Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Olomouc 2. 6. 2014 - výsledky

« zpět

 

30 m dívky (0 - 3 roky) 2011 - 2013

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 158 Holnová Jolana Olomouc 9,06
2. 100 Stránělová Nikol Olomouc 9,21
3. 117 Halasová Anežka Drnovice 10,08
4. 144 Voštinková Amy Dub nad Moravou 10,92
5. 128 Švestková Kateřina Olomouc 11,40
6. 134 Herinková Mariana Olomouc 11,86
7. 88 Vyroubalová Zuzana Olomouc 13,82
8. 141 Zaorálková Anna Olomouc 15,95
9. 167 Štěpánková Veronika Prostějov 23,59

30 m hoši (0 - 3 roky) 2011 - 2013

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 111 Dvořák Jan Olomouc 10,72
2. 194 Valenta Matyáš Horka nad Moravou 11,18
3. 22 Hrabal Filip Olomouc 11,20
4. 207 Budina Marek Atletické přípravky Olomouc 11,32
5. 168 Vladař Vincent Olomouc 11,61

60 m dívky (4 - 5 roků) 2009 - 2010

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 79 Slaměníková Lucie SK Přerov 13,62
2. 91 Petrželová Lucie Holešov 13,89
3. 81 Slintáková Karolína AK Olomouc 14,47
4. 224 Paulíčková Adela Olomouc 15,37
5. 105 Vítková Erin SK Hranice 15,55
6. 221 Vladařová Mia Olomouc 15,81
7. 230 Pazderová Rozálie Atletické přípravky Olomouc 16,44
8. 212 Menšíková Kateřina Olomouc 16,49
9. 185 Kašpárková Vanessa Olomouc 16,96
10. 193 Illeová Adéla   17,45
11. 172 Hospodarčíková Klára Atletické přípravky Olomouc 17,61
12. 124 Švestková Klára AK Olomouc 17,87
13. 202 Míčková Klaudie Olomouc 18,51
14. 195 Čejková Sylva Olomouc 19,17
15. 3 Mikulková Hana TJ Sokol Nová Hradečná 22,10
16. 146 Bílková Ivana AK Olomouc 27,32

60 m hoši (4 - 5 roků) 2009 - 2010

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 161 Fojtík Michal TJ Start Havířov 12,74
2. 1 Esterka Jiří Olomouc 12,79
3. 153 Vlček Filip Olomouc 13,02
4. 97 Petržela Adam Holešov 13,38
5. 244 Nožička Milan Milda Sprintteam Zlín 13,49
6. 250 Brančík Tomáš Olomouc 13,71
7. 178 Juřička Jan Atletické přípravky Olomouc 13,73
8. 150 Swaczyna Šimon Atletické přípravky Olomouc 13,75
9. 148 Navrátil Vít AK Olomouc 13,79
10. 191 Šulc Kryštof Olomouc 14,07
11. 9 Poštulka Mikuláš TJ Sokol Nová Hradečná 14,09
12. 184 Lakomý Tomaš Olomouc 14,63
13. 201 Stloukal Jakub AK Olomouc 14,90
14. 155 Hynšt David Olomouc 15,07
15. 46 Stuchlík Patrik Čechy pod Kosířem 15,38
16. 190 Dohnal Patrik Zapro AD team 15,41
17. 236 Tomášek Samuel Olomouc 15,49
18. 218 Drábek Dominik Olomouc 15,70
19. 66 Rikl Danny Olomouc 15,77
20. 136 Švestka Tibor Šternberk 16,10
21. 96 Stratil Karel Přerov 16,16
22. 204 Krov Tadeáš Olomouc 16,16
23. 210 Čejka Viktor AK Olomouc 16,27
24. 115 Schuster Martin Olomouc 16,64
25. 45 Stuchlík Martin Čechy pod Kosířem 16,81
26. 188 Vaculík Vojtěch Atletické přípravky Olomouc 16,96
27. 2 Klement Jakub Olomouc 17,21
28. 169 Kratochvíl Matěj Olomouc 17,32
29. 183 Šulc Adam Olomouc 17,74
30. 137 Liptáj Milan Olomouc 18,23
31. 213 Míček Viktor Olomouc 18,38
32. 211 Chovanec Jiří SK Hranice 19,81
33. 78 Štýbnar Daniel Olomouc 20,40
34. 206 Matěj Lukáš Olomouc 21,47
35. 113 Haša Filip Staré Město 22,19
MS 123 Ryšánek Max SK Hranice 15,32

100 m dívky (6 - 7 roků) 2007 - 2008

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 175 Stejskalová Alžběta AK Olomouc 17,44
2. 238 Jedenástíková Anna TJ Sokol Mrsklesy 17,63
3. 122 Švestková Daniela AK Šternberk 17,73
4. 23 Collinsová Sophie ZŠ Dvorce 18,11
5. 65 Navrátilová Tereza TJ Uničov 18,54
6. 283 Klimčáková Anna AK Olomouc 18,64
7. 70 Slaměníková Marie SK Přerov 18,69
8. 142 Vítková Vera SK Hranice 18,74
9. 40 Mazurová Gabiela AK Olomouc 19,09
10. 51 Dvořáková Denisa ZŠ Tršice 19,20
11. 80 Slintáková Helena Olomouc 19,35
12. 226 Janulíková Barbora AK Šternberk 19,38
13. 5 Šinclová Klára TJ Sokol Nová Hradečná 19,39
14. 99 Vavříková Tereza SK Hranice 19,39
15. 203 Míčková Laura Olomouc 19,45
16. 248 Divišová Klára Atletické přípravky Olomouc 19,64
17. 274 Vysloužilová Eliška Atletické přípravky Olomouc 20,14
18. 275 Navrátilová Veronika Olomouc 20,17
19. 107 Berná Leona SK Hranice 20,21
20. 225 Paulíčková Tereza Atletické přípravky Olomouc 20,44
21. 259 Bahounková Eliška AK Olomouc 20,53
22. 286 Vrtalová Petra Atletické přípravky Olomouc 20,61
23. 152 Kouřilová Sofie AK Olomouc 20,71
24. 63 Rikl Lillian AK Olomouc 20,72
25. 140 Zaoralkova Aneta AK Olomouc 20,76
26. 187 Keková Michaela Atletické přípravky Olomouc 20,81
27. 159 Juřičková Karolína Atletické přípravky Olomouc 20,87
28. 162 Pastorová Eliška Atletické přípravky Olomouc 21,01
29. 4 Mikulková Berenika TJ Sokol Nová Hradečná 21,16
30. 131 Sedláčková Adéla AK Olomouc 21,47
31. 103 Menšíková Nela Atletické přípravky Olomouc 21,63
32. 20 Nováková Klára Atletické přípravky Olomouc 21,66
33. 241 Kargerová Adéla AK Olomouc 21,73
34. 200 Chovancová Karolína SK Hranice 22,14
35. 269 Hrachovinová Sára AK Olomouc 22,18
36. 217 Bozděchová Lucie AK Olomouc 22,97
37. 138 Vindrálková Anna AK Olomouc 23,42
38. 21 Hrabalová Eliška AK Olomouc 23,60
39. 262 Stloukalová Aneta AK Olomouc 23,65
40. 133 Šantavá Julie SKP Nymburk 25,06
41. 282 Huňová Monika Atletické přípravky Olomouc 25,83

