Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Prostějov 5. 6. 2014 - výsledky

« zpět

 

30 m dívky (0 - 3 roky) 2011 - 2013

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 11 Anežka Halasová AK Drnovice 10,02
2 16 Nela Ovečková Prostějov 10,18
3 20 Amálie Havlíčková Prostějov 10,51
4 15 Nicol Brücknerová Prostějov 10,61
5 14 Amálie Drobilová Prostějov 10,73
6 12 Kristýnka Vorbergerová Prostějov 10,75
7 18 Nela Benešovská Prostějov 10,99
8 302 Sabina Havlíčková Vyškov 12,45
9 297 Ina Hrivňáková Prostějov 13,91
10 13 Dorota Pospíchalová Prostějov 13,93
11 21 Anna Zaoralkova Olomouc 13,93
12 17 Anežka Pášová Prostějov 14,13
13 296 Ivona Hrivňáková Prostějov 15,10
14 304 Jasmína Homolková Prostějov 15,14
15 24 Klára Šťastná Prostějov 15,62
16 23 Sofie Oplocká Prostějov 21,76
17 22 Dominika Stecova Prostějov 24,96
18 299 Ema Hamlová Prostějov 25,32

30 m hoši (0 - 3 roky) 2011 - 2013

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 301 Banjamín Vašků Prostějov 11,47
2 4 Jakub Rozehnal Prostějov 11,79
3 1 Václav Esterka Olomouc 11,89
4 5 Antonín Jan Mlčoch Prostějov 11,95
5 298 Matěj Kypjena Mostkovice 11,95
6 2 Marek Šperka Prostějov 12,44
7 3 Václav Kadlčík Kralice na Hané 12,57
8 19 Michael Motyčka Prostějov 13,44
9 300 Jan Fiala Prostějov 13,47
10 7 Adam Zapletal Prostějov 13,52
11 6 Jan Všetička Stařechovice 14,53
12 295 Tomáš Bulička Ak Kroměříž 14,57
13 9 Lukáš Marek Prostějov 16,73
14 10 Tomáš Stýblo Prostějov 17,61
15 305 Matias Navrátil Prostějov 21,54

60 m dívky (4 - 5 roků) 2009 - 2010

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 39 Lucie Slaměníková SK Přerov 13,71
2 35 Vannesa Streitová Prostějov 15,38
3 38 Kateřina Všetičková Služín 16,34
4 36 Viktorie Vitásková Prostějov 18,44
5 37 Jůlie Bumbová Prostějov 19,52
6 40 Ema Žárská Prostějov 23,06
7 309 Lucie Ticháčková Prostějov 28,93
8 42 Hana Štefaničková Olomouc 29,28
9 41 Nela Konečná Prostějov 31,21

60 m hoši (4 - 5 roků) 2009 - 2010

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 25 Jiří Esterka Olomouc 12,86
2 27 Jakub Vrba Prostějov 14,91
3 28 Jan Marek Prostějov 15,10
4 31 Robin Micka Prostějov 15,75
5 33 Viktor Vintera Sokol Vyškov 16,02
6 29 Jakub Vaculka Brodek u Prostějova 16,10
7 32 Vojtěch Bulička Ak Kroměříž 17,44
8 34 Max Ovečka Určice 20,65
9 308 Dan Kopečný Prostějov 22,02
10 306 Petr Navrátil Prostějov 26,17
11 26 Lukáš Cibulec Prostějov 26,89

100 m dívky (6 - 7 roků) 2007 - 2008

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 88 Alice Jiříčková Prostějov 18,34
2 89 Adéla Vychodilová Prostějov 18,74
3 86 Nikol Vaňáková Prostějov 19,52
4 92 Kristýna Kotková Prostějov 19,73
5 75 Nela Štefková AK EZ Kopřivnice 19,79
6 84 Marie Slaměníková SK Přerov 19,90
7 73 Anita Hrubanová Prostějov 20,30
8 322 Alexandra Špringerová Prostějov 20,53
9 74 Barbora Kopecká Prostějov 20,86
10 79 Aneta Zaoralkova Olomouc 21,11
11 72 Lucie Šenkeříková AK EZ Kopřivnice 21,53
12 90 Emma Kozárková Prostějov 21,79
13 76 Sofie Jungmannová Vícov 21,85
14 87 Eva Dobranská Prostějov 22,24
15 91 Eliška Ptáčková Němčice nad Hanou 22,61
16 67 Ema Marie Pelikánová Prostějov 23,37
17 70 Zuzana Wlasáková Prostějov 24,28
18 68 Kateřina Ficová Atletika Prostějov 24,41
19 69 Tereza Strbáčková Prostějov 24,68
20 78 Adéla Králová Prostějov 25,44
21 81 Tereza Všetičková Prostějov 25,63
22 80 Michaela Nenalová Prostějov 26,81
23 82 Karolina Stecova Prostějov 27,90
24 307 Karolína Mistrová Prostějov 33,73
25 71 Izabela Amélie Nicod Prostějov 33,89
26 77 Nikola Cibulcová Prostějov 34,12
27 83 Eliška Komárková Prostějov 34,18
28 93 Kateřina Šťastná Prostějov 35,25

