Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Třinec 9. 6. 2014 - výsledky

« zpět

 

30 m děvčata - kategorie 0-3 roky

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Nela Szlaurová Bystřice nad Olší 15,27
2. Anna Wicherková Bystřice nad Olší 16,77
3. Veronika Hertvíková Bohumín DNF
4. Eliška Hlaváčová Český Těšín DNP

30 m hoši - kategorie 0-3 roky - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Antonín Lasota TJ Třinec 10,70
2. Adam Kiedroń Návsí 11,03
3. Matěj Šeděnka Ostrava 12,40
4. Jiří Kubik Nýdek 13,22
5. Kristian Kiedroń MŠ SNP Třinec 17,83

30 m hoši - kategorie 0-3 roky - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Erik Bilko Třinec 10,59
2. Albert Stoszek Třinec 12,81
3. Matěj Samiec Třinec 14,50
4. Matyáš Kawulok Bystřice (FM) 20,98
5. Lukáš Krišica Třinec 31,18
6. Marek Promny Dolní Žukov 33,64

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Laura Cholewová Havíř.Atlet.klub(HAK) 13,07
2. Olga Miervová Český Těšín 15,56
3. Marie Nešporková Český Těšín 15,64
4. Natálie Sikorová Hrádek 16,00
5. Julie Kubiková Nýdek 16,02
6. Tiana Berenika Skupień Jablunkov 17,13
7. Terezka Kawuloková Bystřice (FM) 17,69
8. Laura Mokrošová Třinec DNP

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Lenka Trombiková Písek 15,05
2. Natálie Brozdová Český Těšín 15,44
3. Tereza Ondraszková Třinec 16,54
4. Nikol Ernstová Jablunkov 19,28
5. Laura Sznapka Český Těšín 20,69
6. Neli Krišicová Třinec 26,82
7. Vanessa Vardasová Třinec 26,92
8. Karolína Konderlová Třinec DNF

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 3. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Barbora Sližová Třinec 18,36
2. Amélie Beránková Kunčice 20,50
3. Viktorie Ryšková Třinec 24,18

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Hugo Szlaur Bystřice nad Olší 14,29
2. Tomáš Kupka Třinec 14,54
3. Jakub Prokesz trinec 17,20
4. Štěpán Šotkovský Třinec 22,79
  Karel Biela Havířov DNP
  David Vician Český Těšín DNP
  Ladislav Soročin Morávka DNP
  Antonín Soročin Morávka DNP

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Alex Škereň Třinec 13,97
2. Jakub Sabela Třinec 14,03
3. Kryštof Adamský Třinec 14,47
4. Robert Cholewa Havířov, MŠ Balzac. 15,19
5. Teo Walica Třinec 15,88
6. Maxim Kloda Třinec 21,49
  Maxmilian Tengler Trinec DNP

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 3. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Filip Niemczyk Třinec 13,85
2. Lukáš Hertvík Bohumín 14,98
3. Lukaš Paleček Třinec 15,35
4. Adam Stoszek Třinec 15,62
5. Vranka Sebastien Ropice 15,68
6. Matyas Ščigel Třinec 15,89
7. Benjamin Rajca Český Těšín 26,48

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 4. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Jan Kluz Třinec 14,30
2. David Štelbácký Třinec 14,39
3. Dominik Tkáč Třinec 15,48
4. Richard Ryška Třinec 15,64
5. Michal Rusz Třinec 18,15
6. Karel Franek Dětmarovice 24,91
7. Jeremiasz Emil Mizia Český Těšín 28,04

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Lucie Wranová TJ TŽ Třinec 18,64
2. Nora Pindorová Třinec 19,99
3. Alena Krčková Tj TŽ Třinec 20,22
4. Eliza Julia Skupień Jablunkov 24,54
5. Tereza Goldmannová Třinec 25,23
  Anna Hlaváčová Český Těšín DNP
  Dita Vicianová Český Těšín DNP
  Eliška Stryková Hranice DNP

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Katka Teslíková TJ TŽ Třinec 19,78
2. Rozálie Sára Jakešová Třinec 19,79
3. Agata Martynkova Třinec 20,60
4. Natalie Lasotova TJ Třinec 20,78
5. Tereza Bronclíková Třinec 21,56
6. Magdaléna Promná Dolní Žukov 21,58
7. Aneta Lasotova TJ Třinec 22,44
  Laura Matuszek Český Těšín DNP

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 3. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Anastázie Mynarzová český těšín 19,59
2. Tereza Mynarzová český těšín 20,74
3. Lucie Szarzecová Třinec 23,30
4. Noemi Anna Mizia Český Těšín 23,32
5. Emma Rajcová Český Těšín 24,07
6. Natálie Marciová Třinec 24,20
7. Jana Sikorová Třinec 27,08
  Natálie Kulifayová TJ.Start-Havířov DNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Filip Kaczmarczyk Třinec 17,58
2. Jakub Samiec Bystřice 18,92
3. Daniel Strzondala Bohumín 19,00
4. Matěj Kubisz Třinec 22,08
5. Karel Cymorek Třinec 22,22
6. Martin Kahoun město Třinec 22,73
7. Ondřej Gic Třinec 27,28
  Matyáš Vrána Třinec DNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Michal Kubica AK Junior Holíč, SK 17,49
2. Jakub Pilch Třinec 17,96
3. Jan Krupa Třinec 19,19
4. Ladislav Sliž Třinec 20,55
5. Oliver Kajzar Třinec 20,93
6. Viktor Chmiel Třinec 23,18
7. Ondřej Horváth Třinec 25,69
  Jan KLuz Třinec DNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 3. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Milan Studnička Třinec 18,92
2. Dominik Froleš Třinec 20,15
3. Richard Bilko Třinec 20,23
4. Štěpán Navrátík Milíkov 20,56
5. Mike Barbagalo Třinec 20,85
6. Petr Kubiczek Třinec 22,68
7. Vojtěch Franek Dětmarovice 23,00
  Matěj Kubisz Třinec DNP