100 m hoši (6 - 7 roků) 2007 - 2008

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 106 David Ondřej AK Olomouc 17,54
2. 268 Hus Nikolas AK Olomomouc 17,62
3. 242 Neudörfler Štěpán AK Olomouc 18,34
4. 120 Koutný Matěj SK Hranice 18,68
5. 240 Toman Tobiáš Atletické přípravky Olomouc 18,72
6. 147 Navrátil Tomáš AK Olomouc 18,88
7. 154 Bílek Adam AK Olomouc 18,96
8. 291 Rašner Patrik Atletické přípravky Olomouc 19,11
9. 44 Harlender Lukáš Náměšť na Hané 19,18
10. 149 Koleňák Dan Bratislava 19,75
11. 73 Šíma Václav AK Šternberk 19,80
12. 198 Sandr Jan Velká Bystřice 20,01
13. 17 Nerad Matěj Suchdol nad Odrou 20,07
14. 170 Kratochvíl Petr Olomouc 20,10
15. 166 Koutný Ondřej Biatlon Prostějov 20,16
16. 181 Raška Lukáš AK Šternberk 20,19
17. 67 Langer Jakub Uničov 20,33
18. 71 Hornof Jan AK Šternberk 20,35
19. 266 Pelcl Ota Atletické přípravky Olomouc 20,37
20. 290 Kasal Rostislav AK Olomouc 20,58
21. 219 Chytil Samuel Atletické přípravky Olomouc 20,87
22. 223 Valenta Štěpán AK Olomouc 21,04
23. 264 Řezníček Tomáš AK Olomouc 21,27
24. 151 Grigárek David Olomouc 21,76
25. 251 Diviš Daniel Atletické přípravky Olomouc 21,77
26. 192 Šulc Max Olomouc 21,87
27. 277 Musil Matyáš Olomouc 22,18
28. 216 Sikora Matěj Olomouc 22,26
29. 253 Barták Petr Atletické přípravky Olomouc 22,28
30. 235 Novák Tobiáš Olomouc 22,33
31. 12 Macoun Lukáš TJ Sokol Nová Hradečná 22,37
32. 139 Tomek Daniel Dolany 22,48
33. 145 Hrynek Vojta Velký Ujezd 22,60
34. 239 Duda Benjamín Hněvotín 22,67
35. 179 Horák Jakub Uničov 22,68
36. 76 Štýbnar Marek Atletické přípravky Olomouc 22,70
37. 245 Vaculík Lukáš AK Olomouc 22,70
38. 214 Chlup Matěj Olomouc 22,87
39. 279 Zatloukal Antonín Atletické přípravky Olomouc 22,91
40. 10 Bukovjan Jan TJ Sokol Nová Hradečná 23,16
41. 11 Gogolka Filip TJ Sokol Nová Hradečná 23,36
42. 234 Pazdera Metoděj Atletické přípravky Olomouc 23,41
43. 254 Uhlíř Vojtěch Atletické přípravky Olomouc 23,79
44. 19 Strzondala Daniel AK Bohumín 23,96
45. 118 Juřica Filip AK Olomouc 24,18
46. 13 Mrazčinský Ladislav TJ Sokol Nová Hradečná 24,54
47. 802 Malaska Marek Olomouc 24,62
48. 243 Grambal Jakub Olomouc 24,73
49. 196 Sandr Tomáš Velká Bystřice 25,09
50. 222 Saferna Sebastian Olomouc 25,72

200 m dívky (8 - 9 roků) 2005 - 2006

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 278 Suchánková Johana SSK Vítkovice 34,33
2. 199 Tkáčová Adéla AK EZ Kopřivnice 34,85
3. 121 Švestková Jolana AK Šternberk 34,88
4. 267 Macourková Zuzana Atletické přípravky Olomouc 35,01
5. 112 Kročová Lucie SK Hranice 36,12
6. 249 Homoláčová Darina Atletické přípravky Olomouc 36,24
7. 36 Mazurová Martina AK Olomouc 36,49
8. 72 Beňová Silvie SK Přerov 37,03
9. 174 Stejskalová Anna AK Olomouc 37,04
10. 284 Hansgutová Monika Atletické přípravky Olomouc 37,31
11. 247 Begová Gabriela Olomouc 37,41
12. 171 Bundilová Eliška AK Šternberk 37,58
13. 173 Petrlová Lucie AK Olomouc 37,75
14. 197 Grérgrová Sofie ZŠ Tršice 37,86
15. 94 Petrželová Michaela Holešov 38,24
16. 6 Trávníčková Ema TJ Sokol Nová Hradečná 38,33
17. 298 Prášková Erika SSK Vítkovice 38,69
18. 257 Šramová Simona Osek nad Bečvou 38,83
19. 53 Pacovská Kateřina ZŠ Tršice 39,20
20. 806 Lochmanová Anna Marie Olomouc 39,22
21. 296 Bernardová Elen Atletické přípravky Olomouc 40,14
22. 110 Lapčíková Laura SK Hranice 40,23
23. 281 Huňová Denisa Atletické přípravky Olomouc 40,33
24. 800 Nováčková Lenka AK Olomouc 40,44
25. 208 Budinová Klára Atletické přípravky Olomouc 40,58
26. 796 Lekešová Nela Olomouc 40,72
27. 255 Bartáková Veronika Atletické přípravky Olomouc 40,89
28. 109 Lovětínská Zuzana SK Hranice 41,13
29. 263 Nedbalová Štěpánka AK Olomouc 41,32
30. 57 Bortlíková Lucie ZŠ Tršice 41,52
31. 297 Jourová Markéta Atletické přípravky Olomouc 41,87
32. 237 Dudová Noemi Hněvotín 41,97
33. 58 Šubová Sabina ZŠ Tršice 42,21
34. 797 Krečmerová Tereza AK Olomouc 42,97
35. 229 Vejmolová Karolína Olomouc 43,07
36. 7 Kubíčková Karla TJ Sokol Nová Hradečná 45,19
37. 24 Háková Amálie ZŠ Dvorce 46,68
38. 25 Vaclachová Julie ZŠ Dvorce 48,94
39. 287 Novosadová Eliška AK Olomouc 48,99

