Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Frýdek-Místek 19. 5. 2014 - výsledky

« zpět

 

Dívky 2003/2004 - 300 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko 48.32 s
2 Jurečková Daniela 2003 Slezan FM 50.72
3 Bittnerová Michaela 2003 TJ Sokol Opava 50.77
4 Kulifayová Adélka 2003 Start Havířov 50.92
5 Ningerová Klára 2003 Slezan FM 51.57
6 Cagašová Anna 2004 Řepiště 52.28
7 Drozdová Nela 2003 AK EZ Kopřivnice 52.39
8 Juřičná Žaneta 2004 Slezan FM 52.53
9 Rainochová Šarlota 2003 Slezna FM 52.56
10 Šnapková Sylvie 2004 FM 53.15
11 Dlouhá lucie 2004 Vítkovice 53.65
12 Bojková Anežka 2004 1.Běžecký Jablunkov 54.21
13. Buczková Beáta 2003 Slezan FM 54.28
14. Štalzerová Aneta 2003 Slezan FM 54.29
15. Pyšková Barbora 2003 Canicross Beskydy 55.32
16. Mynářová Amálie 2003 Slezan FM 55.88
17. Turková Markéta 2003   56.11
18. Gajdošíková Tereza 2003 Slezan FM 56.56
19. Kendziorová Tereza 2003 Slezan FM 56.96
20. Jenišová Nikola 2004 AK EZ Kopřivnice 57.79
21. Nováková Tereza 2004 6.ZŠ FM 58.02
22. Skotnicová Eliška 2003 Slezan FM 58.07
23. Bizoňová Kristýna 2004 Slezan FM 58.24
24. Vávrová Tereza 2003 Slezan FM 58.46
25. Adámková Eva 2004 1.Běžecký Jablunkov 58.55
26. Akerele Mojisola 2003 Slezan FM 59.01
27. Mužná Monika 2004 Slezna FM 59.13
28. Kulichová Klaudie 2004 1.Běžecký Jablunkov 59.95
29. Zemanová Karolína 2003 Dobrá 60.36
30. Ťahanová Viktrorie 2004 Slezan FM 60.39
31. Odleváková Johanka 2003 FM 60.54
32. Mesiariková Eliška 2004 1.Běžecký Jablunkov 61.15
33. Bednářová Jana 2004 Slezan FM 61.42
34. Sakalová Andrea 2003 Slezan FM 61.53
35. Kendziorová Adéla 2003 Slezan FM 61.86
36. Kučová Marta Anna 2004 Hukvaldy 62.20
37. Balcarová Alexandra 2004 Krmelín 62.75
38. Nováková Nicol 2004 6.ZŠ FM 63.46
39. Macourková Kateřina 2004 Sokol Ostrava Poruba 63.90
40. Plašovská Alžběta 2004 FM 65.81
41. Vroblová Klára 2004 FM 66.99
42. Mojžíšková Kristýna 2003 FM 67.52
43. Strcaková Eliška 2003 Slezan FM 69.84
44. Kovářová Lenka 2004 Komorní Lhotka 69.97
45. Wrzecionková Adéla 2003 FM 72.54
46. Mistatová Sabina 2003 FM 73.31
47. Kovalová Iveta 2004 FM 76.08
48. Csampaiová Tereza 2004 FM 77.86
49. Chamrádová Evelína 2003 FM 78.93
50. Šebestíková Simona 2003 FM 85.84
51. Mihalová Tereza 2003 FM DNF

