Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Havířov 12. 5. 2014 - výsledky

« zpět

 

30 m DÍVKY (0 - 3 roky)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Mrázová Martina Havířov 23,11
2. Sasynová Kateřina Havířov 27,08
3. Hladká Klára Havířov 31,45
4. Kotterbová Věra Havířov 32,50
5. Kanioková Radka Havířov 38,40

30 m HOŠI (0 - 3 roky)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Valošek Oliver Albrechtice 10,45
2. Kotajný František Havířov 12,24
3. Penhaker Bernard Havířov 13,02
4. Kotterba Jiří Havířov 13,03
5. Čurda David Havířov 14,56
6. Šlachta Matouš Havířov 16,31
7. Křivohlávek Radim Havířov 19,45
8. Grabovský Michal Havířov 22,30

60 m DÍVKY (4 - 5 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Kunčická Barbora TJ Start Havířov 13,66
2. Cholewová Laura HAK 13,88
3. Moštíková Josefína Havířov 15,09
4. Žoričová Barbora Havířov 15,59
5. Kubicová Eliška Havířov 15,67
6. Běčáková Aneta Havířov 16,60
7. Jurečková Karolína Prostřední Suchá 17,08
8. Blažková Hana Havířov 17,54
9. Zelinková Kateřina Havířov 17,54
10. Galuszková Amálie Havířov 17,84
11. Struhárová Johanka Havířov 18,00
12. Zelinková Petra Havířov 18,19
11. Centrichová Hana Havířov 18,19
12. Ptáčková Adéla Havířov 19,34
13. Steinerová Petra Havířov 19,39
14. Grabovská Vendula Havířov 19,40
15. Gavlasová Adéla Havířov 19,59
16. Centrichová Ema Havířov 20,07
17. Dubova Natálie Havířov 20,49
18. Tomanová Eliška Havířov 23,71
19. Runštuková Tereza Havířov 25,51
20. Uherková Denisa Havířov 34,36

60 m HOŠI (4 - 5 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Slíva Čestmír TJ Start Havířov 14,41
2. Daněk Antonín Havířov 15,05
3. Tesař Václav Šenov 15,30
4. Adamec Tomáš Havířov 15,31
5. Cereja Marc Havířov 15,33
6. Biela Karel Havířov 15,37
7. Gieczek Štěpán Havířov 15,46
8. Cholewa Robert Havířov 15,69
9. Dostalík Adam Havířov 15,74
10. Penhaker Bruno Havířov 15,84
11. Vachtarčík Lukáš Havířov 15,85
12. Urbančík Jakub Havířov 15,87
13. Kožušník Jiří Havířov 16,02
14. Zukal Matěj Havířov 16,45
15. Rečičar Filip MŠ Balzacova Havířov 16,62
16. Kaleta Matouš Havířov 16,63
17. Maceček Matěj Havířov 16,77
18. Budač Daniel Havířov 17,41
19. Kaleta Šimon Havířov 17,50
20. Lesniak Michael Bruzovice 18,20
21. Novák Maxim Havířov 18,22
22. Varkoček Marek Havířov 18,24
23. Čurilla František Havířov 18,27
24. Jakubišin Tobias Havířov 18,28
25. Šiller Vojtěch Havířov 19,29
26. Paloušek Jakub Havířov 21,45

100 m DÍVKY (6 - 7 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Georgiev Carlie ZŠ Frýdecká, Havířov 18,89
2. Štihlová Rozálie Canicross Beskydy 19,13
3. Štefková Nela AKEZ Kopřivnice 19,52
4. Bartoňová Viktorie Slezan F - M 19,80
5. Valdmannová Vendula Havířov 19,98
6. Sejkorová Nela Havířov 20,38
7. Augustová Hana Havířov 20,56
8. Okenicová Anna Havířov 20,59
9. Kudláčková Vendula TJ Start Havířov 20,63
10. Kulifayová Natálie TJ Start Havířov 20,86
11. Hierschová Natálie Ostrava 21,19
12. Dokoupilová Ema ZŠ F. Hrubína, Havířov 21,27
13. Burkovičová Ellen Havířov 21,27
14. Lysková Bára Havířov 21,37
15. Kubíková Eliška Olomouc 21,58
16. Kunčická Veronika TJ Start Havířov 21,80
17. Krainová Marie Havířov 22,53
18. Kožušníková Tereza Havířov 22,70
19. Cháňová Laura Ostrava 22,78
20. Štěpánková Klára Havířov 22,80
21. Tomášková Vendula Havířov 22,95
22. Kubíková Anna Havířov 22,95
23. Vacková Veronika Havířov 23,11
24. Penhakerová Valérie Havířov 23,54
25. Skybíková Markéta Řepiště 23,70
26. Juristová Annie Havířov 23,72
27. Ondřejová Vanessa Havířov 23,88
28. Šillerová Veronika Havířov 23,89
29. Randusová Andrea Havířov 24,13
30. Samuhelová Hana TJ Start Havířov 24,25
31. Galuszková Rozálie Havířov 25,76
32. Mojová Alexandra Havířov 25,78
33. Delongová Noemi Těrlicko 26,37
34. Martinčíková Zuzana Havířov 29,69
35. Funioková Klára Havířov 30,07
36. Šourková Stella MŠ Balzacova, Havířov 30,29

