Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Ostrava 25. 6. 2013 - výsledky

« zpět

 

Žákyně - 2008-2009 - 60m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Bartoňová Viktorie Slezan Frýdek-Místek 13,54
2 Skybíková Markéta Řepiště 13,66
3 Kurucová Sylva   14,18
4 Šteflová Victoria   14,71
5 Maňková Tereza   14,72
6 Hořínková Michaela   15,28
7 Kreibialová Karolina Dvorského 15,92
8 Sehnalíková Tereza   16,12
9 Zástřešková Eliška Staňkova 16,52
10 Javorská Viktorie Hošťálkovice 16,54
11 Olivíková Klára   17,46
12 Němcová Laura   18,31
13 Šenkeříková Lucie Kopřivnice 18,49
14 Uruba Sofia Laura Erbenova 18,72
15 Hynek Klaudie Volgogradská 20,60
16 Holmes Tessa Glacier Way 20,68
17 Pavlů Markéta   21,06
18 Knápková Tereza Staňkova 22,39
19 Motúzová Natálka   24,62
20 Horklová Anna Mozartova 28,62
21 Halfarová Kateřina   30,52

Dalších 28 bez měření časů.

Žáci - 2008-2009 - 60m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Glos Vítězslav   13,08
2 Koláček Tadeáš Tylova 13,67
3 Bauer Ondřej Hornická 13,92
4 Javorský Alexandr Hošťálkovice 14,05
5 Kusiak Ondřej Mozartova 14,35
6 Tichý Jakub   14,41
7 Langer Ondřej   14,53
8 Frydryšek Vojtěch   14,61
9 Polášek Dominik Předškolní 14,62
10 Mutina Adam Žabeň 14,69
11 Zinglar Martin   15,30
12 Čmela Daniel   16,03
13 Mikunda David Volgogradská 16,46
14 Bláha Matyáš Březinova 16,62
15 Kalous Maxim Předškolní 17,10
16 Naňák Timotei   17,70
17 Goj Vavřinec Vratimov 17,97
18 Prokop Adam Odstrčilova 18,07
19 Volný Daniel   18,67
20 Špaček Jiří SSK Vítkovice 18,69
21 Gregořica Filip   19,60
22 Naňák Matouš   19,87
23 Halfar Filip   19,99
24 Mihalka Alexandr Monty 21,20
25 Macháček Vojtěch Staňkova 21,42
26 Lojza Jan   21,60
27 Kousal Václav Havířov 22,35
28 Barborka David   22,36
29 Pavlů Tomáš   28,16

Dalších 27 bez měření časů.

Žákyně - 2006-2007 - 100m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Kubajurová Tereza Ostrava 17,77
2 Štveráková Terezie Jäkl Karviná 18,57
3 Močkořová Adéla Hlučín 19,00
4 Michalčíková Anna Provaznická 19,89
5 Macháčková Eliška Ostrava 20,21
6 Pustková Karolína Proskovice 20,64
7 Coufalová Eliška A.Kučery 20,66
8 Hanzelková Amálie Kopřivnice 20,69
9 Kovalská Tereza Provaznická 20,90
10 Kusiaková Klára Březinova 21,04
11 Výrková Leontina Březinova 21,79
12 Řepová Linda SSK Vítkovice 21,83
13 Štětínská Tereza SK OB Ostrava 22,05
14 Pavelková Tereza Dvorského 22,13
15 Kohoutková Barbora SSK Vítkovice 22,34
16 Starková Karolína Předškolní 22,52
17 Ustrnulová Markéta Klegova 22,84
18 Křesťanová Ema Gen. Píky 23,12
19 Kamasová Lucie Žilinská 23,21
20 Frydrychová Natálie   23,47
21 Kousalová Hana Havířov 23,72
22 Kovaříková Denisa SSK Vítkovice 23,82
23 Lišková Michaela Mitušova 23,93
24 Planertová Zuzka Klegova 24,43

Dalších 16 bez měření časů.