Dívky 2005/2006 - 200 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Sikorová Markéta 2005 1.Běžecký Jablunkov 33.24 s
2 Chovanečková Nikola 2005 AK EZ Kopřivnice 34.10
3 Suchánková Johana 2005 Vítkovice 34.34
4 Ernstová Natálie 2005 1.Běžecký Jablunkov 34.38
5 Hrčková Julie 2006 Slezan FM 35.53
6 Klusová Eliška 2005 1.Běžecký Jablunkov 35.88
7 Marková Adéla 2005 SSK Vítkovice 36.21
8 Kozlová Velentýna 2005 Slezan FM 36.85
9 Krčková Lucie 2005 TJ TŽ Třinec 37.22
10 Větřilová Veronika 2006 FM 38.03
11 Kanitrová Kamila 2006 TJ Valašské Meziříčí 38.24
12 Vávrová Tereza 2005 FM 38.24
13. Novák Nicol 2005 Veřovice 38.36
14. Kluzová Michaela 2005 TJ TŽ Třinec 38.45
15. Przepiorová Klára 2006 1.Běžecký Jablunkov 38.69
16. Kožuchová Nela 2006 Slezan FM 39.06
17. Prášková Erika 2005 SSK Vítkovice 39.12
18. Maštalířová Hana 2005 Slezan FM 39.31
19. Vilčková Karolína 2005 Slezan FM 39.40
20. Buczková Adéla 2005 FM 39.61
21. Boboková Nikola 2005 Slezan FM 40.61
22. Vávrová Michaela 2006 Slezan FM 40.65
23. Koďousková Kateřina 2006 AK EZ Kopřivnice 40.79
24. Šigutová Tereza 2005 FM 40.96
25. Bosaková Tereza 2006 Sedliště 41.00
26. Pavelková Anežka 2005 FM 41.03
27. Pavlíčková Nikola 2005 Slezan FM 41.34
28. Pietrzyková Tereza 2005 Vělopolí 42.31
29. Fajkusová Viola 2006 FM 42.50
30. Stachová Veronika 2006 8.ZŠ FM 42.80
31. Norysová Klára 2006 Krmelín 42.84
32. Šrámková Daniela 2005 Frýdlant n.O. 43.52
33. Michálková Lucie 2006 Slezan FM 43.57
34. Večeřová Sára 2006 FM 43.94
35. Onderková Karolina 2005 FM 44.49
36. Řeháková Klára 2005 Slezan FM 44.79
37. Bízová Agáta 2006 Nový Jičín 45.25
38. Apostolova Valentina 2005 SSK Vítkovice 45.69
39. Petrušková Eva 2005 Staříč 45.86
40. Jasioková Amálie 2006 Slezan FM 46.92
41. Šrámková Tereza 2006 Frýdlant n.O. 48.11
42. Morávková Veronika 2005 Studénka 48.91
43. Besuchová Tereza 2005 SSK Vítkovice 54.68
44. Kresáňová Veronika 2005 FM 56.40
45. Walachová Kamila 2006 FM DNF

