Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Vyškov 9. 4. 2015 - výsledky

« zpět

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2007-2006, 100 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 Šimon Indruch Olšany 16,81
2 Filip Jašíček Vyškov 16,81
3 Vojtěch Pechmann Vyškov 16,82
4 Patrik Krištof Vyškov 16,83
5 Michal Kmoníček Vyškov 16,91
6 Martin Tokár Vyškov 17,09
7 Adam Bárta Brankovice 17,51
8 Jakub Králík Brankovice 18,05
9 Oliver Vincenec Vyškov 18,21
10 Jakub Hůlka Vyškov 18,21
11 David Majerčák Brankovice 18,27
12 Tomáš Jurda Vyškov 18,34
13 Jindřich Pohludek Vyškov 18,39
14 Lukáš Čutek Vyškov 18,42
15 Jakub Duda Vyškov 18,51
16 Adam Přikryl Nezamyslice 18,51
17 Jakub Herynk Pustiměř 18,71
18 David Klimeš Blansko 18,85
19 Patrik Šášek   18,91
20 Aleš Krupka Vyškov 18,96
21 Ondřej Mucha Vyškov 18,98
22 Tomáš Formánek Vyškov 19,01
23 Tomáš Bednařík Vyškov 19,02
24 Lukáš Susser Vyškov 19,40
25 Michal Derka vyškov- dědice 19,46
26 Ondřej Koutný Prostějov 19,49
27 Radim Benko Vyškov 19,78
28 Jiří Mrázek Vyškov 19,79
29 Ondřej Křížka Vyškov 19,83
30 Matěj Sekanina Vyškov 20,22
31 Šimon Reichman SK Speed Brno 20,22
32 Nicolas Zdeněk Zeman Vyškov 20,31
33 Michal Sobolewski Vyškov 20,33
34 Daniel Ryšánek Vyškov 20,62
35 Max Jurda Vyškov 20,76
36 Michal Ruberto Vyškov 20,89
37 Marek Černý Vyškov 20,94
38 Gabriel Provazník Vyškov 20,99
39 Nicolas Opluštil Vyškov 21,31
40 Mikuláš Poul Vyškov 21,42
41 Filip Kučírka Vyškov 21,62
42 Jakub Kolář Brankovice 21,85
43 Radim Kolařík Vyškov 22,09
44 Jiří Čech Vyškov 22,30
45 Jakub Modlitba Vyškov 25,41

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2007-2006, 100 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 Magdalena Pavlíková Ivančice 16,64
2 Natálie Stloukalová Vyškov 16,89
3 Eliška Bundilová AK ŠTERNBERK 16,92
4 Petra Křenová Brankovice 17,04
5 Eva Bohuslavová Vyškov 17,87
6 Anna Žižková Brno 18,04
7 Lucie Kniesová Blansko 18,21
8 Erika Žáková Brankovice 18,26
9 Jolana Šubová vyškov 18,58
10 Elena Gottwaldová Vyškov 19,00
11 Kateřina Fojtíková Brno 19,04
12   Ježová   19,34
13 Stela Tomanová Vyškov 19,44
14 Monika Otáhalová Brankovice 19,75
15 Adéla Indrychová   20,20
16 Veronika Kuželová Vyškov 20,33
17 Ema Nezdařilová Vyškov 20,34
18 Amálie Pupíková Vyškov 20,86
19 nikola Vranova sk speed brno 21,27
20 Sára Gottvaldová Vyškov 21,37
21 Natálie Rupčíková Vyškov 21,43