100 m hoši (6 - 7 roků) 2007 - 2008

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 55 Nikolas Hus Olomouc 18,09
2 58 Michal Kubica AK Junior Holíč, Senica, Slovensko 18,75
3 314 Oliver Pešat Kopřivnice 19,12
4 331 Jan Macourek Prostějov 19,25
5 64 Matěj Schenk Prostějov 19,85
6 66 Michal Bosák Němčice nad Hanou 19,86
7 65 Vojtěch Herinek AK Olomouc 19,93
8 330 Šimon Páleník Prostějov 19,94
9 53 Martin Trunda Prostějov 20,68
10 48 Kiril Pořizka Prostějov 20,78
11 57 Daniel Ulman Prostějov 20,87
12 54 Filip Bořil Prostějov 20,98
13 45 Jaroslav Maňák Prostějov 21,48
14 325 Matěj Stehlík Prostějov 21,53
15 326 Jakub Josífek Prostějov 21,90
16 49 Filip Robeš Prostějov 22,08
17 47 Tomáš Kopecký Vícov 22,59
18 62 Jakub Kocian Prostějov 23,13
19 46 Šimon Krečmer Prostějov 23,25
20 50 Collin Kolda Prostějov 23,37
21 61 Matyáš Hrádel Prostějov 23,42
22 59 Matyáš Pliska Prostějov 23,97
23 60 Patrik Kameník Prostějov 24,05
24 63 Dominik Halama Prostějov 24,21
25 51 Tomáš Marek Prostějov 24,42
26 43 Bjorn Christopher Kramer Prostějov 24,55
27 52 Tobias Vojtek Prostějov 26,42
28 328 Šimon Iránek Prostějov 33,67
29 44 Tomáš Špaček Prostějov 34,12

200 m dívky (8 - 9 roků) 2005 - 2006

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 183 Patricie Müllerová RG a ZŠ města PV 34,39
2 167 Ema Feilhauerová AK EZ Kopřivnice 34,97
3 161 Anežka Klapková ZŠ Ptení 36,11
4 163 Tereza Račanská AHA Vyškov 36,36
5 164 Sofie Světlíková Prostějov 36,47
6 174 Adéla Marková SSK Vítkovice 36,78
7 181 Julie Nekoksová Prostějov 37,14
8 168 Erika Prášková SSK Vítkovice 37,37
9 191 Eliška Bundilová AK Šternberk 37,40
10 192 Anita Štarnovská Kostelec na Hané 37,43
11 170 Monika Prchalová RG a ZŠ města PV 37,87
12 182 Lucie Marková Prostějov 37,91
13 194 Nela Derychová Prostějov 38,52
14 186 Kristýna Piňosová Prostějov 38,86
15 169 Darina Nerušilová Prostějov 38,95
16 166 Markéta Spáčilová RG a ZŠ města PV 39,15
17 171 Anna Vlachová RG a ZŠ města PV 39,42
18 185 Nikol Večerková RG a ZŠ města PV 39,50
19 190 Karolína Richterová RG a ZŠ města PV 39,61
20 313 Johana Hnízdilová RG a ZŠ města PV 39,71
21 195 René Šolcová Prostějov 39,84
22 175 Terezie Belková Prostějov 40,08
23 172 Nikola Bukovanová Prostějov 40,42
24 188 Nela Pírková Prostějov 40,75
25 179 Jana Korejtková Prostějov 40,89
26 187 Adéla Kopecká Prostějov 41,66
27 178 Nela Sonnevendová Prostějov 41,80
28 177 Veronika Horáková Prostějov 42,26
29 165 Nikol Dosedělová Prostějov 42,28
30 180 Monika Kubirindžáková Němčice nad Hanou 42,34
31 176 Aneta Navrátilová Prostějov 43,19
32 198 Zuzana Janáková RG a ZŠ města PV 43,48
33 317 Kristýna Vilímková Prostějov 44,31
34 173 Alexandra Ropová prostějov 44,51
35 197 Amálie Duroňová Prostějov 46,63
36 159 Nicol Navrátilová Prostějov 47,47
37 184 Adéla Grigelová Prostějov 49,52
38 189 Sára Pačajová Němčice 49,99
39 196 Anna Snášelová Prostějov 54,20
41 160 Adéla Schusterová Prostějov 55,21
42 158 Adéla Zdobinová Prostějov 55,36
43 157 Eliška Bártová Prostějov 56,12
40 162 Adéla Špačková Němčice nad Hanou dnf

