomouc 15.47
12 Benjamin Duda 080101 AK Olomouc 15.62
13 Matyáš Nachtigal 090101 Atletické přípravky Olomouc 16.02
14 Daniel Diviš 080000 Atletické přípravky Olomouc 16.19
15 Ladislav Mrazčinský 080000 TJ Sokol Nová Hradečná 17.41
  Michal Blaťák 080000 AK Olomouc DNP

60 m - Atletická přípravka-dívky 2008-2009

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Klára Divišová 080000 Atletické přípravky Olomouc 13.21
2 Karolína Chovancová 080000 SK Přerov 13.41
3 Berenika Mikulková 080000 TJ Sokol Nová Hradečná 13.66
4 Eliška Pastorová 080109 Atletické přípravky Olomouc 14.54
5 Veronika Plevová 085626 Nezamyslice 19.82

100 m - Atletická přípravka-dívky 2006-2007

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Klára Przepiorová 060000 AK Šternberk 18.96
2 Markéta Jourouvá 060101 Atletické přípravky Olomouc 19.53
3 Kateřina Pacovská 060101 ZŠ Tršice 19.69
4 Lenka Nováčková 060101 AK Olomouc 19.79
5 Marie Slaměníková 070813 SK Přerov 19.83
6 Lucie Kramářová 060101 Atletické přípravky Olomouc 20.35
7 Nela Lekešová 060101 AK Olomouc 20.44
8 Kateřina Krajčovičová 060000 AK Chotěšov 20.76
9 Natálie Ulrichová 065430 TJ Sokol Nová Hradečná 20.80
10 Adéla Tomášková 070101 Olomouc 21.11
11 Anežka Procházková 060101 Atletické přípravky Olomouc 21.12
12 Zuzana Salajová 070101 TJ Uničov 21.36
13 Aneta Zaorálková 070000 AK Olomouc 21.69
14 Ellen Bernardová 060101 Atletické přípravky Olomouc 21.73
15 Barbora Janulíková 070000 AK Šternberk 22.08
16 Sofie Grégrová 060000 ZŠ Tršice 22.17
17 Adéla Kargerová 070101 Atletické přípravky Olomouc 22.59
18 Nicol Sigmundová 060000 Olomouc 23.28
19 Klára Nováková 070000 Atletické přípravky Olomouc 23.39
20 Sabina Charvátová 060000 AK Šternberk 23.40
21 Petra Vrubelová 070101 TJ Uničov 24.42
22 Natálie Gallo 060000 Atletické přípravky Olomouc 27.44

100 m - Atletická přípravka-hoši 2006-2007

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Richard Horák 060101 TJ Uničov 17.15
2 Matyáš Krejří 060101 Olomouc 17.91
3 David Hastík 060904 SK Přerov 18.14
4 Šimon Spurný 060101 AK Šternberk 18.43
  Jan Stránil 060000 Olomouc 18.43
6 Josef Procházka 060101 Atletické přípravky Olomouc 18.48
7 Vojtěch Herynek 070101 AK Olomouc 18.60
8 Petr Diviš 060000 Atletické přípravky Olomouc 18.68
9 Richard Plachý 060101 TJ Uničov 18.82
10 Samuel Punge 060423 SK Přerov 18.83
11 Theodor Kubes 060101 AK Olomouc 18.88
12 Martin Lacko 060101 AK Hodonín 18.95
13 Patrik Scott 060000 AK Olomouc 19.15
14 Zbyněk Kasal 060101 AK Olomouc 19.22
15 Ondřej David 070000 Atletické přípravky Olomouc 19.27
16 Jakub Juřík 060101 ZŠ Tršice 19.68
17 Nikolas Hus 070000 AK Olomouc 19.82
18 Štěpán Valenta 070101 AK Olomouc 19.85
19 David Molnar 060000 AK Olomouc 19.86
20 Adam Bílek 070101 AK Olomouc 20.69
21 Richard Střílka 060101 Atletické přípravky Olomouc 20.73
22 Tomáš Petrle 061211 AK Olomouc 21.30
23 Matěj Šiška 060000 AK Olomouc 22.57
24 Šimon Hons 070101 Olomouc 23.21
25 Jan Bukovjan 071203 TJ Sokol Nová Hradečná 28.14
  Richard Koláček 071120 AC Prostějov DNP
  Štěpán Masařík 060701 Atletické přípravky Olomouc DNP

200 m - Atletická přípravka-dívky 2004-2005

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Sára Serbousková 040508 ČTBK ISCAREX Č.Třebová 33.11
2 Elen Vlčková 045102 AK Olomouc 35.08
3 Tereza Grégrová 040000 AK Šternberk 35.18
4 Tereza Ševčíková 040101 Olomouc 35.57
5 Barbora Svobodová 040101 VSK Univerzita Brno 35.68
6 Julie Polášková 055305 Atletické přípravky Olomouc 35.88
7 Kristína Kolářová 040325 AK Olomouc 36.08
8 Jolana Niebauerová 045827 AK Olomouc 38.49
9 Anna Stesjkalová 050101 AK Olomouc 39.29
10 Klára Hýbnerová 040101 TJ Uničov 39.41
11 Eliška Melichaříková 040000 SK Hranice 39.48
12 Alena Petrová 056025 TJ Sokol Nová Hradečná 39.77
13 Petra Mališková 046122 AK Olomouc 39.92
14 Lucie Petrlová 055202 AK Olomouc 40.03
15 Monika Hansgutová 055726 Atletické přípravky Olomouc 40.52
16 Ema Trávníčková 055826 TJ Sokol Nová Hradečná 40.55
17 Anna Gardiánová 040104 SK Přerov 41.88
18 Anna Tomášková 040101 Olomouc 43.61
19 zuzana Kučerová 050101 Olomouc 44.75
20 Noemi Dudová 050101 AK Olomouc 45.50
21 Sabina Šubová 050101 ZŠ Tršice 48.02
22 Eliška Novosadová 050805 Atletické přípravky Olomouc 48.58