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2005-2004, 200 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 jakub šantavý nymburk 30,39
2 David Tříska Hodonín 31,15
3 Václav Hanulík Vyškov 31,20
4 Rudolf Žižka Brno 31,60
5 Adam Kuchtíček Vyškov 31,94
6 Kryštof Vintera Vyškov 32,23
7 Tomáš Pleva AHA Vyškov 32,57
8 Adam Neugebauer Oslavany 32,87
9 Mario Hajzler Vyškov 33,95
10 Jan Koutný Prostějov 34,44
11 Tomáš Bohuslav Vyškov 34,49
12 Václav Kalinec AK Blansko Dvorská 34,76
13 Jindřich Osolsobě Luleč 34,86
14 Martin Jílek Drnovice 34,87
15 Šimon Filip Vyškov 35,08
16 Adam Kamenický Bučovice 35,19
17 Kryštof Kroupa Blansko 35,20
18 Daniel Gryc Vyškov 35,25
19 Lukáš Nohýnek Vyškov 35,62
20 Matouš Černý Vyškov 35,73
21 Lukáš Burian Vyškov 36,17
22 Ondřej Jelínek Pustiměř 36,49
23 Richard Vojtek Vyškov 36,52
24 Jáchym Kilián Vyškov 36,66
25 Šimon Svoboda Brno 36,86
26 Ondřej Macháč Vyškov 37,57
27 Šimon Kotásek Vyškov 38,47
28 Michal Černý Vyškov 38,71
29 Jiří Kašpárek Vyškov 39,23
30 David Šmíd Vyškov 39,46
31 Šimon Žlebek Vyškov 40,16
32 Matyáš Weinreich Vyškov 40,82
33 Lukáš Čtvrtníček Vyškov 40,87
34 Josef Januš Brankovice 41,14
35 František Flora Habrovany 41,88
36 Ondřej Mazel Vyškov 42,16
37 David Ružička Vyškov 42,72
38 Filip Čupr Vyškov 43,67
39 David Košťál Vyškov 43,70
40 David Smerečynskyj Vyškov 44,22
41 David Čtvrtníček Vyškov 45,14
42 Šimon Brtník Vyškov 51,92
43 Tomáš Kresa Vyškov 58,64

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2005-2004, 200 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 Sára Fojtíková Brno 30,14
2 Tereza Havlíčková Vyškov 31,57
3 Barbora Svobodova Brno 31,75
4 Sofie El Bourkhissi Vyškov 32,48
5 Adéla Dekanová AK Blansko Dvorská 32,70
6 Ludmila Horáková Oslavany 33,70
7 Silvie Hanulíková Vyškov 33,99
8 Aneta Cibulková Vyškov 34,35
9 Daniela Danešová Vyškov (Pístovice) 34,77
10 Apolena Žáková Brankovice 35,86
11 Natálie Nováková Vyškov 35,98
12 Tereza Račanská vyškov 37,01
13 Nikola Manová AK Blansko Dvorská 37,05
14 Alžběta Bělohlávková Vyškov 37,8
15 Barbora Horáčková Vyškov 38,02
16 Khuslensolongo Erdenebayar Vyškov 38,39
17 Sára Kalousková Vyškov 38,42
18 Veronika Klosová   38,47
19 Martina Lukešová Vyškov 38,52
20 Kristýna Kolísková Vyškov 38,68
21 Natálie Pluháčková Vyškov 38,82
22 Nela Procházková Blansko 39,02
23 Natálie Konupková Vyškov 39,47
24 Karolína Vlčková Vyškov 39,60
25 Veronika Orálková Vyškov 40,42
26 Martina Kadlčíková Vyškov 41,28
27 Kristýna Skřejpková Vyškov 42,83
28 Elena Šarkoziova Vyškov 42,96
29 Patricie Veselá Vyškov 43,42
30 Alexandra Žižková Vyškov 43,59
31 Aneta Lacková vyškov 44,34
32 Radka Pospíšilová Rousínov 46,69
33 Radka Vláčilová Vyškov 47,88
34 Karolína Pauříková Vyškov 48,37
35 Veronika Matzová Vyškov 50,82
36 Michaela Nová Vyškov 52,56

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2003-2002, 300 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 David Ježek Brno 46,26
2 Pavel Vláčil Vyškov 48,49
3 jiří šantavý nymburk 49,36
4 Jakub Derka Vyškov-Dědice 49,45
5 Štěpán Šmíd Vyškov 50,87
6 Petr Dohnálek Vyškov 51,35
7 Dominik Prštický Bučovice 53,10
8 Adam Olejník Drnovice 53,22
9 Alexandr Čača Vyškov 53,83
10 Aleš Fiala Vyškov 54,71
11 Martin Vychron Vyškov 55,29
12 Lubomír Šnajdr Vyškov 55,57
13 Filip Rozehnal Vyškov 56,44
14 Filip Fojtík Vyškov 57,30
15 Vojtěch Kolařík Vyškov 57,61
16 Adam Zlatník Vyškov 58,57
17 Petr Nohejl Vyškov 58,76
18 Michal Dohnálek Vyškov 59,97
19 Adam Šedivý Vyškov 1:00,17
20 Štěpán Zlatník Vyškov 1:01,11
21 Alexandr Spurný Vyškov 1:02,26
22 Matěj Mikulík Vyškov 1:02,95
23 Matěj Oršel Vyškov 1:04,44
24 Marek Čejka Vyškov 1:04,65
25 Prokop Čala Vyškov 1:05,82
26 Samuel Hodoši Vyškov 1:06,27
27 Lukáš Šťastný Vyškov 1:07,37
28 Dan Novotný Vyškov 1:16,11
29 Jan Látal Vyškov 1:27,30