Dívky 2007/2008 - 100 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1 Huňková Alexandra 2007 Čeladná 18.48 s
2 Štíhlová Rozálie 2007 Canicross Beskydy 18.69
3 Štefková Nela 2008 AK EZ Kopřivnice 18.86
4 Klusová Alžběta 2007 1.Běžecký Jablunkov 19.28
5 Ningerová Barbora 2007 Slezan FM 19.61
6 Ningerová Hana 2007 Slezan FM 19.69
7 Jurošová Lucie 2007 Slezan FM 19.71
8 Reková Lucie 2007 Slezan FM 19.91
9 Rychlá Karolína 2007 Krnov 20.00
10 Bartoňová Viktorie 2008 Slezan FM 20.02
11 Václavíková Anna 2007 Slezan FM 20.14
12 Bartončíková Tereza 2007   20.41
13 Krčková Alena 2007 Třinec 20.48
14 Kantorová Justyna 2007 1.Běžecký Jablunkov 20.75
15 Burkovičová Ellen 2008 Slezan FM 20.78
16 Baslerová Natálie 2007 FM 20.84
17 Kvášová Barbora 2007 Slezan FM 21.11
18 Hubáčová Adéla 2008 Slezan FM 21.21
19 Kotásková Klára 2007 Sviadnov 21.31
20 Boboková Michaela 2007 Slezan FM 21.38
21 Rozsívalová Viktorie 2008 AK EZ Kopřivnice 21.62
22 Jahodiarová Adéla 2008 FM 21.71
23 Klár Veronika 2008 Třinec 21.84
24 Janíková Valerie 2008 Slezan FM 21.89
25 Šponerová Ema 2007 Slezan FM 22.00
26 Šnapková Nikola 2008 FM 22.35
27 Masná Ema 2007 Janovice 22.44
28 Mališová Veronika 2008 Slezan FM 22.47
29 Brázdilová Karolína 2007 Slezan FM 22.48
30 Pyšková Tereza 2008 Canicross Beskydy 22.52
31 Říhová Eliška 2008 Slezan FM 22.54
32 Kučová Markéta 2008 Hukvaldy 22.81
33 Kaňoková Julie 2008 FM 23,65
34 Dufková Tereza 2007 Stařič 23.11
35 Najdeková Eliška 2008 FM 23.14
36 Kovalčíková Karin 2007 Sedliště 23.32
37 Bizoňová Marie 2008 FM 23.47
38 Krpcová Klára 2007 Kozlovice 23.76
39 Rašková Kristýna 2008 Krmelín 24.10
40 Bohdanová Sofie 2008 Slezan FM 24.12
41 Konečná Veronika 2008 FM 24.17
42 Bardoňová Marie 2008 FM 24.41
43 Ledererová Valerie 2008 Slezan FM 25.34
44 Dužiková Tereza 2007 FM 25.35
45 Petrušková Hana 2008 Slezan FM 25.94
46 Dvořáčková Anna 2008 Slezan FM 26.04
47 Dužiková Nikola 2007 Slezan FM 26.43
48 Biječková Viktorie 2008   28.29
49 Carbalová Zoe 2007 Slezan FM 28.40
50 Fürstová Natálie 2008 Slezan FM DNF

Dívky 2009-2010 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Ungrová Kateřina 2009 Slezan FM 13.21 s
2 Maštalířová Andrea 2010 Slezan FM 14.49
3 Kučová Valerie 2009 FM 14.68
4 Petrová Gabriela 2009 FM 14.72
5 Faranová Eliška 2009 Slezan FM 14.82
6 Stachová Bára 2009 Slezan FM 14.99
7 Rufferová Darina 2009 Slezan FM 15.04
8 Murínová Dominika 2009 Kunčičky u Bašky 15.06
9 Sýkorová Laura 2009 Slezan FM 15.18
10 Maderová Nella 2009 FM 15.21
11 Kubaňová Kristýna 2009 Slezan FM 15.34
12 Horklová Anna Marie 2009 SSK Vítkovice 15.46
13. Pietrzyková Zuzana 2009 Vělopolí 15.52
14. Klanerová Sára 2010 Slezan FM 15.54
15. Beránková Ema 2009 Slezan FM 15.92
16. Münsterová Johana 2010 FM 16.12
17. Ernstová Nikol 2010 1.Běžecký Jablunkov 16.50
18. Prónyai Stella 2009 Slezan FM 16.69
19. Zelinková Kateřina 2010 Prostřední Suchá 16.74
20. Garčicová Justina 2009 Slezan FM 16.84
21. Rošková Natálie 2009 Slezan FM 18.86
22. Honzíková Daniela 2010 FM 18.86
23. Maršálková Aneta 2009 Slezan FM 19.89
24. Pišová Gabriela 2010 FM 19.92
25. Běčáková Erika 2010 Morávka 20.02
26. Tryščuková Vesna Amélie 2009 Kunčice pod Ondřejníkem 21.05
27. Bartová Zuzana 2009 FM 21.45
28. Helsteinová Ela 2010 FM 22.25
29. Masná Aneta 2010 Janovice 22.88
30. Janoviaková Renata 2010   23.57
31. Hrubá Aneta 2009 FM 30.90
32. Zelinková Petra 2010 Prostřední Suchá DNF
33. Štěpaníková Bára 2009 Slezan FM DNF