Žáci - 2006-2007 - 100m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Lánský Šimon Dvorského 17,84
2 Drozd Jan PORG 17,95
3 Glos Vincent   18,02
4 Martinkevič Matěj   18,27
5 Žabka Radovan Atletika Poruba 18,52
6 Bláha Tomáš SSK Vítkovice 18,62
7 Valík Matouš Polanka 18,71
8 Vybíhal Jakub Dvorského 18,79
9 Seitz Jakub PORG 18,85
10 Mikunda Jakub Volgogradská 18,89
11 Slezák Daniel   18,99
12 King Samík SSK Vítkovice 19,26
13 Staněk Martin Atletika Poruba 19,30
14 Pešat Oliver Kopřivnice 19,35
15 Novotný Matyáš   19,78
16 Hořínek Marek Waldorfská MŠ 19,88
17 Tylšar Lukáš SSK Vítkovice 20,02
18 Čmela Jan   20,16
19 Pařík Michal Havířov 20,17
20 Urbančík Robert Staňkova 20,43
21 Jakubík Maxmilián Šilheřovice 20,77
22 Musálek Dominik Klegova 20,81
23 Ďurina Matěj Napohodu Team 20,83
24 Křístek Alex Košaře 20,91
25 Stratil Matěj SSK Vítkovice 20,92
26 Volný Jakub   21,05
27 Jordán Filip MŠ Za Školou 21,06
28 Gregořica Adam Horymírova 21,27
29 Horkel Jiří Březinova 21,98
30 Krajdl Tadeáš Staňkova 22,19
31 Kreiss Petr Hornická 22,67
32 Uher Tomáš Hošťálkovice 22,97
33 Kuchař Václav SSK Vítkovice 23,01
34 Hynek Jakub Volgogradská 23,40
35 Branich Lukáš Stará Bělá 23,97
36 Koudelka Šimon Ostrava 24,24
37 Haft Matěj   24,33
38 Halfar Lukáš   24,51
39 Paboan Viktor U Lesa 24,98
40 Pachta Oliver Křižíkova 29,29

Dalších 28 bez měření časů.

Žákyně - 2004 - 2005 - 200m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Bojková Anežka Jablunkov 33,53
2 Navrátilová Sára Olympia Bruntál 34,12
3 Stankovičová Aneta Kosmonautů 35,36
4 Cagašová Anna Baník Ostrava 35,66
5 Válková Nina Porubská 36,51
6 Grégrová Tereza Šternberk 36,51
7 Onderková Jana Kravaře 36,55
8 Petrová Nina SSK Vítkovice 36,95
9 Maternová Natálie Kopřivnice 36,96
10 Jiranová Veronika SSK Vítkovice 37,19
11 Pondělíčková Míša SSK Vítkovice 37,40
12 Potůčková Sabina SSK Vítkovice 37,82
13 Bártová Daniela Atletika Poruba 37,95
14 Juřičná Žaneta Slezan Frýdek-Místek 38,18
15 Sopuchová Pavla Kopřivnice 38,36
16 Dlouhá Lucie SSK Vítkovice 38,81
17 Langrová Sára Srbská 38,85
18 Stošková Nikola Hlučín 39,08
19 Blinková Dominika Klegova 39,13
20 Feilhauerová Ema Kopřivnice 39,15
21 Válková Ema Porubská 39,52
22 Šipošová Sabina Kopřivnice 39,64
23 Procházková Barbora SSK Vítkovice 39,80
24 Zeisberger Nicola SSK Vítkovice 39,93
25 Krestová Sofie Atletika Poruba 40,10
26 Janošová Markéta Těrlicko 40,24
27 Rosenbachová Ema SSK Vítkovice 40,51
28 Vojkůvková Hana SSK Vítkovice 40,54
29 Honzeková Lucie SSK Vítkovice 40,84
30 Pelikánová Jessica SSK Vítkovice 40,86
31 Horečková Jana Porubská 40,87
32 Hájková Kristýna Jugoslávská 41,15
33 Neuwirthová Karolína Klegova 41,33
34 Tichá Bára Krásné Pole 41,69
35 Klemšová Klára SKM Valašské Meziříčí 41,87
36 Sýkorová Daniela Provaznická 42,19
37 Valenčinová Adéla Dvorského 42,49
38 Klásková Lucie Kosmonautů 42,52
39 Pacutová Anna SSK Vítkovice 42,88
40 Uruba Eva Maria Gajdošova 42,89
41 Jurajdová Adéla SSK Vítkovice 43,45
42 Vaculínová Valentina SSK Vítkovice 43,61
43 Kaspříková Elen Hlučín 44,00
44 Martinásková Natálie Provaznická 44,01
45 Šoltýsková adriana SSK Vítkovice 44,70
46 Klečková Martina Kosmonautů 44,77
47 Macháčková Barunka Ostrava 44,86

Dalších 32 bez měření časů.