100 m HOŠI (6 - 7 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Tomeček David FC Baník Ostrava 17,29
2. Tomeček Lukáš FC Baník Ostrava 17,67
3. Pařík Michal SSK Vítkovice 18,05
4. Dvořák Jakub Havířov 18,28
5. Berger Tomáš Atletika Havířov 18,47
6. Holub Jakub AK EZ Kopřivnice 18,70
7. Valošek Vít Albrechtice 18,78
8. Balhárek Ondřej Štramberk 18,97
9. Vacek Jiří Havířov 19,23
10. Zym Tomáš Havířov 19,85
11. Syslo Oliver Havířov 19,95
12. Zuka Lukáš Havířov 20,02
13. Sáňka František ZŠ Frýdecká, Havířov 20,05
14. Láznička Martin ZŠ Prameny, Karviná 20,14
15. Kremser Tomáš SSK Vítkovice 20,99
16. Linardos Teodor Havířov 21,10
17. Svačina Antonín Havířov 21,11
18. Martinček Ondřej Havířov 21,26
19. Melčák Michal TJ Start Havířov 21,32
20. Gembicki Václav TJ Start Havířov 21,60
21. Novosad Timon Havířov 21,70
22. Ožana Radovan Havířov 21,79
23. Suchanek Karel Havířov 22,05
24. Ptáček Matěj Havířov 22,07
25. Koryčan Tomáš Havířov 22,23
26. Javorský Adam Havířov 22,32
27. Smaza Tobiáš Havířov 22,51
28. Sasyn Václav Studénka 22,55
29. Lesniak Daniel Bruzovice 22,62
30. Kulíšek Vojtěch Havířov 22,76
31. Vasilko Patrik Havířov 22,86
32. Řeha Lukáš Havířov 22,88
33. Macourek Jan Ostrava 22,99
34. Zálejský Jan Havířov 23,58
35. Tomis Jakub TJ Start Havířov 23,78
36. Jaro Jakub TJ Start Havířov 24,04
37. Kocián Tadeáš Havířov 24,07
38. Matušek Teodor Havířov 24,84
39. Herda Dominik Havířov 25,51
40. Augusta Lukáš TJ Start Havířov 25,85
41. Kuznik Richard Havířov 26,28
42. Bubík Vojtěch Havířov 26,80
43. Centrich Ondřej Havířov 26,86
44. Tesař Ondřej Šenov 26,89
45. Matušek Jakub Havířov 29,08
46. Hrbáč Ondřej Havířov 31,57

200 m DÍVKY (8 - 9 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Kuráňová Veronika TJ Start Havířov 35,37
2. Feilhauerová Ema AKEZ Kopřivnice 35,47
3. Suchánková Johana SSK Vítkovice 35,69
4. Maternová Natálie LBK Kopřivnice 35,87
5. Novák Nicol Veřovice 36,52
6. Marková Adéla Vítkovice 36,96
7. Bundilová Eliška AK Šternberk 38,02
8. Navrátilová Magdaléna Havířov 38,85
9. Foltýnová Tereza Havířov 39,00
10. Jonsztová Vanessa Havířov 39,30
11. Mazancová Alexandra Havířov 39,65
12. Křižanová Alžběta HAK 39,71
13. Michnová Klára Havířov 40,02
14. Pelikánová Katy Havířov 40,63
15. Vacková Kristýna ZŠ Zelená, Ostrava 40,77
16. Pniáčková Karolína Havířov 40,84
17. Struhárová Barbara TJ Start Havířov 41,25
18. Matušovičová Valérie Havířov 41,57
19. Hrbáčková Michaela Havířov 41,84
20. Kubinová Julie ZŠ Školní, Orlová 42,13
21. Kalábová Natali Havířov 42,33
22. Kalábová Niki Havířov 42,33
23. Prášková Erika Vítkovice 42,56
24. Kubiczková Justýna Havířov 42,95
25. Strnad Nathalii Anna Orlová 43,11
26. Vontrobová Ivana Havířov 43,12
27. Hanzelková Amálie AKEZ Kopřivnice 43,19
28. Pniáčková Magdaléna Havířov 43,81
29. Pittnerová Karolína Havířov 44,33
30. Mikulcová Vendula Slavia Havířov 44,63
31. Paříková Gabriela SSK Vítkovice 44,89
32. Zaťková Nora Havířov 45,01
33. Kolenčiaková Debora Havířov 45,49
34. Smilovská Natálie HAK 46,25
35. Bocek Isabela Havířov 46,33
36. Košťálová Adéla Havířov 47,34
37. Štichová Pavla TJ Start Havířov 47,38
38. Semanová Sabina Havířov 49,55
39. Svačinová Klára Ostrava 51,60
40. Janáčková Julie Havířov 53,66
41. Hvolková Ester Orlová 55,28