200 m hoši (8 - 9 roků) 2005 - 2006

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 227 Horáček Petr Joseph Černá Hora 31,93
2. 280 Tříska David TJ Slavoj Rohatec 32,70
3. 209 Grégr Ondřej ZŠ Tršice 33,94
4. 812 Střída David Atletické přípravky Olomouc 34,38
5. 246 Vrána Jakub Olomouc 34,85
6. 180 Horák Richard Uničov 35,30
7. 47 Švrdlík Jan Lokomotiva Olomouc 35,57
8. 260 Krejčí Matyáš Olomouc 35,81
9. 165 Koutný Jan Biatlon Prostějov 35,82
10. 176 Kratochvíl Tomáš Olomouc 35,93
11. 60 Dvořák Libor ZŠ Tršice 36,14
12. 300 Hejtmánek Vojtěch Olomouc 36,40
13. 813 Pelcl Vojtěch Olomouc 36,66
14. 82 Hastík David SK Přerov 36,84
15. 15 Hoffinger Tomáš TJ Sokol Nová Hradečná 37,19
16. 293 Šiška Matěj Olomouc 37,24
17. 83 Punge Samuel SK Přerov 37,38
18. 182 Spurný Šimon AK Šternberk 37,73
19. 252 Diviš Petr Atletické přípravky Olomouc 37,74
20. 289 Kasal Zbyněk AK Olomouc 38,01
21. 215 Chlup Václav Atletické přípravky Olomouc 38,72
22. 18 Bardoň Jindřich AKEZ Kopřivnice 39,08
23. 84 Karlík Vojtěch SK Přerov 39,09
24. 98 Stráněl Jan AK Olomouc 39,20
25. 205 Krov David Olomouc 39,22
26. 86 Pěček Matěj SK Přerov 39,52
27. 818 Háger Michal AP Olomouc 39,74
28. 256 Sámel Tomáš Atletické přípravky Olomouc 39,79
29. 295 Břečka Radek Olomouc 39,92
30. 809 Salaďák Tobiáš Olomouc 40,16
31. 294 Rakus Tomáš Olomouc 40,48
32. 56 Juřík Jakub ZŠ Tršice 40,68
33. 62 Česnek Jan ZŠ Tršice 41,30
34. 125 Bitter Jakub SK Hranice 41,51
35. 30 Kasperlík Petr ZŠ Dvorce 42,93
36. 798 Střílka Richard Olomouc 43,18
37. 28 Havlík Vlastimil ZŠ Dvorce 43,56
38. 27 Farkaš Martin ZŠ Dvorce 43,58
39. 32 Lasák Radim ZŠ Dvorce 43,76
40. 276 Prachař Sebastián Olomouc 45,30
41. 299 Dohnal Martin Zapro AD Team 45,74
42. 186 Petrle Tomáš AK Olomouc 46,04
43. 805 Horáček Richard Atletické přípravky Olomouc 47,47
44. 59 Dočkal Pavel ZŠ Tršice 47,56
45. 801 Blaťák Adam AK Olomouc 49,84
46. 61 Dvořák Daniel ZŠ Tršice 50,89
47. 14 Gogolka Richard TJ Sokol Nová Hradečná DNF

