Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Opava 5. 5. 2014 - výsledky

« zpět

 

Hoši 0-3 30m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Rybář Mikuláš Opava 9,89
2. Vajda Mikuláš Opava 10,32
3. Bartošik Michael Chuchelná 10,41
4. Štindl Jakub Opava 11,29
5. David Matěj Opava 11,87
6. Heider David Opava 12,46
7. Michna Jan Těškovice 12,57
8. Jíra Jakub Opava 13,03
9. Čavera Daniel Velké Hoštice 13,37
10. Marek Vojta Opava 13,37
11. Zbořil Jan Opava 14,57
12. Schiesser Alex Opava - Kylešovice 14,64
13. Matušek Ondřej Opava 18,50
14. Racko David Opava 19,41
15. Ruský Matěj Opava 19,68
16. Postřimovský Filip Opava 20,10
17. Polouček Štěpán Opava 21,06
18. Novotný Štěpán Opava 22,72
19. Píšala Dominik Opava 23,65
20. Migota Adam Otice 38,82
21. Sokolovský Filip Opava 41,61
  Kraus Lukáš Opava DNP

Hoši 4-5 60m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Žůrek Vincent Opava 13,54
2. Híreš Teodor Malé Hoštice 13,55
3. Racl Jan Opava 14,25
4. Kubánek Antonín Opava 14,56
5. Chmel Daniel Opava 14,61
6. Stoklasa Štěpán Opava 14,64
7. Rybář Matouš Opava 14,78
8. Dubový Daniel Opava 14,92
9. David Matyáš Opava 15,26
10. Vícha Adam Witzenmann 15,38
11. Vavrla Šimon Opava 16,45
12. Surovec Matyáš Ostrava-Hrabová 17,18
13. Strnadel Sebastian Opava 17,26
14. Magera Vojta Opava 17,36
15. Sonek Adam Opava 17,58
16. Vajda Marek Opava 17,58
17. Jarma Jan Opava 17,80
18. Hanák Vojta Opava 18,08
19. Krzestan Filip Opava 18,36
20. Kramář Petr Opava 18,65
21. Sabaš Václav Železný Prajzák 18,74
22. Klobouk Robin Opava-Male Hoštice 19,77
23. Veselý Jonáš Opava 21,48
24. Gatnar Martin Opava 23,39
25. Flaume Filip Opava 24,04
26. Homola Jan Opava 25,43
27. Štencel Jáchym Opava 28,72
28. Kovárník Robin Opava 30,46
29. Matušek Vojtěch Opava 33,53
30. Krzywoň Vojta Opava 58,56
  Chudý Ondřej Opava DNP
  Moravec Lukáš Opava DNP
  Rybka Ondřej Opava DNP
  Tichý Filip Opava DNP
MS Slanina Václav Opava 13,06

Hoši 6-7 100m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Tomeček David Opava 17,22
2. Dietrich Vít TJ Sokol Opava 17,58
3. Tomeček Lukáš Opava 17,90
4. Slavík Robin TJ Slavoj Bruntál 18,51
5. Urbánek Jan Opava 18,74
6. Kapler Maxim Ostrava 18,99
7. Novobilský Václav Opava 19,01
8. Dostál Jakub Opava 19,71
9. Hájek Jayden David Opava 19,73
10. Glos Vítězslav Hradec nad Moravicí 19,78
11. Binar David Opava 20,06
12. Plánička David Opava 20,21
13. Klimeš Alex Opava 20,27
14. Edelsberger Adam Kryštof Sokol Opava 20,49
15. Martinák Jakub Opava 20,58
16. Matýsek Matěj Opava 20,60
17. Krzywoň Honza Opava 20,75
18. Maiwald Josef Opava 21,10
19. Škrobánek petr SK Špičková 21,21
20. Stoklasa Jakub Opava 21,27
21. Koráb Tadeáš SK Špičková 21,39
22. Šejda Jakub ZŠ Englišova 21,40
23. Novák Ondra SK Špičková 21,41
24. Polouček Matyáš Opava 21,42
25. Urbánek Štěpán SK Špičková 21,45
26. Kremser Tomáš SSK Vítkovice 21,75
27. Ozaniak Daniel Sokol Opava 21,79
28. Matušek Jan Benkovice 22,02
29. Polák Matouš Sokol Opava 22,11
30. Sproga Petr Opava 22,14
31. Čech Filip Ostrava 22,25
32. Karas Matouš Opava 22,34
33. Malý Filip Opava 22,42
34. Drkal Vojtěch Opava 22,54
35. Bureš Matěj Otice 22,57
36. Zámečník Ondřej Opava 22,64
37. Gatnar Hynek Opava 22,75
38. Vařeka Ondřej Rýžoviště 22,77
39. David Marek Velká Polom 23,05
40. Perkins Micah Slezan Opava 23,08
41. Sýkora Václav Opava 23,16
42. Netolický Jakub Opava 23,29
43. Lintner Tomáš okr.opava 23,33
44. Kutty Frederik Opava 23,54
45. Hromada Ondřej Opava 23,74
46. Balarin Evžen KOS Krnov 24,29
47. Palyza Alexandr Opava 24,49
48. Mrázek Jakub Opava 24,69
49. Smolka Jan Opava 24,77
50. Rýpar Vojtěch Opava 25,44
51. Vizauer Antonín Opava 25,76
52. Gross Petr Opava 26,21
53. Rýpar Matěj Opava 26,71
54. Malý Viktor Opava 26,98
55. Slaný Jakub TJ Sokol Opava 27,58
56. Vojtek Josef Opava- Komárov 28,59
  Hrbač Marek Šrámková školka,Opava DNP
  Kohut Matěj Opava DNP
  Štencel Martin TJ Sokol Opava DNP