Dívky 2011 a mladší - 30 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Nováková Karolína 2011 FM 9.7 s
2 Jurošová Sabina 2011 FM 10.1
3 Kovalová Petra 2011 FM 10.3
4 Macečková Anna 2011 Pazderná 10.6
5 Sasynová Kateřina 2011 Studénka 11.1
6 Baslerová Karolína 2011 FM 11.9
7 Běčáková Izabel 2012 Pstruží 12.4
8 Faranová Tereza 2011 FM 12.8
9 Hradečná Ema 2012 FM 13.0
10 Mališová Ema 2011 Pržno 13.6
11 Maštalířová Michaela 2012 FM 15.4
12 Holubčíková Isabela 2012 FM 16.9
13. Nováková Anna 2011   17.3
14. Jahnová Denisa 2013 Rybí 26.4

Dívky 1996/2002 - 800 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1 Siebeltová Veronika 1996 FMIST 2:26.41 min.
2 Siebeltová Kateřina 1996 FMIST 2:26.79
3 Pavlásková Petra 1999 FMIST 2:27.17
4 Rašková Iveta 1998 FMIST 2:27.41
5 Surmová Eliška 2000 VITKO 2:27.58
6 Krtková Kateřina 1998 FMIST 2:28.17
7 Závorková Natálie 1996 FMIST 2:31.09
8 Kopcová Eliška 2001 FMIST 2:31.54
9 Pekaříková Kristýna 1999 VITKO 2:32.24
10 Lojkásková Adéla 2001 FMIST 2:45.99
11 Nováková Klára 2002 FMIST 2:53.68
12 Kolodějová Aneta 1999 Canicross Beskdy 2:54.48
13 Štíhlová Anežka 2002 Canicross Beskdy 3:00.25
14 Bízová Klára 2002 Nový Jičin 3:04.38
15 Indráková Patricie 2002 FMIST 3:06.06
16 Zemaníková Anna 2002 ZŠ Ostravice 3:17.17
17 Ondráčková Markéta 2002 FMIST 3:17.32
18 Reinertová Nikol 2002 FMIST 3:22.39
19 Tomančáková Denisa 2002 Dobrá 3:35.12
20 Puchová Tereza 2002 FM NF
21 Nitrová Natálie 2002 FM NF

Chlapci 2003/2004 - 300 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Hrbáč Tomáš 2003 Atletika Poruba 49.10 s
2 Dokoupil Adam 2003 Slezan FM 49.73
3 Staš Ondřej 2003 Start Havířov 50.28
4 Dorotík Robin 2003 Slezan FM 50.80
5 Pavelka Vojtěch 2003 FM 51.22
6 Szkatula František 2004 1.Běžecký Jablunkov 51.76
7 Pavelek Vojtěch 2004 Slezan FM 51.88
8 Zielina Filip 2004 1.Běžecký Jablunkov 52.46
9 Pavelek Ondřej 2004 Slezan FM 52.78
10 Palička Jan 2003 FM 53.53
11 Straka Matyáš 2004 FM 54.94
12 Kovář Martin 2004 Komorní Lhotka 56.08
13 Růžička Patrik 2003 FM 56.40
14 Pavelek Jiří 2003 Slezan FM 57.09
15 Mitrenga Nikodém 2004 1.Běžecký Jablunkov 57.67
16 Vatras Jakub 2004 Slezan FM 57.81
17 Hlaváček Jan 2003 Ostrava 57.99
18 Stryja Jonáš 2004 Slezan FM 58.15
19 Bednář David 2004 Slezan FM 58.26
20 Konvička Radim 2004 Dobrá 58.77
21 Jasiok Adam 2004 Slezan FM 59.92
22 Růžička Roman 2003 FM 60.27
23 Konečný Patrik 2004 FM 60.88
24 Seibert Jakub 2003 FM 61.45
25 Krpec Tomáš 2004 Kozlovice 61.45
26 Palka David 2003 Frýdlant n.O. 61.63
27 Kotásek Ondřej 2004 Sviadnov 62.93
28 Ožana Ondřej 2003   64.11
29 Valošek Tomáš 2003 FM 64.57
30 Rudel Tomáš 2003 Slezan FM 68.20
31 Bosák David 2003 Sedliště 70.59