200 m hoši (8 - 9 roků) 2005 - 2006

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 101 Adam Neugebauer TJ Oslavany 32,87
2 130 Kryštof Vintera AHA Vyškov 33,71
3 107 Jakub Dostálek Prostějov 35,03
4 99 Vojtěch Koblížek Prostějov 35,48
5 336 Michal Burget Prostějov 35,57
6 119 Šimon Peterka Atletická přípravka Prostějov 35,68
7 95 Petr Koudelka ŠAK Židlochovice 36,62
8 97 Samuel Grulich LHK Jestřábi Prostějov 36,86
9 142 Martin Tokár AHA Vyškov 37,23
10 335 Samuel Fiala Prostějov 37,24
11 102 Jan Lenert Němčice nad Hanou 37,83
12 128 Nickolas Miškovský Prostějov 37,88
13 114 Martin Hollý Prostějov 37,93
14 131 Šimon Spurný AK Šternberk 38,13
15 123 Tomáš Dohnal RG a ZŠ města PV 38,68
16 141 Adam Lajčík ZŠ J. Železného Prostějov 38,78
17 94 Vojtěch Jorda Prostějov 38,80
18 124 Lukáš Foret RG a ZŠ města PV 38,86
19 126 Dominik Herrmann Prostějov 38,89
20 96 Ondřej Mitana Němčice nad Hanou 38,93
21 136 Marek Moudrý Prostějov 38,97
22 113 Ondřej Borovec Prostějov 39,07
23 105 Jan Štorek Prostějov 39,14
24 112 Michal Nekoksa Prostějov 39,17
25 143 Jan Langer Prostějov 39,28
26 334 Jan Žvátora Prostějov 39,29
27 111 Martin Kejík Prostějov 39,81
28 149 Viktor Štefko Hradec Králové 39,87
29 110 Alex Láhner Prostějov 39,88
30 329 Michal Bálint Prostějov 40,12
31 146 Martin Mlčoch Prostějov 41,26
32 147 Štěpán Ptáček Prostějov 41,29
33 323 Michal Čech Prostějov 41,41
34 324 Matyáš Mikulka RG a ZŠ města PV 41,49
35 145 Patrik Šteigl Prostějov 41,56
36 118 Oto Vystavěl Prostějov 42,05
37 132 Ivo Pluháček Prostějov 42,13
38 312 Petr Daniel Němčice nad Hanou 42,13
39 360 Michal Bert Prostějov 42,25
40 316 Filip Schuster Prostějov 42,32
41 106 Petr Pajchl Prostějov 42,34
42 129 Ondřej Rataj RG a ZŠ města PV 42,87
43 116 Jaroslav Jelínek Prostějov 42,93
44 156 Vojtěch Koutný RG a ZŠ města PV 43,06
45 133 Viktor Sobota RG a ZŠ města PV 43,18
46 144 Daniel Moučka Prostějov 43,28
47 127 Dominik Šmíd Němčice 43,86
48 137 Šimon Přecechtěl Prostějov 44,03
49 103 Theodor Zapletal Prostějov 44,16
50 122 Daniel Kratina Prostějov 44,27
51 332 Jakub Mužík Prostějov 44,68
52 125 Filip Grbin prostějov 44,80
53 109 Lukáš Vícha Prostějov 45,13
54 115 Šimon Kvapil Prostějov 45,16
55 120 Lukáš Chapčák Prostějov 45,23
56 134 Petr Frňka Prostějov 45,61
57 152 David Trnečka Prostějov 45,62
58 98 Michael Vaverka Prostějov 46,50
59 151 Lubomír Vyroubal Prostějov 46,96
60 153 Michal Goláň Prostějov 47,53
61 140 Kryštof Vrána Prostějov 47,59
62 121 Pavel Masařík Prostějov 48,28
63 150 Samuel Jurica prostějov 48,44
64 108 Martin Vopalecký Prostějov 51,07
65 155 Jan Mička Prostějov 51,35
66 138 Jakub Jozífek Prostějov 51,63
67 135 Ondřej Molata Němčice 52,35
68 117 Jakub Menšík Prostějov 52,65
69 104 Michal Srostlík Prostějov 55,02

300 m dívky (10 - 11 roků) 2003 - 2004

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 274 Veronika Hutárková TJ Oslavany 50,17
2 278 Markéta Burešová SKI klub Česká Třebová 50,22
3 269 Anna Halasová SBK Kyjov 52,21
4 282 Hana Soukalová AK EZ Kopřivnice 52,78
5 264 Michaela Červená TJ Uničov 52,85
6 303 Tereza Havlíčková Vyškov 53,56
8 266 Anna Vystavělová Prostějov 55,27
10 256 Adriana Silná Prostějov 55,40
11 261 Viktorie Zbožínková Prostějov 57,19
13 343 Barbora Matečná Prostějov 57,37
14 258 Veronika Kochánková ZŠ J.Železného Prostějov 58,31
15 271 Markéta Ševčíková Prostějov 59,03
16 277 Tereza Bílková AC Prostějov 59,05
17 294 Adéla Andrýsková Prostějov 60,38
18 262 Karolína Bednářová Prostějov 60,69
19 337 Lucie Fáberová Prostějov 61,12
20 342 Jolana Jetelová Držovice 61,14
21 265 Adéla Daňková RG a ZŠ města PV 61,27
22 257 Zuzana Marková Prostějov 61,33
23 357 Tereza Kolmačková Prostějov 61,44
24 351 Soňa Linhartová Prostějov 61,72
25 263 Alexandra Hanáková RG a ZŠ města PV 61,90
26 280 Pavla Sopuchová AK. EZ KOPŘIVNICE 61,90
27 291 Kateřina Krečmerová Prostějov 62,38
28 272 Diana Navrátilová Němčice nad Hanou 62,94
29 279 Jolana Tesárková Prostějov 63,02
30 255 Bohumila Hrdá Němčice nad Hanou 63,90
31 321 Valerie Vinklerová Prostějov 64,10
32 250 Dominika Pospíšilová Prostějov 64,27
33 281 Alena Florová Němčice nad Hanou 65,82
34 273 Barbora Zapletalová Prostějov 66,86
35 292 Adéla Sekaninová Prostějov 66,90
36 289 Eva Kočířová Prostějov 67,97
37 353 Kristýna Pavlovská Prostějov 68,52
38 267 Eliška Pokovbová ZŠ J.Železného Prostějov 69,21
39 270 Gabriela Hrádelová Prostějov 70,26
40 193 Silvie Sekaninová Prostějov 75,09
41 276 Kateřina Šoberová Němčice nad Hanou 76,08
42 350 Carolína Garritano Prostějov 79,75
43 288 Veronika Dostálová Prostějov 81,34
44 349 Sabrina Garritano Prostějov 88,21
45 290 Adéla Boušová Prostějov 89,12
46 285 Lucie Wlasáková Prostějov 91,25
47 283 Kateřina Mezuliánková Prostějov 92,35
48 275 Aneta Zahradníčková Prostějov 95,65
49 342 Jolana Jetelová Prostějov 98,35
50 286 Adéla Zezulová Prostějov 102,45
MS 355 Anna Musilová Prostějov 54,85
MS 354 Aneta Ševčíková Prostějov 55,27
MS 356 Aneta Langerová Prostějov 57,33
MS 369 Kristýna Valentová Prostějov 59,01
MS 363 Alena Kyseláková Prostějov 61,15
MS 374 Tereza Táborská Prostějov 81,74
MS 375 Barbora Králová Prostějov 83,21
  287 Simona Marešová RG a ZŠ města PV dnf
  284 Jasmína Hornová RG a ZŠ města PV dnf