Hoši 8-9 200m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Horáček Petr Černá Hora 33,99
2. Kokeš Filip Opava 34,42
3. Glos Vincent Hradec nad Moravicí 34,48
4. Urbánek Vojtěch Hradec nad Moravicí 34,58
5. Koza Michal SSS Vítkovice 35,14
6. Scholz Lukáš Opava 35,52
7. Kremser Jan SSK Vítkovice 35,71
8. Ciminga Samuel Opava 36,38
9. Surovec David Opava 36,39
10. Vícha Ondřej Opava 36,55
11. Híreš Maxmilián Opava 36,58
12. Montág Tomáš Opava 36,84
13. Hrbáč Kamil Opava 37,22
14. Motycka David Hradev nad Moravicí 37,55
15. Kovárník Richard Opava 37,83
16. Ozaniak Matěj Opava 38,18
17. Ferenz Pavel Kravaře 38,48
18. Endrych Filip Opava 38,55
19. Salich Jonáš ZŠ Englišova 38,57
20. Stošek Filip Opava 38,62
21. Špička Felix Opava 39,42
22. Vizauer Eduard Opava 39,56
23. Poledňák Matyáš Opava 39,88
24. Czudek Pavel Opava 40,31
25. Arendarčík Petr Opava 40,35
26. Rabinsky Michael Opava 40,74
27. Dubový Přemysl SK Špičková 40,90
28. Mikulík Petr SK Špičková 41,12
29. Čech Václav Opava 41,15
30. Neuwirth Vojtěch Opava 41,26
31. Urbánek Daniel TJ Slezan Opava 41,32
32. Glabazňa Jan Opava 41,52
33. Novobilský Jan Opava 41,92
34. Sýkora Josef Opava 42,38
35. Habura Aleš Opava Slezan 42,54
36. Hodný Vilém Opava 42,89
37. Gross Adam Opava 42,97
38. Netolický Jan Opava 43,07
39. Tomšík Vojtěch Opava 43,43
40. Černý Martin Opava 44,47
41. Černohorský David Opava 45,26
42. Žiga David Opava 45,85
43. Šindler Matěj Opava 45,98
44. Stoklasa Radek Opava 48,02
45. Macháč Tomáš Opava 48,44
46. Havrlant Matěj Pustá Polom 49,37
  Gjonlič Marek Opava DNP
  Kalavský Michal Opava DNP
  Šimera Martin Opava DNP

Hoši 10-11 300m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Vokoun Petr Sokol Velké Meziříčí 48,25
2. Hrbáč Tomaš Velká Polom 48,87
3. Radoš Vojtěch ZŠ Otická, Opava 51,67
4. Staš Ondřej TJ Start Havířov 51,74
5. Kaštovský Jiří Háj ve Slezsku-Smolkov 52,99
6. Koller Šimon Slezan Opava 53,39
7. Halátek Pavel Opava 55,43
8. Glocman Michal Opava 55,54
9. Vala Filip SFC Opava 56,15
10. Pospiech Petr Start Havířov 56,61
11. Slaný Jakub Sokol Opava 56,80
12. Matoušek Mikuláš Vršovice 57,26
13. Zvolenský Jonáš Sokol Opava 57,35
14. Špicl František Sokol Opava 57,75
15. Šnajder Jan Opava-Vávrovice 58,04
16. Přibyl Michal Sokol Opava 58,19
17. Pfleger Vít Opava 58,59
18. Kunčík Ondřej Opava 58,73
19. Arleth Michal Opava 59,10
20. Holuša Jonáš Sokol Opava 01:00,25
21. Olšanský Petr ZŠ Otická, Opava 01:00,73
22. Hančil Jiří Opava 01:00,89
23. Kreiser Michael Opava 01:01,87
24. Vocetka Filip Opava 01:03,31
25. Hanslik Jakub Opava 01:03,43
26. Jelen Kristinán Opava 01:03,92
27. Bundil Tomáš AK Šternberk 01:05,83
28. Koráb Štěpán Opava 01:06,96
29. Novobilský Jan Slavkov 01:07,69
30. Nábělek Vojtěch Opava 01:07,91
31. Žiga Adam Opava 01:08,07
  Klimeš Daniel TJ Slezan Opava DNP