Žáci - 2004 - 2005 - 200m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Bartoň Hynek AK Kopřivnice 33,09
2 Červenka Filip SSK Vítkovice 34,70
3 Pniok Juráš SSK Vítkovice 34,72
4 Toman Martin Gen. Píky 34,90
5 Kopřiva Dominik SKM Valašské Meziříčí 35,03
6 Bárta Marek SSK Vítkovice 35,11
7 Pýcha Radovan ZŠ Aš 37,20
8 Bubík Patrik Klegova 37,30
9 Nohavca jakub Hlučín 37,37
10 Liška Petr Start Havířov 37,45
11 Proske David SSK Vítkovice 38,11
12 Michalík Marek Klegova 38,28
13 Surovec David SSK Vítkovice 38,33
14 Vícha Ondřej Opava 38,43
15 Polák Lukáš Dvorského 38,52
16 Sedlák Simon Paskovská 38,75
17 Kohut Dominik Polanka 38,85
18 Čimurda Jakub Ostrčilova 39,77
19 Kadur Jakub Jugoslávská 39,99
20 Stach Matěj Klegova 40,45
21 Kuruc Jakub Březinova 40,82
22 Volný Vojtěch Poruba 41,09
23 Novák Bohdan Nová Bělá 41,33
24 Kiša Maxmilián Karel SSK Vítkovice 41,34
25 Škoda jiří Klegova 41,42
26 Grzych Jan Hlučín 41,43
27 Říha Vít Kosmonautů 41,45
28 Horák Marek SSK Vítkovice 41,71
29 Mrověc Jan Nová Bělá 41,87
30 Sýkora Richard SSK Vítkovice 41,96
31 Branich Patrik Stará Bělá 42,33
32 Harhaj Jan SSK Vítkovice 42,43
33 Knopp Lukáš Kosmonautů 42,48
34 Fubšo adam Dvorského 42,56
35 Vlček radim SSK Vítkovice 42,58
36 Kreibich Ondra Dvorského 43,26

Dalších 32 bez měření časů.

Žákyně - 2002 - 2003 - 300m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Czeschová Eliška Olympia Bruntál 51,13
2 Sobčíková Adéla SSK Vítkovice 51,97
3 Vlčková Tereza Atletika Poruba 52,44
4 Juřicová Karolína SSK Vítkovice 52,66
5 Slováková Lucie SSK Vítkovice 52,96
6 Zemanová Štěpánka Start Havířov 53,08
7 Marszalek Eliška Jäkl Karviná 53,84
8 Pánková Denisa Slezan Frýdek-Místek 54,29
9 Paťavová Natálie Šafaříkova 54,70
10 Šenková Zuzana SSK Vítkovice 55,02
11 Oborná Denisa SSK Vítkovice 55,25
12 Kulifayová Adéla Start Havířov 56,31
13 Gaňová Adriana SG Ostrava 56,53
14 Salamonová Adéla Atletika Poruba 57,15
15 Kux Natálie Start Havířov 57,77
16 Fryštácká Denisa Olympia Bruntál 58,22
17 Randýsková Helena SSK Vítkovice 58,67
18 Svitičová Julie SSK Vítkovice 59,00
19 Ceremugová Irma Klegova 59,17
20 Holaňová Anna SSK Vítkovice 59,53
21 Poláková Jana Olympia Bruntál 59,61

Dalších 28 bez měření časů.

Žáci - 2002 - 2003 - 300m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Pálka Viktor Start Havířov 48,64
2 Hadaš Matěj Valašské Meziříčí 49,21
3 Navrátil Šimon SSK Vítkovice 50,45
4 Grégr Jakub AK Šternberk 50,68
5 Macura Marek Rychvald 50,76
6 Duda Samuel AK Olomouc 51,15
7 Vicher Jan SSK Vítkovice 51,63
8 Vícha Lukáš Opava 53,67
9 Rohm Václav SSK Vítkovice 54,49
10 Večeřa Marek SSK Vítkovice 55,38
11 Ščibráni Milan SSK Vítkovice 55,83
12 Macura Lukáš Rychvald 55,91
13 Frydryšek Jakub SSK Vítkovice 56,56
14 Horváth Lucián PORG 56,57
15 Kwašný Šimon Hlučín 56,63
16 Dorotík Robin Frýdek-Místek 58,86
17 Lisák Tomáš SSK Vítkovice 59,08
18 Hrbáč Tomáš Velká Polom 59,59
19 Polák Jan Olympia Bruntál 60,67
20 Kočvara Martin SSK Vítkovice 66,00

Dalších 33 bez měření časů.