200 m - Atletická přípravka-hoši 2004-2005

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Matěj Vojáček 040515 SK Přerov 33.79
2 Aleš Holeček 040206 AK Chotěšov 33.80
3 Mikuláš Trojek 040809 SK Přerov 33.87
4 Pavel Dohnal 040812 AK Olomouc 34.63
5 Ondřej Gregr 050000 ZŠ Tršice 34.97
6 Patrik Dvořák 040101 ZŠ Tršice 35.10
7 David Střída 050328 Atletické přípravky Olomouc 35.71
8 Ladislav Procházka 040000 SK Hranice 35.90
9 Benjamin Jakob 040311 AK Olomouc 35.97
10 Bedřich Zahradník 040101 AK Olomouc 36.45
11 Tomáš Pleva 050815 Nezamyslice 36.57
12 Jakub Rittich 040417 AK Chotěšov 36.92
13 Gabriel Paulík 040101 AK Olomouc 37.35
14 Jaromír Vachutka 050000 AK Olomouc 37.51
15 Jakub Kratochvíl 040928 Atletické přípravky Olomouc 38.07
16 Askold Horčička 040101 ZŠ Tršice 38.10
17 David Hradil 040101 AK Olomouc 39.53
18 Alexandr Molnar 040000 AK Olomouc 40.36
19 Richard Gogolka 050216 TJ Sokol Nová Hradečná 40.43
20 Jan Kadala 040404 SK Přerov 41.25
21 Matěj Blaťák 040000 AK Olomouc 41.88
22 Vít Bezděk 050000 SK Hranice 41.98
23 Richard Plachý 060101 TJ Uničov 42.83
24 Matěj Hýbner 050101 TJ Uničov 43.55
25 Jakub Hrazdil 050000 SK Hranice 46.17

300 m - Atletická přípravka-dívky 2002-2003

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Eliška Petrová 025914 TJ Sokol Nová Hradečná 52.51
2 Veronika Lacková 020101 AK Hodonín 52.73
3 Kateřina Sehnálková 020628 SK Přerov 54.22
4 Sára Ševčíková 030930 SK Přerov 55.76
5 Adéla Střídová 035719 Atletické přípravky Olomouc 55.79
6 Barbora Pokorná 020101 SSK Vítkovice 56.36
7 Iveta Smolová 020000 SK Hranice 56.52
8 Markéta Machová 026117 AK Olomouc 57.66
9 Tereza Jurásková 030101 Olomouc 58.91
10 Judita Kolářová 020000 Olomouc 58.94
11 Zuzana Zadinová 030000 AK Olomouc 60.13
12 Tereza Šišková 035819 AK Olomouc 60.22
13 Tereza Zápotocká 030000 SK Hranice 61.26
14 Radka Niebauerová 035409 AK Olomouc 62.10
15 Sabina Dubinová 025214 AK Chotěšov 63.45
16 Andrea Poulíčková 035518 AK Olomouc 63.56
17 Nikola Přibíková 030101 Olomouc 65.48
18 Kristýna Podjuklová 030000 SK Hranice 67.82
19 Eva Mrazčinská 030000 TJ Sokol Nová Hradečná 70.70
  Kristýna Holečková 025101 AK Chotěšov DNP

300 m - Atletická přípravka-hoši 2002-2003

Poř.JménoRočníkOddílVýkon
1 Tadeáš Žilka 030101 VSK Univerzita Brno 46.00
2 Samuel Duda 020712 AK Olomouc 50.14
3 Lubomír Bezděk 020304 SK Hranice 50.99
4 Josef Peřina 030214 AK Olomouc 51.49
5 Jakub Grégr 020101 AK Šternberk 52.69
6 Jonáš Kolomazník 030224 SK Přerov 53.26
7 Jakub Nýdecký 030101 TJ Uničov 53.60
8 Michal Hroch 030218 AK Olomouc 53.87
9 Vojtěch Horák 030816 AK Olomouc 54.05
10 Jan Šalman 030311 AK Olomouc 54.22
11 Tomáš Přidal 030216 AK Olomouc 55.18
12 Erik Raclavský 020929 AK Olomouc 55.58
13 Daniel Hurděj 020000 SK Hranice 55.67
14 Martin Polášek 030923 Atletické přípravky Olomouc 56.26
15 Filip Seehof 020109 AK Olomouc 57.04
16 Ondřej Poledna 030915 AK Olomouc 57.11
17 Jiří Zedník 030101 AK Olomouc 57.82
18 Michal Korec 030101 AK Olomouc 58.56
19 Adam Houšťava 030606 SK Přerov 58.73
20 Lukáš Kobliha 030000 SK Hranice 58.81
21 Lukáš Juřík 030101 ZŠ Tršice 58.95
22 Lukáš Duda 030524 AK Olomouc 59.67
23 Josef Pospíšil 031003 AK Olomouc 60.93
24 Oliver Punge 030529 SK Přerov 61.33
25 Filip Plachý 020101 TJ Uničov 61.97
26 Patrik Golasi 030101 ZŠ Tršice 64.48
27 Patrik Bohyňák 020101 TJ Uničov 71.20
28 Jakub Salaj 020101 TJ Uničov 77.56
  Pavel Dohnal 040812 AK Olomouc DNP
  Gabriel Gorec 030101 AK Olomouc DNP

 

« zpět