Dívky 0-3 30m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Tomanová Ema Opava 9,22
2. Honková Nela Opava 10,81
3. Balarinová Terezka Opava 13,79
4. Machalek Tea Opava 14,95
5. Veselá Karolína Opava 16,58
6. Hlávková Adéla Opava 18,20
7. Racko Gita Opava 38,38
8. Belejová Sofie Abbie NEWLINE 39,52
  Hudečková Stella TJ Opava DNP
  Mařádková Johana Slezan Opava DNP
  Mařádková Apolena Slezan Opava DNP

Dívky 4-5 60m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Lesáková Michaela Sokol Opava 14,32
2. Slaninová Emily Opava 14,35
3. Kokešová Adela Opava 14,95
4. Machalek Emma Opava 15,12
5. Rovnanikova Lexie Opava 15,38
6. Vránová Lenka Opava 15,67
7. Jírová Ema Opava 15,68
8. Slavíková Erika Staré Město u Bruntálu 15,83
9. Grygerová Jana Opava 16,07
10. Stránská Nela Slezan Opava 16,41
11. Stejskalová Eliška Opava 17,11
12. Hrbáčová Veronika Opava 17,12
13. Píšalová Karolína Opava 17,46
14. Brunová Linda Opava 17,55
15. Philipp Sarrah Opava 17,57
16. Czudková Ema Opava 17,65
17. Olšanská Nela Opava 17,78
18. Urbánková Natálie Opava 17,85
19. Grosová Aneta Opava 18,41
20. Šinová Liliana Opava 18,84
21. Sokolovská Zuzana Opava 19,63
22. Martináková Beáta Opava 20,06
23. Drkalová Zuzana Opava 20,17
24. Migotová Anastázie Otice 20,44
25. Kubánková Adéla Opava DNF
26. Onderková Aneta Slezan Opava DNF
  Binarová Jana Opava DNP
  Chalupová Tereza Chlebičov DNP

Dívky 6-7 100m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Čepková Kateřina Opava 18,86
2. Bučková Monika Sokol Opava 19,66
3. Čechová Veronika Benkovice 19,85
4. Honková Elen Sokol Opava 20,02
5. Mikolajková Tereza SK Špičková 20,08
6. Ossadniková Karolina Opava 20,42
7. Sýkorová Magdaléna   20,70
8. Olekšová Natálka Sokol Opava 20,74
9. Klementová Viktorie   20,87
10. Rychlá Karolínka Opava 20,92
11. Laresová Alžběta TJ Slezan Opava 21,27
12. Hierschová Natálie Opava 21,33
13. Hermsen Nicole Linda Opava-Držkovice 21,75
14. Havlová Nela   21,94
15. Rehušová Nela Opava 21,97
16. Bradačova Julie Opava 22,22
17. Lichnovská Natálka SK Špičková 22,29
18. Medková Alžběta Opava Slezan 22,35
19. Salichová Ivana Ostrava 22,42
20. Stošková Gabriela Opava 22,46
21. Horáková Sára SK Špičková 23,01
22. Živníčková Beáta Opava 23,38
23. Jedličková Lada Opava 23,50
24. Vránová Eva KOS Krnov 23,56
25. Tvrdá Eliška Opava 23,88
26. Bayerová Lola Opava 24,56
27. Štěrbová Julie Opava 24,72
28. Slámová Ema   25,55
29. Hančilová Marianna Opava 25,95
30. Bednářová Eliška Opava 28,55
31. Holušová Tereza SK Špičková 28,63
  Hodná Evelína Opava DNP
  Luzarová Agáta Opava DNP
  Nováková Natalie Sokol Opava DNP
  Olšanska Veronika   DNP