Žákyně - 2001 - 600m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Tomisová Kateřina SSK Vítkovice 1:53,73
2 Matuszynská Adéla SSK Vítkovice 1:56,01
3 Fronová Sabina Atletika Poruba 1:56,07
4 Šotková Krystyna Orlová 1:56,86
5 Höfrová Lucie Start Havířov 1:59,18
6 Blažíková Kateřina Start Havířov 2:00,03
7 Motlochová Viktorie SSK Vítkovice 2:05,62
8 Ščibrániová Aneta Březinova 2:08,16
9 Jeřábková Nikol Březinova 2:13,17
10 Mesíková Eliška Start Havířov 2:15,56
11 Volná Karolina Dvorského 2:19,26
12 Krestová Isabela Atletika Poruba 2:26,52
13 Walkowinská Monika Bulharská 2:28,54
14 Baloňová   2:35,05

Žáci - 2001 - 600m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Kováčech Martin Gymn. Volgogradská 1:50,42
2 Hrabovský Vojtěch SSK Vítkovice 1:51,57
3 Krupa Adam Start Havířov 1:52,06
4 Vaněk Martin SSK Vítkovice 1:53,75
5 Podešva Ondřej Dvorského 1:58,52
6 Michálek Jan ELKA Ostrava 1:59,14
7 Janošík adam AK Šternberk 2:04,89
8 Hruboň Tomáš Start Havířov 2:08,67
9 Krýsa Samuel SSK Vítkovice 2:11,89
10 Blahuta Matěj Lukášova 2:13,26
11 Bartoš Radim SSK Vítkovice 2:13,66
12 Brzyszkowski Ondřej Orlová 2:15,90
13 Týml Kevin Start Havířov 2:18,01
14 Vpruja David SSK Vítkovice 2:21,43
15 Hetmer Martin Start Havířov 2:24,27
16 Pračikov Maxim Ostrčilova 2:28,25
17 Sznapka Lukáš Ostrčilova 2:33,53
18 Šimanský Sebastián Start Havířov 2:34,84
19 Slezák Roman Hrabůvka 2:35,26

Žákyně - 2000 - 600m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Vaňková Štěpánka SSK Vítkovice 1:47,95
2 Birtusová Kristýna Olympia Bruntál 1:55,41
3 Zotyková Veronika Start Havířov 1:58,38
4 Neuwirthová Tereza Atletika Poruba 2:01,30
5 Kolková Kateřina SSK Vítkovice 2:02,72
6 Vedralová Eliška SSK Vítkovice 2:04,71
7 Kyselá Lucie SSK Vítkovice 2:05,13
8 Wehovská Karolína ZŠ Dr.M.Tyrše 2:09,35
9 Křístková Barbora Start Havířov 2:13,73
10 Vaňásková Aneta Dvorského 2:14.74
11 Lišková Nicola Krestova 2:20,39
12 Vojvodíková Eva SSK Vítkovice 2:22,00
13 Jeřábková Andrea Březinova 2:30,99
14 Šeďenková Eliška Heřmanice 2:34,00

Žáci - 2000 - 600m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Malura Jan SSK Vítkovice 1:46,25
2 Hruška Tomáš Olympia Bruntál 1:46,42
3 Agel Nikolas SSK Vítkovice 1:46,84
4 Tyl Radek SSK Vítkovice 1:47,70
5 Janík Patrik Start Havířov 1:54,57
6 Pivsetok Jan Atletika Poruba 1:56,69
7 Hoza Matěj SSK Vítkovice 1:58,21
8 Vašek Daniel SSK Vítkovice 2:00,30
9 Zátopek David Olympia Bruntál 2:01,66
10 Kraus Pavel SSK Vítkovice 2:01,72
11 Šindler Matyáš Atletika Poruba 2:04,08
12 Vaněk Jakub SSK Vítkovice 2:04,53
13 Homola Lukáš Atletika Poruba 2:04,78
14 Blinka David Klegova 2:04,88
15 Červený Matěj SSK Vítkovice 2:04,89
16 Litschman Jakub Gymnázium Hrabůvka 2:07,00
17 Adámek Martin SSK Vítkovice 2:09,38
18 Efermann Daniel Jugoslávská 2:10,60
19 Skalický Jan Dvorského 2:15,87
20 Kubíček David SkoB 2:17,30
21 Kolondra Vít Start Havířov 2:30,18
22 Strakoš Petr Jugoslávská 2:41,06
23 Stuchlík Ondřej Komenského 2:48,32
24 Musálek Nikola Klegova 2:49,05