300 m hoši (10 - 11 roků) 2003 - 2004

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1 200 Jonáš Kolomazník SK Přerov 48,13
2 228 Štěpán Štefko Hradec králové 50,83
3 202 Karel Šmehlík RG a ZŠ města PV 51,90
4 207 Jakub Derka AHA Vyškov 52,37
5 319 Tomáš Vyroubal Prostějov 52,81
6 229 Hynek Bartoň AK EZ Kopřivnice 54,17
7 242 Mario Hajzler AK AHA Vyškov 54,48
8 205 Jakub Jurčík Prostějov 55,09
9 225 Tomáš Lechner Němčice nad Hanou 55,68
10 241 František Valenta RG a ZŠ města PV 55,74
11 220 Ondřej Hošťálek AC Prostějov 56,03
12 224 Dominik Svoboda Prostějov 56,16
13 201 Aleš Slezák RG a ZŠ města PV 56,17
14 216 Ondřej Kolmačka Prostějov 56,68
15 311 Tomáš Oplocký Prostějov 56,70
16 327 Adam Konečný Prostějov 56,74
17 221 Marek Vitásek ZŠ J.Železného Prostějov 57,03
18 213 Jaromír Mlčoch Prostějov 57,04
19 310 Erik Špičák Prostějov 57,40
20 233 David Jankovič RG a ZŠ města PV 57,84
21 203 Ondřej Moural Prostějov 58,06
22 345 Simon Studený Prostějov 58,14
23 341 Jakub Páleník Prostějov 58,45
24 234 Martin Vychodil Prostějov 58,52
25 214 Dominik Bulička AK Kroměříž 58,54
26 215 Daniel Matušík Prostějov 58,56
27 211 Filip Moučka Prostějov 58,67
28 222 Radim Frelich Prostějov 58,76
29 227 Adam Krejčí RG a ZŠ města PV 59,50
30 206 Ondřej Spáčil Prostějov 59,63
31 218 Aleš Kaprál Prostějov 59,91
32 231 Daniel Khyr Mostkovice 60,75
33 352 Alexandr Bábek Lešany 60,92
34 245 Daniel Indra AC Prostějov 61,67
35 243 Jakub Čermák Prostějov 61,70
36 208 Samuel Šustr Prostějov 62,08
37 226 Ondra Šustr Prostějov 62,35
38 359 Samuel Duroň Prostějov 62,44
39 333 Ondřej Matoušek Prostějov 62,80
40 230 Jan Rebilas RG a ZŠ města PV 62,87
41 254 Erik Filipenský Prostějov 63,05
42 223 David Flajsar Prostějov 63,61
44 249 Daniel Měchura Prostějov 64,41
45 236 Max Trunečka Prostějov 64,55
46 210 Martin Rada Prostějov 66,34
47 251 Lukáš Chmelo Prostějov 67,15
48 238 Vojtěch Pospíchal Prostějov 67,53
49 209 Daniel Calábek Prostějov 67,67
50 346 Martin Maťa Prostějov 67,96
51 217 Lukáš Bezděk Prostějov 68,55
52 358 Tomáš Lechner Němčice nad Hanou 68,64
53 320 Martin Znojil Prostějov 68,83
54 253 Martin Zlámal Prostějov 70,01
55 239 Ondřej Komárek Prostějov 71,31
56 237 Adam Šimek Prostějov 72,47
57 252 Michal Janovský Prostějov 72,51
58 259 Dominik Altman Prostějov 80,39
59 247 Ondřej Svoboda Prostějov 81,23
60 244 Miroslav Snášel Prostějov 82,36
61 240 Jakub Slavík Prostějov 82,54
62 232 Radek Molík Prostějov 83,56
63 344 Matěj Macourek ZŠ J.Železného Prostějov 84,54
64 338 Radim Frélich Prostějov 94,26
65 339 Sam Šuster Prostějov 95,32
66 340 Martin Rada Prostějov 95,55
MS 364 Jonáš Peterka Prostějov 54,14
MS 361 Tomáš Krejčí Prostějov 55,05
MS 370 Jakub Nekoksa Prostějov 56,72
MS 373 Richard Minx Prostějov 57,91
MS 366 Tomáš Grulich Prostějov 59,14
MS 371 Miroslav Slezák Prostějov 61,62
MS 367 Lukáš Jetel Prostějov 63,31
MS 347 Filip Šubrt Prostějov 63,67
MS 372 Adam Žvátora Prostějov 66,64
MS 362 Radim Nakládal Prostějov 67,45
MS 368 Matěj Šípek Prostějov 69,38
MS 348 Jakub Šustr Prostějov 73,17
MS 365 Adam Janák Prostějov 80,03

 

« zpět