Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Bohumín 26. 5. 2014 - výsledky

« zpět

 

Děvčata od 0 do 3 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Alex Habrová Petrová Irsko 8,14
2. Anežka Uhrová Ostrava 8,74
3. Melánie Krahulcová Bohumín 14,62
4. Kristýna Tomášková Děčín 17,19

Chlapci od 0 do 3 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Jakub Čenecký Bohumín 8,09
2. Šimon Ščerba Orlová 8,65
3. Lukáš Čep Bohumín 12,30
4. Jíří Vítkovský Orlová 12,65
5. Filip Martiník Bohumín 13,67
6. Jakub Wodecki Orlová 16,32
  Antonín Topiarz Stonava  
  Štěpán Hrčka D. Lutyně  
  Matyáš Hrčka D. Lutyně  

Děvčata od 4 do 5 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Viktorka Tomášková Děčín 14,65
2. Eliška Giecková Bohumín 15,32
3. Nikol Ernstová Třinec 16,38
4. Adéla Maléřová Bohumín 17,87
5. Amálie Kovačíková Bohumín 19,20
6. Kateřina Wolková MŠ Raf. L  

Chlapci od 4 do 5 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Tomáš Gurný Bohumín 13,20
2. David Brak Bohumín 13,24
3. Kryštof Krolák Vratimov 13,50
4. Lukáš Hertvík Bohumín 14,58
5. Tomáš Čepelák Bohumín 14,93
6. Václav Teichmann Rychvald 15,45
7. Filip Krahulec Ostrava 16,20
8. Adam Uher Ostrava 17,04
9. Micha Stareček Bohumín 17,04
  Františk Topiarz Stonava  
  Roman Martinek Bohumín  
  Matyáš Surovec Hrabová  
  Michal Hanusek Bohumín  
  Alex Vystavěl Bohumín  
  Daniel Schneider Bohumín  
  Štepán Exner Bohumín  
  Dominik Kuder MŠ Skřiv  
  David Oračko ZŠ ČSA  
  Jiří Daniel    

Děvčata od 6 do 7 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Daniela Bacová Kopřivni 18,77
2. Elen Michalíková Vítkovice 19,24
3. Victorie Bartoňová Frýde M 19,80
4. Zoe Srníčková AK Bohu 20,60
5. Kristána Wowrová Dětmaro 21,34
6. Tereza Rozbrojová Dol.Luty 21,89
  Bára Hatlapatková AK Bohu  
  Ema Topiarzová Stonava  
  Karin Auxová Fit školka  
  Claudia Wojnarová HC Bohu  
  Saša Čonková ZŠ ČSA  
  Tereza Schubertová AK Bohu  
  Elen Burkovičová Frýde M  
  Irena Zikánová Fit školka  
  Eliška Karasová MŠ Neru  
  Nikol Preslová Dol. Lut  
  Klára Solanská MMŠ Ov  
  Mária Skálová ZŠ ČSA  
  Nikol Štěrbová MŠ Orlov  
  Sára Papadimitriu Fit školka  
  Natálka Kulifová Havířov  
  Markéta Klotková Orlová  
  Eliška Polová ZŠ ČSA  
  Natálie Lištáková    
  Anežka Kolarczyková MŠ Skřiv  
  Adéla Heinrichová MŠ Neru  
  Klárka Medvíďová Fit školka  

Chlapci od 6 do 7 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Ondřej Balhárek Štramber 18,34
2. Oliver Pešat Kopřivni 18,49
3. Jakub Holub Kopřivni 18,81
4. Martin Láznička Karviná 19,94
5. Maxmilián Mann HC Bohu 20,30
6. Vojtěch Fiala ZŠ ČSA 20,31
7. Filip Břuska HC Bohu 20,74
8. Tomáš Kremser MŠ Poru 20,75
9. Lukáš Plaček AK Bohu 21,19
  Adam Kubik HC Bohu  
  Šimon Mewra Fit školka  
  Ondřej Jan Volný AK Bohu  
  Jakub Svěntík HC Bohu  
  Patrik Warzeszka HC Bohu  
  Jan Mackej ZŠ ČSA  
  Patrik Noga MŠ Neru  
  David Piskoř HC Bohu  
  Tomáš Hruška ZŠ ČSA  
  Filip Karas ZŠ ČSA  
  Jan Vitonský    
  Tomáš Kremser MŠ Poru  
  Jiří Miczko    
  Petr Trucla    
  Oliver Vystavěl ZŠ ČSA  
  Adam Lecián AK Bohu  
  Daniel Bartusek MŠ Továr  