Žákyně - 1999 - 800m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Janulíková Sarah AK Šternberk 2:31,08
2 Šestáková Barbora Olympia Bruntál 2:32,81
3 Pekaříková Kristýna SSK Vítkovice 2:39,84
4 Červenková Lucie SSK Vítkovice 2:52,59
5 Poláková Tereza Slezan Opava 2:57,64
6 Šantová Libuše SSK Vítkovice 2:58,25
7 Janků Gabriela SSK Vítkovice 3:01,00
8 Borejová Hana AC PORG 3:02,00
9 Nohavicová Claudie Dr. Tyrše, Hlučín 3:07,47
10 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava 3:07,98
11 Černá Anežka SSK Vítkovice 3:12,98
12 Kokešová Veronika SSK Vítkovice 3:14,95
13 Valášková Klára Start Havířov 3:17,95
14 Trojanová Anežka SSK Vítkovice 3:26,24
15 Balašová Michaela SDH Heřmanice 3:29,25

Žáci - 1999 - 800m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Lukša Filip Start Havířov 2:17,08
2 Patrňák Daniel Gymn. Olgy Havlové 2:19,73
3 Vácha Jan Start Havířov 2:20,28
4 Sechra Marek SSK Vítkovice 2:30,15
5 Kunčický Jan SG Ostrava 2:33,17
6 Vojtek Jan SSK Vítkovice 2:35,11
7 Bílek Tomáš SSK Vítkovice 2:37,57
8 Buzek Tadeáš Atletika Poruba 2:48,63
9 Hruzík Lukáš Atletika Poruba 2:50,26
10 Vašíček Daniel Dvorského 2:56,78
11 Kašperlík Martin Atletika Poruba 2:58,71
12 Konečný Filip Atletika Poruba 3:03,17
13 Kaplan Filip Bílovecká 3:03,31
14 Daniel Martin Atletika Poruba 3:06,02
15 Kunc Daniel Atletika Poruba 3:16,42

Žákyně - 1998 - 800m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Salamonová Alexandra Slavia Havířov 2:27,86
2 Kublová Kristýna Atletika Poruba 2:29,30
3 Janošíková Veronika AK Šternberk 2:48,81
4 Mikulášková Lenka Atletika Poruba 2:54,93
5 Šeděnková Veronika Hasiči Heřmanice 3:01,49
6 Vývodová Jana SKOB Ostrava 3:01,51
7 Krausová Martina SSK Vítkovice 3:07,01

Žáci - 1998 - 800m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Salamon Ludvík TJ Jäkl Karviná 2:09,91
2 Parikrupa Michal TJ Jäkl Karviná 2:11,82
3 Scholaster Vojtěch SSK Vítkovice 2:14,76
4 Němec Jan Olympia Bruntál 2:16,50
5 Bárta Vojtěch SSK Vítkovice 2:20,18
6 Husák Dominik SSK Vítkovice 2:48,09
7 Dostrk Jakub SSK Vítkovice 2:52,27
8 Kalmus František ZŠ Klegova 2:54,04
9 Knop Michal SDH Heřmanice 2:54,29
10 Škoda Patrik ZŠ Klegova 2:57,73
11 Chromčák Jakub Paskovská 3:05,52

Dorostenky - 1996-1997 - 1000m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Pavlučková Tereza Atletika Poruba 3:19,13
2 Ondrašíková Lenka SSK Vítkovice 3:27,14
3 Opatřilová Kristýna SSK Vítkovice 3:23,74

Dorostenci - 1996-1997 - 1000m

Poř.JménoOddílVýkon
1 Filip Zátopek Olympia Bruntál 2:50,12
2 Lukáš Chwistek SSK Vítkovice 2:51,11
3 Tyl Jakub SSK Vítkovice 3:03,13
4 Svoboda František TJ Slezan Opava 3:08,62

Zpracovali Vladimír Černý a Radmila Černá.

 

« zpět