Chlapci 2005/2006 - 200 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Klimas Jan 2006 Slezan FM 34.53 s
2 Surovec David 2005 SSK Vítkovice 35.16
3 Vlk Martin 2005 Slezan FM 35.20
4 Koza Michal 2005 SSK Vítkovice 35.28
5 Hájovský Josef 2005 Slezan FM 35.34
6 Samiec Ondřej 2005 TJ TŽ Třinec 35.87
7 Kremser Jan 2005 SSK Vítkovice 35.92
8 Cviček Denis 2005 Slezan FM 37.38
9 Mitrenga Szymon 2006 1.Běžecký Jablunkov 39.12
10 Tylšar Lukáš 2006 SSK Vítkovice 39.21
11 Kuča Vladimír 2006 FM 39.45
12 Slaný Vojtěch 2005 Staříč 39.52
13 Kantor Damian 2006 1.Běžecký Jablunkov 39.59
14 Galda Patrik 2006 FM 39.76
15 Honěk Adam 2005 Lysůvky 40.11
16 Kysel Štěpán 2005 Sokol Kozlovice 40.14
17 Tobola Jakub 2005 Slezan FM 41.44
18 Říha Prokop 2006 Slezan FM 41.94
19 Čajánek Mikuláš 2005 Slezan FM 42.03
20 Veselý Filip 2006 FM 42.33
21 Zelina Vojtěch 2006 SSK Vítkovice 42.45
22 Prónyai Vojtěch 2006 FM 42.65
23 Kovář Petr 2005 Komorní Lhotka 43.16
24 Noris Jakub 2006 Krmelín 43.18
25 Rozsíval Adam 2005 Kopřivnice 43.61
26 Murín Mário 2006 Kunčičky u Bašky 44.21
27 Smyček David 2005 Slezan FM 44.52
28 Maleček Jakub 2006 Slezan FM 45.19
29 Horkel Jiří 2006 SSK Vítkovice 46.68
30 Langer Martin 2005 Slezan FM 46.93
31 Čech David 2005 Slezan FM 47.11
32 Otta Kryštof 2006 FM 47.23

Chlapci 2007/2008 - 100 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1 Kotek Mikuláš 2007 AK EZ Kopřivnice 17.86 s
2 Hlavatík Lukáš 2007 Slezan FM 18.50
3 Kapler Maxim 2007 Ostrava 18.53
4 Šelong Vojtěch 2007 Slezan FM 18.55
5 Strnadel Sebastian 2007 FM 18.68
6 Helstein Tobiáš 2007 Slezan FM 18.92
7 Šmíd Patrik 2007 LK Veřovice 19.15
8 Burawa Viktor 2007 KASK Vělopolí 19.17
9 Chovančík Adam 2007 FM 19.37
10 Hrček Jan 2008 FM 19.85
11 Kulich Vojtěch 2008 1.Běžecký Jablunkov 20.17
12 Indrák Matouš 2007 FM 20.47
13 Jahn Daniel 2007 AK E. Zátokpa Kopřivnice 20.52
14 Kremser Tomáš 2008 SSK Vítkovice 20.55
15 Ožana Lukáš 2007 Ostravice 20.69
16 Kašing Oliver 2008 Pstruží 21.09
17 Mynář Martin 2007 Slezan FM 21.22
18 Koláček Tadeáš 2008 Ostrava 21.33
19 Rusz Bruno 2007 Slezan FM 21.40
20 Mrázek Tomáš 2007 Slezan FM 21.76
21 Garčic Tobiáš 2008 Slezan FM 21.86
22 Popelář Filip 2008 Slezan FM 22.00
23 Sasyn Václav 2008 Studénka 22.09
24 Krpec Jakub 2007 Kozlovice 22.22
25 Rycek Kryštof 2008 Slezan FM 22.23
26 Zedek Daniel 2007 Slezan FM 22.23
27 Mojžíšek Radovan 2007 FM 22.28
28 Dufek Viktor 2007 Staříč 22.30
29 Tryščuk Dervan 2007 Kunčice p.O. 22.52
30 Sztolárik Martin 2008 Slezan FM 22.61
31 Václavík Šimon 2008 Slezan FM 22.82
32 Čajánek Štěpán 2008 Slezan FM 22.91
33 Daněk Lukáš 2007 Slezan FM 23.02
34 Macourek Jan 2008 Sokol Ostrava Poruba 23.02
35 Klement Daniel 2008 Kunčičky u Bašky 23.02
36 Žilavý David 2008 Slezan FM 23.36
37 Mališ Eduard 2007 Slezan FM 23.74
38 Slaný Martin 2008 Slezan FM 24.21
39 Bury Michal 2008 Slezan FM 24.95
40 Barat Jakub 2008 Slezan FM 25.22
41 Surma Šimon 2008 Slezan FM 25.33
42 Flok Matěj 2008 FM 25.50
43 Bortel vojtěch 2008 Slezan FM 25.66
44 Pavelka František 2008 FM 26.31
45 Mužný Matyáš 2008 Slezan FM 26.77
46 Šamaj Robert 2008 Slezan FM 27.16
47 Popieluch Martin 2008 Slezan FM 29.73
48 Hrtánek Ondřej 2008 Slezan FM DNF

