Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Opava 14. 5. 2013 - výsledky

« zpět

 

300 m Atletická přípravka-hoši Běh 1

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Přibyl Jakub  02  TJ Sokol Opava  55.13 
Koller Šimon  03  TJ Sokol Opava  55.56 
Holuscha Daniel  17.01.2002  TJ Sokol Opava  56.36 
Celta Martin  23.05.2002  TJ Sokol Opava  56.38 
Rabinský Lukáš  03.05.2002  TJ Sokol Opava  57.88 
Slaný Jakub  29.11.2003  TJ Sokol Opava  58.75 
Špicl František  24.06.2003  TJ Sokol Opava  60.24 
Konarský Matěj  02  TJ Sokol Opava  71.88 

300 m Atletická přípravka-hoši Běh 2

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Fuksík Vojtěch  03  TJ Sokol Opava  60.45 
Hančil Jiří  03  ZŠ Opava, Englišova  62.62 
Bernard Filip  03  ZŠ Opava, Englišova  63.38 
Krušberský Matěj   03  ZŠ Opava, Englišova  64.20 
Solný Martin   03  ZŠ Opava, Englišova  64.31 
Beneš Ota  03  ZŠ Opava, Englišova  65.47 
Hradil Jakub  03  TJ Sokol Opava  70.01 
Friedl Matyáš  03  ZŠ Opava, Englišova  74.35 

300 m Atletická přípravka-hoši Běh 3

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Tomsa Vojtěch  02  ZŠ Šrámkova  55.51 
Péter Patrik  03  ZŠ Šrámkova  56.27 
Kroča Vojtěch  03  ZŠ Šrámkova  57.11 
Kosmál Michal  03  ZŠ Šrámkova  62.38 
Kosmál David  03  ZŠ Šrámkova  65.45 
Cábel Dominik  02  ZŠ Šrámkova  68.98 
  Strouhal Matyáš  02  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Omámik Daniel  02  ZŠ Šrámkova  DNP 

300 m Atletická přípravka-hoši Běh 4

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Radoš Vojtěch  03  ZŠ Opava, Englišova  54.35 
Špalek Viktor  03  TJ Sokol Opava  61.12 
Jagusztýn Lukáš  03  ZŠ Šrámkova  62.39 
Menšík Tomáš  03  ZŠ Šrámkova  65.43 
Surówka Martin  03  ZŠ Šrámkova  69.77 

300 m Atletická přípravka-dívky Běh 1

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Brunová Vanda  26.06.2003  TJ Sokol Opava  54.41 
Rabinská Michaela  03  TJ Sokol Opava  55.25 
Bittnerová Michaela  03  TJ Sokol Opava  56.02 
Bačinová Viktorie  06.04.2003  TJ Sokol Opava  57.12 
Valiková Kateřina  04.02.2002  TJ Sokol Opava  57.34 
Timová Lucie  01.07.2002  TJ Sokol Opava  59.87 
Sajašová Michaela  02  ZŠ Šrámkova  59.99 
Markusová Zuzana  03  TJ Sokol Opava  72.61 

300 m Atletická přípravka-dívky Běh 2

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Magerová Karolína  02  TJ Sokol Opava  55.02 
Roháčová Karolína  02  TJ Sokol Opava  56.14 
Zdražilová Zoe  02  TJ Sokol Opava  56.33 
Vyklická Nela  03  ZŠ Opava, Englišova  57.82 
Navrátilová Jana  03  ZŠ Opava, Englišova  62.73 
Haburová Viktorie  03  TJ Sokol Opava  64.09 
Hýnarová Aneta  02  TJ Sokol Opava  65.03 
Světlíková Sylva  02  TJ Sokol Opava  66.79 

300 m Atletická přípravka-dívky Běh 3

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Kokešová Natálie  02  TJ Sokol Opava  52.03 
Volovecká Zuzana  02  TJ Sokol Opava  55.45 
Holubková Silvie  03  ZŠ Opava, Kylešovice  58.66 
Flašková Karolína  02  ZŠ Šrámkova  63.57 
Gargošová Aneta  03  ZŠ Šrámkova  63.77 