300 m dívky (10 - 11 roků) 2003 - 2004

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 273 Paťavová Natálie TJ Valašské Meziříčí 50,75
2. 803 Grégrová Tereza AK Šternberk 51,75
3. 119 Halasová Anna SBK Kyjov 52,38
4. 810 Střídová Adéla Atletické přípravky Olomouc 52,54
5. 143 Vlčková Elen AK Olomouc 52,75
6. 288 Červená Michaela TJ Uničov 53,17
7. 807 Navrátilová Sára TJ Olympia Bruntál 54,55
8. 116 Dostálová Adéla SK Hranice 54,80
9. 228 Melcrová Elen AK Olomouc 54,90
10. 799 Kubešová Michaela AK Olomouc 55,35
11. 74 Navrátilová Aimée SK Přerov 55,73
12. 157 Adlerová Klára Atletické přípravky Olomouc 55,88
13. 808 Poláková Jana TJ Olympia Bruntál 56,00
14. 261 Stloukalová Zuzana AK Olomouc 56,26
15. 31 Ditmarová Valerie AK Olomouc 56,42
16. 85 Moničová Irena AK Olomouc 56,51
17. 189 Pospíšilová Gabriela AC Olomouc 56,69
18. 26 Štěpánková Klára ZŠ Dvorce 57,00
19. 77 Patalová Gabriela SK Přerov 57,65
20. 68 Niebauerová Radka AK Olomouc 57,93
21. 114 Podjuklová Kristýna SK Hranice 58,06
22. 75 Maťová Barbora SK Přerov 58,42
23. 292 Šišková Tereza AK Olomouc 58,52
24. 54 Staňková Adéla ZŠ Tršice 58,86
25. 156 Zadinová Zuzana AK Olomouc 59,05
26. 64 Rikl Anette AK Olomouc 59,18
27. 826 Kolářová Kristina AK Olomouc 59,49
28. 285 Vrtalová Radka Atletické přípravky Olomouc 60,02
29. 104 Burdová Gabriela Olomouc 60,46
30. 824 Szromková Klára AK Olomouc 60,49
31. 8 Mrazčinská Eva TJ Sokol Nová Hradečná 61,83
32. 69 Niebauerová Jolana AK Olomouc 62,07
33. 825 Poulíčková Andrea AK Olomouc 62,46
34. 265 Macourková Tereza Olomouc 62,71
35. 29 Krajkovičová Valentýna ZŠ Dvorce 65,21
36. 822 Pernicová Ema AK Olomouc 65,90
MS 823 Kestlová Karolína AK Olomouc 54,60
MS 821 Kestlová Viktorie AK Olomouc 58,00

300 m hoši (10 - 11 roků) 2003 - 2004

Poř.JménoOddíl/městoVýkon
1. 270 Žilka Tadeáš VSK Univerzita Brno 44,45
2. 92 Kolomazník Jonáš SK Přerov 49,67
3. 811 Polák Jan TJ Olympia Bruntál 49,91
4. 130 Šantavý Jakub SKP Nymburk 50,61
5. 804 Peřina Josef AK Olomouc 51,06
6. 817 Hroch Michal AK Olomouc 51,91
7. 129 Šantavý Jiří SKP Nymburk 51,97
8. 232 Zahradník Bedřich AK Olomouc 52,04
9. 816 Sládek Kryštof AK Olomouc 52,74
10. 163 Šalman Jan Olomouc 53,13
11. 164 Zedník Jiří AK Olomouc 53,93
12. 271 Horák Vojtěch Olomouc 54,13
13. 819 Korec Michael AK Olomouc 54,15
14. 90 Vojáček Matěj SK Přerov 54,33
15. 814 Poledna Ondřej AK Olomouc 54,91
16. 272 Paťava Alexandr Valašské Mezíříčí 55,26
17. 177 Jakob Benjamín Olomouc 55,68
18. 16 Macoun Tomáš TJ Sokol Nová Hradečná 55,98
19. 95 Houšťava Adam SK Přerov 55,98
20. 258 Dohnal Pavel Olomouc 56,21
21. 108 Dvořák Daniel Olomouc 57,23
22. 815 Novotný Jiří Olomouc 57,59
23. 820 Bábek Martin AK Olomouc 57,66
24. 87 Budař Ondřej SK Přerov 57,68
25. 89 Kouba Jáchym SK Přerov 58,05
26. 233 Hlavinka Adam AK Olomouc 58,44
27. 220 Pospíšil Josef Olomouc 58,63
28. 93 Punge Oliver SK Přerov 59,02
29. 34 Bambásek Patrik ZŠ Dvorce 59,15
30. 42 Novák Jan ZŠ Dvorce 59,61
31. 101 Kika Šimon Olomouc 60,27
32. 41 Havlík Martin ZŠ Dvorce 60,47
33. 160 Kaňkovský Adam Mapei cyklo Kaňkovský 61,59
34. 49 Mikeš Tomáš ZŠ Tršice 62,80
35. 48 Dvořák Patrik ZŠ Tršice 63,40
36. 38 Vašíček Denis ZŠ Dvorce 63,47
37. 35 Böhm Jan ZŠ Dvorce 63,98
38. 37 Kroščen Adam ZŠ Dvorce 64,03
39. 33 Collins Joseph ZŠ Dvorce 64,70
40. 132 Havlík Tomáš Blatec 66,87
41. 52 Vybíral Dominik ZŠ Tršice 67,41
42. 50 Dvořák Radim ZŠ Tršice 67,44
43. 55 Golasik Patrik ZŠ Tršice 67,46
44. 39 Indrei Filip ZŠ Dvorce 69,63
45. 126 Kuchař Adam SK Hranice 71,17
46. 127 Blabla Michal SK Hranice 99,42
MS 231 Duda Samuel Olomouc 48,28
MS 135 Havlík Filip Blatec 54,58

 

« zpět