200 m HOŠI (8 - 9 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Marenčák Richard TJ Start Havířov 34,00
2. Kremser Jan SSK Vítkovice 36,05
3. Adamovský Adam SK Šumbark 37,40
4. Uhrin Jan Karviná 38,15
5. Chovanec Adam Havířov 38,77
6. Lankočí Matyáš Havířov 39,13
7. Čurda Jan TJ Start Havířov 39,18
8. Cholewa Andrej HAK 39,35
9. Tesař Vojtěch Šenov 39,60
10. Sáňka Jakub ZŠ Frýdecká, Havířov 40,19
11. Rygol Martin Havířov 41,68
12. Urbančík Ondřej Havířov 41,85
13. Kývala Vojtěch Havířov 41,86
14. Vadmann Jonáš Havířov 42,91
15. Pálka Kryštof TJ Start Havířov 43,12
16. Štěpánek Václav Havířov 43,33
17. Randus Aleš Havířov 43,78
18. Paloušek Jan Havířov 44,30
19. Smilovský Jakub Havířov 44,31
20. Bulíř Samuel Havířov 45,49
21. Pelikán Jan Havířov 46,34
22. Funiok Matěj Havířov 47,03
23. Horkel Jiří Atletika Vítkovice 47,94
24. Pelikán Matěj Havířov 48,11
25. Slíva Adam Havířov 48,67

300 m DÍVKY (10 - 11 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Serbousková Sára Viktorie Česká Třebová 49,55
2. Štoudková Pavla ASK Blansko 50,85
3. Bittnerová Michaela Sokol Opava 50,97
4. Pindorová Zina TJ TŽ Třinec 51,94
5. Kulifayová Adéla TJ Start Havířov 53,02
6. Salamonová Adéla Atletika Poruba 53,34
7. Lapišová Kristýna Slavia Havířov 55,58
8. Soukalová Hana AK Kopřivnice 55,70
9. Pyšková Barbora Canicross Beskydy 55,93
10. Martínek Simona TJ Start Havířov 56,79
11. Koběrská Hana Slavia Havířov 57,96
12. Dobšíková Amálie TJ Start Havířov 58,62
13. Glogarová Martina Havířov 59,46
14. Malysová Bára Havířov 59,68
15. Kunzelová Kateřina TJ Start Havířov 62,23
16. Macourková Kateřina Ostrava 62,42
17. Slívová Leontýna TJ Start Havířov 62,57
18. Valentová Justýna Vítkovice 62,68
19. Štochelová Barbora Havířov 63,12
20. Čúrillová Jitka Havířov 63,21
21. Koryčanová Klára Havířov 68,76
22. Hudcová Kristýna Havířov 74,65
23. Kaliwodová Natálie Havířov 77,93
24. Satinská Dominika Havířov 80,21
25. Bubíková Eliška Havířov 91,07

300 m HOŠI (10 - 11 let)

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. Long Cassey AK Bohumín 49,34
2. Navrátil Šimon SSK Vítkovice 49,72
3. Adamek Vojtěch Dolní Domaslavice 51,51
4. Staś Ondřej TJ Start Havířov 51,61
5. Hrbáč Tomáš Havířov 52,07
6. Jelínek Richard Havířov 55,23
7. Strnad Matthew Orlová 56,06
8. Šústal Ladislav SSK Vítkovice 56,79
9. Straka Matyáš Frýdek - Místek 57,16
10. Pařez Vojtěch Slavia Havířov 58,49
11. Bednář Adam Havířov 58,74
12. Malina Bořek Havířov 58,88
13. Kubiczek Adam Havířov 58,99
14. Klimša Jakub Havířov 60,29
15. Holinka Michal Havířov 60,39
16. Včelka Daniel Havířov 60,43
17. Adamec Ondřej Havířov 60,91
18. Hudec Daniel Havířov 61,57
19. Kotas Michal Havířov 62,43
20. Běčák Martin Havířov 63,52
21. Válek Ondřej TJ Start Havířov 64,57
22. Zástřešek Vojtěch Havířov 64,63
23. Zatloukal Jakub TJ Start Havířov 65,23
24. Počil Jakub Havířov 65,99
25. Austera Filip Havířov 66,27
26. Hudeček Tobiáš Havířov 66,89
27. Wachtarczyk Matěj Karviná 67,19
28. Čípel Matyáš Havířov 68,06
29. Štěbra Martin TJ Start Havířov 70,90
30. Tomeček Adam Havířov 71,10
31. Řeha Tomáš Havířov 85,28

 

« zpět