Děvčata od 8 do 9 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Nikola Chovanečková AK EZ Ko 33,04
2. Adála Tkáčová AK EZ Ko 33,48
3. Natálie Maternová AK E. Zát 34,00
4. Ema Feilhauerová AK EZ Ko 34,13
5. Johana Suchánková SSK Vítko 34,29
6. Natálie Ernstová Jablunko 34,71
7. Andrea Martiniková AK Vítko 35,08
8. Veronika Vykydalová AK Bohu 35,62
9. Adéla Marková SSK Vítko 35,68
10. Tereza Radčanská A Vyškov 35,72
11. Erika Prášková SSK Vítko 35,90
12. Karolína Fulnečková AK Bohu 38,20
13. Kamila Parchanská Dol. Luty 40,40
14. Julie Kubinová Orlová 40,60
15. Michaela Kovačíková AK Bohu 40,63
16. Veronika Svobodová CC Besky 41,58
17. Klára Sobolová HC Bohu 41,89
18. Natálie Panašová HC Bohu 42,04
19. Adéla Wojnarová HC Bohu 45,87
20. Natálie Pleslová Dol. Luty 47,85
  Petra Vitovská Orlová  
  Giulia Tarantino AK Bohu  
  Karolína Vavřičková Bohumín  
  Hana Dobrocká    
  Tereza Vilčková Bohumín  
  Valentýna Apostolová Ostrava  
  Veronika Břusková Bohumín  
  Andrea Donaťáková Bohumín  
  Klaudia Vojnarová    
  Aneta Gajdošíková    
  Adriana Bielená    
  Simona Bílá    
  Karolína Klotková    

Chlapci od 8 do 9 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Tomáš Pleva A Vyškov 33,78
2. David Surovec SSK Vítk 34,25
3. Michal Koza AK Vítko 34,35
4. Radek Dluhoš   35,21
5. Jan Kremser Ostr-Por 35,22
6. Jakub Noga Dol. Luty 35,51
7. Martin Vařák AK Bohu 35,71
8. Adam Rozbroj Dol. Luty 35,87
9. Matyáš Mann HC Bohu 35,90
10. Tobiáš Gavroň HC Bohu 36,18
11. Adam Veverka Bohumín 36,48
12. David Kokta AK Bohu 38,44
13. Jan Polák ZŠ ČSA 41,15
  Filip Klupa A Orlová  
  Tomáš Wolek AK Bohu  
  Michal Grochol Orlová  
  Adam Foldyna Albrecht  
  Mikuláš John HC Bohu  
  Dominik Molinek Bohumín  
  Jakub Polák ZŠ ČSA  
  Jan Kuczera Karv. Pol  
  Tomáš Kuczera Karv.Pol  
  Petr Sobol HC Bohu  
  Šimon Drobik ZŠ ČSA  
  Filip Šeliga ZŠ ČSA  
  Vojta Zámečník Skřečoň  
  Vojtěch Jurok ZŠ Masar  
  Martin Šimek ZŠ MAsar  
  Patrik Herman ZŠ ČSA  
  Tobiáš Chudíček AK Bohu  
  Vojtěch Šotek ZŠ Masar  
  Jan Šotek ZŠ Masar  
  Jan Hanusek AK Bohu  
  Tomáš Klepek Bohumín  
  Luděk Peter AK Bohu  
  Josef Peter AK Bohu  
  Jan Barva Bohumín  
  Jakub Pisczek    
  Patrik Brak    
  Patrik Piperek    
  Oli Vystavěl    

Děvčata od 10 do 11 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Michaela Bittnerová Sok. Opa 49,82
2. Natálie Paťavová TJ ValMe 51,02
3. Adélka Kulifayová Start Hav 51,63
4. Anna Cadašová Řepiště 51,64
5. Barbora Štulířová ZŠ ČSA 54,95
  Klára Dzialová AK Bohu  
  Martina Bednářová AK Bohu  
  Simona Bílá Bohumín  
  Karolína Kochová Bohumín  
  Karolína Zikánová Bohumín  
  Kristýna Tvrdíková Bohumín  
  Barbora Svobodová VSK Brno  
  Monika Majerčíková AK Bohu  
  Timea Konštacká Orlová  
  Pavlína Szyroká Dol. Luty  
  Lucie Dlouhá SSK Vítko  
  Kateřina Wilczková Bohumín  
  Barbora Budajová Bohumín  

Chlapci od 10 do 11 let

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Šimon Navrátil SSK Vítk 50,09
2. Ondřej Staš Havířov 51,19
3. Jan Tkáč AK Kopři 52,87
4. David Donaťák Bohumín 53,86
5. Alexandr Paťava ValMez 54,73
6. Vít Kristen SSK Vítko 55,09
7. Ondřej Kiška AK Bohu 56,97
8. Štěpán Kyjonka Rychvald 58,08
9. Patrik Gorgol Bohumín 61,08
10. Petr Koch Bohumín 62,51
11. Vojtěch Gattnar ZŠ ČSA 63,02
  Daniel Agel Bohumín  
  Vojtěch Vrlík ZŠ ČSA  
  Václav Daniš ZŠ ČSA  
  Daniel Skála ZŠ ČSA  
  Jan Miczko AK Bohu  
  Karel Babicz Bohumín  
  Vojtěch Filip Dol. Luty  
  Daniel Slezák ZŠ Skřeč  
  Patrik Hanusek ZŠ ČSA  
  Roman Ťapal ZŠ ČSA  
  Damián Hanák ZŠ ČSA  
  David Donaťák Bohumín

 

« zpět