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2003-2002, 300 m

pořadí jméno příjmení město čas
1 Natálie Kováčová Havl. Brod 46,84
2 Natálie Furchová Přísnotice 48,03
3 Natálie Křížková Vyškov 48,90
4 Anna Kalincová AK Blansko Dvorská 49,23
5 Adéla Jelínková Vyškov 49,65
6 Žaneta Slunská Vyškov 49,78
7 Michaela Červená Uničov 49,98
8 Anna Halasová Luleč 50,52
9 Kateřina Müllerová AC Track & Field Brno 50,86
10 Daniela Müllerová AC Track & Field Brno 51,21
11 Nikol Procházková blansko 51,83
12 Adéla Provazníková Vyškov 52,94
13 Michaela Horváthová Vyškov 53,42
14 Tereza Hríbiková Vyškov 53,47
15 Iveta Trojancová Vyškov 54,52
16 Tereza Plavinová Nesovice 54,64
17 Adéla Růžková Rousínov 55,05
18 Nina Rozehnalová Vyškov 55,07
19 Lucie Voráčová Vyškov 55,57
20 Nela Sommerová Vyškov 56,47
21 Michaela Gregušová Vyškov 57,42
22 Veronika Fedorková Vyškov 1:00,42
23 Klára Kryštofová Vyškov 1:01,34
24 Leona Šnytrová Nesovice 1:02,38
25 Veronika Vlčková Vyškov 1:02,94
26 Leona Hanulíková Vyškov 1:03,54
27 Klára Jedličková Nesovice 1:03,81
28 Iva Janásová Vyškov 1:03,85
29 Kristýna Jabůrková Vyškov 1:04,58
30 Lucie Tomanová Vyškov 1:07,13
31 Natálie Jakubcová Vyškov 1:07,41
32 Lucie Skalníková Vyškov 1:08,15
33 Iva Doležalová Vyškov 1:28,89

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2001, 300 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Jiří Osolsobě Luleč 42,10
2 Jan Pospíšil Kozlany 45,57
3 Sebastian Hajzler Vyškov 47,96
4 Jozef Tutko Vyškov 48,69
5 Dominik Grepl Vyškov 49,21
6 David Nohel Vyškov 50,82
7 Michal Janás Vyškov 52,31
8 Ondřej Bittner Vyškov 52,95
9 David Horáček Brno 53,96
10 Ondřej Přibyl Vyškov 55,69
11 Pavel Jelínek Vyškov 56,38
12 Patrik Flek Vyškov 58,99
13 Tomáš Svoboda Vyškov 1:00,49

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2001, 300 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Klára Strnadová Vyskov 48,42
2 Eva Zabloudilová Rousínov 50,24
3 Kateřina Vejrostová Prostějov 50,67
4 Adéla Boháčová Bučovice 51,63
5 Klára Nohelová Vyškov 52,61
6 Lucie Londinová Olomouc 53,73
7 Klára Pytelová Brno 55,04
8 Martina Kuncová Vyškov 56,01
9 Aneta Kohoutková Kroměříž 57,65
10 Aneta Štursová Vyškov 58,19
11 Kristýna Štofková Vyškov 58,41
12 Adéla Synková Vyškov 59,53
13 Lada Fialová Vyškov 61,89

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2009-2008, 60 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Bruno Klimeš Blansko 11,02
2 Jonáš Hruška Vyškov 11,03
3 Tomáš Horák Prštice 11,12
4 Jan Jašíček Vyškov 11,55
5 Lukáš Kolář Brankovice 11,58
6 Ondřej Zeman Vyškov 11,62
7 Maxim Spisar Vyškov 12,15
8 Jan Indruch Olšany 12,18
9 Václav Lošek Vyškov 12,18
10 Jiří Vyškovský Vyškov 12,26
11 Hynek Čepán Vyškov 12,45
12 Daniel Ruberto Vyškov 12,50
13 Tomáš Reichman Bučovice 12,84
14 František Hrdý Vyškov 12,87
15 Matěj Tamáš Vyškov 12,88
16 Marek Růžička Vyškov 12,92
17 David Olejník Drnovice 13,02
18 Patrik Ševčík Vyškov 13,08
19 Aleš Kříž Vyškov 13,35
20 Michal Nejedlík Vyškov 13,59
21 Sebastian Hošek Vyškov 13,87
22 Šimon Weinreich Vyškov 13,88
23 Ondřej Kulíšek Vyškov 13,92
24 Matěj Zbořil Vyškov 14,00
25 Petr Kresa Vyškov 14,06
26 Sebastian Volk Vyškov 14,08
27 David Čutek Vyškov 14,44
28 Štěpán Štěrba Vyškov 14,55
29 Matyáš Čapek Vyškov 14,91
30 Dominik Šesták Vyškov 15,13
31 František Karas Vyškov 15,56
32 Matěj Roháč Vyškov 16,31
33 Jiří Štěrba Vyškov 18,26
34 Karol Kepes Vyškov 18,80

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2009-2008, 60 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Klára Urbánková Přísnotice 11,71
2 Zuzana Orálková Vyškov 12,16
3 Adéla Paldusová Vyškov 12,30
4 Barbora Srnová Vyškov 12,36
5 Natálie Urbánková Přísnotice 12,61
6 Veronika Plevová Nezamyslice 12,72
7 Jolana Sádlová Vyškov 12,76
8 Anna Pecková Vyškov 12,86
9 Melisa Vamberská Vyškov 12,94
10 Kristýna Luzarová Vyškov 13,05
11 Karin Tutková Vyškov 13,08
12 Monika Trojancová Vyškov 13,12
13 Bára Kroupová Blansko 13,32
14       13,36
15 Tereza Chladilová Vyškov 13,50
16       13,57
17 Natálie Hledíková Vyškov 13,60
18 Simona Toufarová SKT Brankovice 13,61
19 Kristina Synková Vyškov 13,62
20 Martina Michálková Vyškov 13,84
21 Nikol Čtvrtníčková Vyškov 14,01
22 Tereza Čablová Vyškov 14,08
23 julie šantavá Nymburk 14,10
24 Barbora Hrozová Vyškov 14,11
25 Adéla Machálková Vyškov 14,38
26 Natálie Urbanová Vyškov 15,27
27 Klára Žižková Brno 16,32
28 Michaela Pavlíková Vyškov 16,37
29 Barbora Žlebková Vyškov 16,51
30 Lucie Jalůvková Vyškov 17,36
31 Barunka Čablová Vyškov 17,61
32 Eliška Synková Vyškov 17,66
33 Milada Slunská Vyškov 19,65
34 Valentina Plšková Bučovice 21,52

Vyškov - 9. 4. 2015, chlapci 2011-2010, 60 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Viktor Vintera Vyškov 14,31
2 Rafael Provazník Vyškov 15,57
3 Adrian Tamáš Vyškov 15,59
4 David Kmoníček Vyškov 16,59
5 Josef Grec Vyškov 16,63
6 Vojtěch Hrdý Vyškov 16,64
7 Jakub Nezdařil Vyškov 16,68
8 Matěj Svoboda Vyškov 18,18
9 Michal Hrabovský Vyškov 20,52
10 Dominik Černý Drnovice 24,13
11 Filip Rezek Vyškov 28,52
12 Roman Bouber Vyškov 29,83
13 Adam Doležal Vyškov 30,29

Vyškov - 9. 4. 2015, dívky 2011-2010, 60 m

Pořadí jméno příjmení město Čas
1 Terezie Herynková Pustiměř 15,06
2 Nicol Pappová Vyškov 15,19
3 Tereza Filipová AHA Vyškov 15,21
4 Veronika Kudličková Vyškov 15,22
5 Nina Silvie Hudranová Vyškov 15,30
6 Maja Tomanová Vyškov 15,33
7 Klára Mazalová Vyškov 15,36
8 Klaudie Hulmanová Vyškov 16,85
9 Karolína Bartoňková Vyškov 16,97
10 Karolína Tomanová Vyškov 16,99
11 Tereza Novotná Vážany 17,23
12 Helena Poulová Pístovice 17,51
13 Nikola Křížová Vyškov 17,56
14 Anna Řihošková Uhřičice 19,10
15 Kristina Mazalová Vyškov 19,28
16 Anežka Halasová Luleč 19,59
17 Klára Kellnerová Slavkov u Brna 19,67
18 Barbora Křížová Vyškov 19,83
19 Izabela Čermáková Vyškov 20,25
20 Adriana Zemánková Vyškov 22,00
21 Sofie Švestková Vyškov 23,07
22 Amálie Vyškovská Vyškov 25,12
23 Lucie Doležalová Vyškov 35,81