Chlapci 2009/2010 - 60 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1 Holubčík Ondřej 2009 Slezan FM 13.09 s
2 Soročin Ladislav 2009 Morávka 13.44
3 Ožana Ondřej 2009 Čeladná 13.52
4 Bůžek Adam 2009 Slezan FM 13.89
5 Myška Miroslav 2009 Slezan FM 14.22
6 Krolek Kryštof 2009 Vratimov 14.43
7 Chovaneček David 2009 štramberk 15.14
8 Huňka Vlastimil 2009 Čeladná 15.32
9 Poloch Michal 2009 Slezan FM 15.69
10 Szkatula Václav 2009 Mosty u Jablunkova 15.90
11 Liďák Dominik 2009 FM 15.93
12 Morávek Lukáš 2009 Studénka 16.19
13 Pavelka Lucas 2010 Slezan FM 16.24
14 Volný Bořek 2010 FM 16.71
15 Kocian Jan 2009 Slezan FM 16.98
16 Tauš Zdeněk 2009 Nošovice 17.00
17 Kovalčík Patrik 2010 Sedliště 17.27
18 Burawa Oliver 2009 KASK Vělopoli 17.32
19 Surovec Matyáš 2010 Hrabová 17.60
20 Urbánek Tomáš 2009 Slezan FM 18.10
21 Otta Tobiáš 2009 FM 18.25
22 Janoviak Miroslav 2009 Slezan FM 18.90
23 Soročin Antonín 2010 Morávka 18.97
24 Hrabal František 2010 FM 20.13
25 Mojžíšek Jiří 2009 FM 20.39
26 Vašenka Václav 2009 FM 20.51
27 Hájovský Jakub 2010 Slezan FM 21.44
28 Weselowski Matyáš 2010 FM 21.68
29 Burda Šimon 2010 FM 52.31
30 Šimončík Josef 2009 Slezan FM DNF

Chlapci 2011 a mladší - 30 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Milata Alexandr 2011 FM 18.5 s
2 Kasl Vítek 2011 Havířov 18.7
3 Hrabal Václav 2012 FM 18.9
4 Záveský Jakub 2011 Nošovice 19.4
5 Petřvalský Patrik 2011 FM 21.6
6 Lang Viktor 2011 Staré Hamry 22.4
7 Rusňák Daniel 2011 FM 28.3

Chlapci 1995/2002 - 800 m

Poř.JménoRočníkOddíl/městoVýkon
1. Tesarčík Jan 1998 Slezan FM 2:04.92 min.
2 Raška Daniel 1996 Slezan FM 2:09.03
3 Szymala Tomáš 2000 Slezan FM 2:30.12
4 Stankov Patrik 2002 Slezan FM 2:48.44
5 Feranec Adam 2002 Slezan FM 3:20.99

 

« zpět