200 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Dzida Jakub  04  TJ Sokol Opava  32.85 
Glocman Michal  04  ZŠ Opava, Englišova  34.36 
Přibyl Michal  04  TJ Sokol Opava  37.96 
Rabinský Michael  05  TJ Sokol Opava  39.20 
Kreisel Michael  04  ZŠ Šrámkova  39.23 
Sajaš Adam  04  ZŠ Šrámkova  39.98 
Daněk Matěj  04  ZŠ Opava, Englišova  40.69 

200 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Scholz Lukáš  05  ZŠ Šrámkova  40.40 
Kršík Štěpán  05  ZŠ Šrámkova  44.41 
Balcar David  05  ZŠ Šrámkova  45.57 
Laci Mario  05  ZŠ Šrámkova  45.83 
  Kakalejčík Ondřej  05  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Schvacha Adam   05  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Scholz Lukáš  05  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Kolovrat František  05  TJ Sokol Opava  DNP 

200 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 3, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Pavelek Gabriel  04  ZŠ Šrámkova  40.85 
Cejpek Jakub  05  ZŠ Šrámkova  41.95 
Hájek Samuel  04  ZŠ Šrámkova  43.43 
Netopil Matěj  04  ZŠ Šrámkova  46.29 
  Konečný Lukáš  04  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Salzmann Martin  04  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Sajaš Adam  04  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Vu Sebastián  04  ZŠ Šrámkova  DNP 

200 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 4, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Halátek Pavel  04  TJ Sokol Opava  36.07 
Holuša Jonáš  04  TJ Sokol Opava  37.77 
Zagora Adam  05  ZŠ Šrámkova  44.83 
Rabinský Michael  05  TJ Sokol Opava  46.41 
  Blažek Tomáš  05  ZŠ Šrámkova  DNP 

200 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Matýsková Tereza  05  TJ Sokol Opava  34.96 
Šípková Marie  04  TJ Sokol Opava  35.94 
Onderková Jana  05  TJ Slezan Opava  36.25 
Kunčíková Tereza  04  TJ Sokol Opava  37.77 
Beňovičová Anna  04  TJ Sokol Opava  39.28 
Bartošová Simona  04  ZŠ Opava, Englišova  39.83 
Šípková Tereza  05  TJ Sokol Opava  41.35 
Grueberová Aneta  04  ZŠ Opava, Englišova  41.74 

200 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Kramná Eliška  04  TJ Sokol Opava  33.77 
Šínová Alexandra  04  ZŠ Opava, Englišova  39.50 
Vlčková Kateřina  05  ZŠ Šrámkova  40.95 
Vontrobová Vanda  04  ZŠ Opava, Englišova  42.33 
Vlčková Nikola  05  ZŠ Šrámkova  42.60 
Šemberová Johana  04  ZŠ Šrámkova  42.72 
Sajašová Simona  05  ZŠ Šrámkova  47.40 
Musilová Valerie  04  TJ Sokol Opava  49.48 

200 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 3, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Kokešová Veronika  05  TJ Sokol Opava  39.71 
Freyová Karolína  04  ZŠ Šrámkova  43.69 
Lindovská Kateřina   05  ZŠ Šrámkova  46.22 
Meierová Melánie  05  ZŠ Šrámkova  47.24 
Medková Kristýna  05  ZŠ Šrámkova  47.52 
Přikrylová Adéla  04  ZŠ Šrámkova  49.53 

200 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 4, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Pitáková Nikol  04  ZŠ Šrámkova  38.85 
Mařádková Anežka  05  TJ Sokol Opava  46.77 