200 m - děvčata - kategorie 8-9 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Natálie Maternová AK EZ Kopřivnice 34,29
2. Natálie Ernstová Jablunkov 34,68
3. Michaela Kluzová Třinec 35,23
4. Lucie Krčková Tj TŽ Třinec 37,14
5. Kateřina Kupková Třinec 39,26
6. Sabina Pospíšilová Třinec 41,35
7. Klára Minaríková Český Těšín 42,50
8. ELIŠKA GRYČOVÁ TŘINEC 42,53
9. Adéla Prokešová Třinec 42,86
10. Dominika Gillová Třinec 43,35
11. Laura Szturcová Třinec 43,81
12. Klára Obdržálková Český Těšín 46,20
13. Apolonia Miervová Český Těšín 47,03
14. Zuzana Goldmannová Třinec 60,87

200 m - děvčata - kategorie 8-9 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Aneta Motyková Atletika TJ TŽ Třinec 37,51
2. Eliška Ruszová Nýdek 39,69
3. Natalia Grzegorz Ropice 40,81
4. Darina Brozdová Třinec 40,99
5. Nikol Banášová Třinec 1 41,89
6. Simona Rylková Bystřice nad Olší 42,93
7. Izabela Kiedroń Ski Mosty 43,99
8. Kateřina Kluzová Třinec 44,72
9. Kateřina Gaurová Písek u Jablunkova 45,30
10. ELIŠKA Veselá Třinec 45,70
11. Nela Škvrnová Třinec 45,88
12. Gabriela Snílková Třinec 46,17
MS Eliška Mesiariková   36,85
  Erika Prášková SSK Vítkovice DNP
  Natálie Maternová AK EZ Kopřivnice DNP

200 m - hoši - kategorie 8-9 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Filip Kisza Třinec 35,11
2. Ondřej Beránek LKVE Veřovice 38,26
3. Marcin Sterba Terlicko 39,11
4. Filip Böhm Třinec 40,18
5. Jakub Kubisz Třinec 42,52
6. Lukáš Motyka Český Těšín 42,77
7. Antonio Žuffa Dolní Domaslavice 43,66
  Štěpán Teslík TJ TŽ Třinec DNP

200 m - hoši - kategorie 8-9 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Kryštof Vintera AHA Vyškov 33,78
2. Martin Vlk TJ Slezan 34,53
3. Vít Holub Třinec 34,76
4. Ondřej Samiec Jablunkov 35,71
5. Michal Penkala Třinec 38,70
6. Karel Szotkowski Třinec 38,77
7. Alan Barbagalo Třinec 40,06
8. Michael Kubiczek Třinec 40,10
9. Alan Niemczyk Třinec 43,54

300 m - děvčata - kategorie 10-11 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Zina Pindorová TJ Třinec 50,44
2. Nella Kopečová Český Těšín 52,85
3. Kateřina Supiková Třinec 53,57
4. Markéta Szotkowská Mosty u Jablunkova 54,97
5. Agata Valíčková Třinec 57,40
6. Eva Adámková Třinec 58,09
7. Natálie Motyková Třinec 60,69
8. Julie Novotná TJ TŽ TŘINEC 61,02
9. Klára Sztefková Bystřice 70,04
10. Zuzanna Kiedroń Ski Mosty 70,93
11. Sára Klimková Třinec 73,18
  Agáta Unucková Hnojník DNP
  Adéla Beránek LKVE Veřovice DNP
  Eliška Mesiariková Třinec DNP

300 m - děvčata - kategorie 10-11 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Anna Cagašová Řepiště 51,86
2. Lenka Wantuloková Třinec 52,19
3. Adélka Kulifayová TJ.Start-Havířov 52,91
4. Anežka Bojková Jablunkov 54,49
5. Michaela Červená Uničov 54,51
6. Magdaléna Czechová TJ Třinec 56,81
7. Adéla Sciskalová Třinec 57,74
8. Kateřina Bocková Třinec 59,99
9. Markéta Klapsiová Třinec 60,48
10. Hana Petříčková Třinec 60,69
11. Klára Tomoszková Třinec 60,70
12. Nikola Holenková Třinec 61,27
13. Kristina Frolešová Třinec 61,92
14. Zuzana Mynarzová český těšín 64,20
  Červená Michaela Uničov DNP

300 m hoši - kategorie 10-11 let - 1. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Filip Jancik Hradek 48,35
2. Ondřej Staś TJ Start Havířov 50,72
3. Filip Zielina 1běžecký Jablunkov 51,61
4. František Szkatula 1.běžecký Jablunkov 52,55
5. Jakub Krupa Třinec 52,88
6. Adam PUCZOK Mosty u Jablunkova 56,31
7. Martin Fujtik Komorni Lhotka 57,94
8. Jakub Nýdecký TJ Uničov 60,78
9. David Lisztwan Třinec 62,28
10. Mateusz Kiedroń PSP Třinec 76,92
11. Gabriel Gill Třinec 81,15
12. Miroslav Mokrý trinec 83,14

300 m hoši - kategorie 10-11 let - 2. běh

Poř.JménoPříjmeníOddíl/městoVýkon
1. Robin Dorotík Frýdek Místek 51,92
2. Tomáš Raška Třinec 56,35
3. Karel Brudný Třinec 57,30
4. Jan Sebastian Jakeš Třinec 63,34
5. Adam Szarzec Třinec 71,20
MS Jan Kos Třinec 57,03
  Alan Barbagalo Třinec DNP
  Michal Chodura Třinec DNP

 

« zpět