Dívky 8-9 200m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Matýsková Tereza Opava 33,48
2. Silbertová Vendula SK Špičková 35,41
3. Bundilová Eliška AK Šternberk 37,35
4. Suchánková Johana SSK Vítkovice 37,62
5. Fojtíková Natálie Opava 38,18
6. Kokešová Veronika Opava 38,21
7. Bendová Hanka SK Špičková 38,71
8. Prášková Erika SSK Vítkovice 39,20
9. Matyščáková Rozália SK Špičková 39,57
10. Silbertová Kristýna SK Špičková 39,59
11. Pflegrová Hana Opava 40,08
12. Semerová Karolína Opava 40,15
13. Šubíková Sára Opava 40,25
14. Vocetková Ema SK Špičková 40,41
15. Slaninová Eliška Opava 40,44
16. Zajíčková Marcela SK Špičková 40,66
17. Schiesser Linda SKI Schisser 40,68
18. Kadeřábková Simona SK Špičková 41,69
19. Mařádková Anežka Slezan Opava 41,77
20. Polášková Hana Opava 42,16
21. Novotná Leonka SK Špičková 42,23
22. Sproga Martina Sokol Opava 42,35
23. Nábělková Jůlie SK Špičková 42,59
24. Rábová Jasmína Opava 42,59
25. Holíková Aneta SK Špičková 42,60
26. Hablová Kristýna Kravaře 43,01
27. Peterová Anežka Sokol Opava 43,02
28. Šindlářová Sabina SK Špičková 43,04
29. Adamčíková Jasmin Opava 43,60
30. Vašková Sára Slezan Opava 43,78
31. Medková Kristýna Opava 43,82
32. Vávrová Julie SK Špičková 43,95
33. Binarová Julie SK Špičková 44,02
34. Benešová Nikola Opava 44,29
35. Sajašová Simona Opava 44,51
36. Tomanová Viktorie Opava 45,11
37. Vavrlová Kateřina Opava-Vávrovice 45,27
38. Chalupová Valentýn Opava 45,42
39. Zvolenská Natálie Opava 45,70
40. Pastrňáková Marie ZŠ Štítina 46,07
41. Mahrová Nikol SK Špičková 46,22
42. Kotůlková Martina Opava 46,37
43. Chmelová Kristýna Opava 46,71
44. Bednářová Anna Opava 47,30
45. Pastrňáková Anna Opava 47,43
46. Sabašová Alena Opava 48,77
47. Onderková Jana Slezan Opava DNF
  Jedličková Hanka Opava DNP
  Klapetková Tereza Opava DNP
  Moravcová Jana Opava DNP
  Vichánková Alžběta Slezan Opava DNP

Dívky 10-11 300m

Poř.PříjmeníJménoOddíl/městoVýkon
1. Kováčová Natálie Jiskra Havlíčkův Brod 48,76
2. Bittnerová Michaela Opava 50,45
3. Konupková Nela Slezan Opava 50,96
4. Rašovská Zuzana TJ Sokol Velké Meziříčí 51,53
5. Kulifayová Adélka Start Havířov 52,28
6. Brunová Vanda Sokol Opava 53,09
7. Kramná Eliška Slezan Opava 53,24
8. Šípková Marie Opava 55,61
9. Dluhá Lucie SSK Vítkovice 56,03
10. Bačinová Viktorie Sokol Opava 56,93
11. Flaume Nora Opava 56,96
12. Rabinská Michaela Opava 57,47
13. Jelenová Kristýna Opava 57,74
14. Navrátilová Jana Slezan Opava 57,81
15. Kunčíková Tereza Sokol Opava 59,71
16. Šafaříková Vlaďka SK Špičková 59,71
17. Gjonličová Mila Opava 01:00,24
18. Plachká Michaela Opava 01:00,79
19. Pospiechová Lucie Velké Hoštice 01:00,94
20. Krsáková Sára Sokol Opava 01:01,33
21. Cihelková Adéla Opava 01:03,39
22. Flaume Emma Velké Hoštice 01:03,42
23. Šinová Alexandra Opava 01:03,46
24. Klimmková Eva Opava 01:03,91
25. Havrlantová Eliška SK Špičková 01:04,01
26. Kaštovská Lucie Háj ve Slezsku-Smolkov 01:04,18
27. Šumníková Julie SK Špičková 01:05,94
28. Koschatská Lucie SK Špičková 01:06,24
29. Olekšová Viktorie Krnov 01:06,94
30. Kubová Karolína Opava 01:10,30
31. Rubá Lucie Opava 01:15,04
32. Bolíková Bára SK Špičková DNF
MS Lukavičová Tereza   53,88
MS Židková Petra   57,71

 

« zpět