100 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Klimas Jan  06  TJ Slezan Frýdek-Místek  16.75 
Dietrich Vít  07  TJ Sokol Opava  18.08 
Šimeček Tomáš  06  TJ Sokol Opava  18.28 
Tanekou Adrien  06  TJ Sokol Opava  18.80 
Endrych Filip  06  TJ Sokol Opava  18.96 
Páč Marek  06  TJ Sokol Opava  19.53 
Vajda Jakub  06  TJ Sokol Opava  20.87 
Bednář Štěpán  07  TJ Sokol Opava  21.54 

100 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Glabazňa Jan  06  ZŠ Šrámkova  18.96 
Grabiáš Daniel  07  TJ Sokol Opava  20.03 
Binar David  07  TJ Sokol Opava  21.32 
Gatnar Hynek  07  TJ Sokol Opava  24.62 
  Tomšík Vojtěch  06  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Vojtek Cyril  07  TJ Sokol Opava  DNP 
  Čech Josef  07  TJ Sokol Opava  DNP 

100 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Čepková Kateřina  07  TJ Sokol Opava  19.67 
Mahrová Nikol  06  TJ Sokol Opava  19.71 
Markusová Nela  06  TJ Sokol Opava  20.04 
Magerová Kristýna  06  TJ Sokol Opava  20.36 
Bednářová Anna  06  Velká Polom  20.50 
Bučková Monika  07  TJ Sokol Opava  21.66 
Ossadniková Karolina  07  TJ Sokol Opava  22.20 
Kukolová Ella  07  TJ Sokol Opava  24.86 

100 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Sproga Martina  06  TJ Sokol Opava  20.10 
Polášková Hana  06  TJ Sokol Opava  20.76 
Honková Elen  07  TJ Sokol Opava  21.83 
Fuksíková Tereza  07  TJ Sokol Opava  23.85 
Fišerová Natálie  07  TJ Sokol Opava  29.42 
  Beitelová Aneta  06  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Hamplová Taťána  06  ZŠ Šrámkova  DNP 
  Kasprowiczová Zuzana  06  ZŠ Šrámkova  DNP 

60 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Matýsek Matěj  08  TJ Sokol Opava  13.04 
Edelsberger Adam  08  TJ Krnov  13.45 
Matušek Jan  08  TJ Sokol Opava  14.17 
Kapler Jan  08  SK Jantar Opava  14.82 
Směja Dominik  08  TJ Sokol Opava  15.01 
Mrůzek Michal  08  TJ Sokol Opava  15.06 
Vlček Patrik  08  TJ Sokol Opava  16.17 

60 m Atletická minipřípravka-hoši Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Mrázek Jakub  10  TJ Sokol Opava  15.25 
Smolka Jan  08  TJ Sokol Opava  17.16 
Vajda Marek  09  TJ Sokol Opava  18.33 
Chudý Ondřej  10  TJ Sokol Opava  22.69 
  Komárek Filip  09  TJ Sokol Opava  DNP 

60 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 1, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Mrázová Sofie  08  TJ Sokol Opava  15.00 
Bartošová Ella  08  ZŠ Opava, Englišova  15.10 
Bednářová Anna  09  TJ Sokol Opava  15.94 
Lesáková Michaela  09  TJ Sokol Opava  16.30 
Migotová Anastázie  09  TJ Sokol Opava  22.52 
Kukolová Emma  09  TJ Sokol Opava  27.99 
  Haburová Valerie  08  TJ Sokol Opava  DNP 
  Brunová Linda  09  TJ Sokol Opava  DNP 

60 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 2, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Onderková Aneta  09  TJ Sokol Opava  15.53 
Bednářová Eliška  08  Velká Polom  15.60 
Vavrečková Anna  08  TJ Sokol Opava  17.48 
Ondrášková Magda  09  TJ Sokol Opava  19.39 
  Vojtková Markéta  09  TJ Sokol Opava  DNP 

60 m Atletická minipřípravka-dívky Běh 4, w?

Poř.JménoNarozenOddílVýkon
Binarová Jana  10  TJ Sokol Opava  20.45 
Philipp Sarah  10  TJ Sokol Opava  23.91 
Slavíková Tereza  10  TJ Sokol Opava  25.20

 

« zpět