Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Čokládová tretra - čtvrtfinále Olomouc

rozdělení termínů

« zpět na propozice «

pátek 7. 6. 2019

ZŠ a MŠ Vlkoš ( u Přerova)

ZŠ a MŠ Olomouc Holice

ZŠ Velký Ořechov, okres Zlín, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Pozlovice

ZŠ Emila Zátopka Zlín

ZŠ Křižná Valašské Meziříčí

ZŠ Zubří

ZŠ Žerotínova Valašské Meziříčí

3. ZŠ Holešov

ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NIVNICE

ZŠ Valašská Polanka

ZŠ Hulín, příspěvková organizace

ZŠ Trávníky Otrokovice

ZŠ T.G.M. Otrokovice

ZŠ Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

ZŠ Videčská, Rožnov p.R., příspěvková organizace

ZŠ CHROPYNĚ, okres Kroměříž, příspěvková organizace

ZŠ Lešná

Základní a Mateřská škola Vigantice

1. ZŠ Napajedla

ZŠ a MŠ J.A.Komenského Komňa

ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí

ZŠ Zašová

ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm

2. ZŠ Holešov

ZŠ a MŠ Kladeruby

ZŠ Zdounky

RG a ZŠ města PV

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

ZŠ a MŠ Ústí, okres Přerov

ZŠ Němčice nad Hanou

Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60

Základní škola a mateřská škola Ptení

ZŠ a MŠ Kladky

ZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše

ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace, Sudkov 176

ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Hrabišín

ZŠ Klenovice na Hané

Žš a Mš Stará Ves

ZŠ a MŠ Stará Ves, okres Přerov

pondělí 10. 6. 2019

ZŠ Polešovice

ZŠ Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Dolní Studénky

ZŠ Ruda nad Moravou

ZŠ a MŠ Stará Červená Voda, příspěvková organizace

Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice

ZŠ a MŠ Bohuslavice, okr. Šumperk, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Velký Újezd

ZŠ Přerov, U tenisu 4

ZŠ Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace

ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV

ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště Svobody 3578/79, Prostějov

FZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc

ZŠ a MŠ Bohdíkov, okres Šumperk, p.o.

ZŠ a MŠ Olomouc - Nemilany, Raisova 1

ZŠ a MŠ Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace

ZŠ Zeyerova 28 Olomouc

ZŠ Přerov, Velká Dlážka 5

ZŠ a MŠ Město Libavá

ZŠ Lutín

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk

ZŠ a MŠ Bernartice

ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

ZŠ Lobodice

ZŠ a MŠ Bystrovany

ZŠ Bochoř

ZŠ Želatovská Přerov

ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý Kopeček

ZŠ a MŠ MEDLOV

ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24, Prostějov

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

ZŠ Mikulovice u Jeseníku, Hlavní 346, 790 84

ZŠ Uničov, Pionýrů 685

ZŠ Olšany

ZŠ a MŠ Beňov

ZŠ Ruda nad Moravou

ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u Konice

ZŠ Plumlov

ZŠ Věrovany

ZŠ Olomouc, Heyrovského 33

ZŠ a MŠ Grygov

ZŠ a MŠ Lutín 

 

 

« zpět na propozice «

zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz