Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Závody v roce 2018

 

18. 4. Frýdek–Místek

25. 4. Blansko

26. 4. Znojmo | REG.

  3. 5. Valašské Meziříčí | REG.

  4. 5. Otrokovice | REG.

  8. 5. Karviná | REG.

10. 5. Uh. Hradiště | REG.

11. 5. Kroměříž | REG.

14. 5. Opava | REG.

15. 5. Břeclav | REG.

16. 5. Zlín | REG.

16. 5. Bratislava (SK)

17. 5. Šumperk | REG.

17. 5. Košice (SK)

18. 5. Godow (PL)

18. 5. Lučenec (SK)

19. 5. Vsetín | REG.

21. 5. Třinec | REG.

22. 5. Prostějov | REG.

23. 5. Olomouc | REG.

23. 5. Dubnica n. V. (SK)

24. 5. Hranice | REG.

25. 5. Č. Těšín | REG.

28. 5. Havířov | REG.

29. 5. Brno | REG.

30. 5. Vyškov | REG.

31. 5. Bohumín | REG.

  4. 6. Ostrava | REG.


31. 5. Zlín (kr. finále)

  5. 6. Olomouc (kr. finále)

  7. 6. Brno (kr. finále)

11. 6. Ostrava (kr. finále)


  1. 6. Košice (SK finále)


13. 6. Super finále na ZT



Regulamin ogólny Godów 2018

Organizator: z upoważnienem SSK Vítkovice jako organizatora IAAF World Challenge Złote Kolce Ostrava  UKS „Diament” ul. 1Maja 93, 44-340 Godów

Miejce:  Godów 

Data: 18. 05. 2018

Czas: 9,00 god.

Kategorie z awansem: startują chłopcy i dziewczęta w wieku od 6 do 11 lat w pięciu kategoriach wiekowych według rocznika urodzenia

Zgłoszenia i rejestracja dla wszystkich miast: Za pośrednictwem formularza on-line do 20.00 dnia poprzedzającego wybrane zawody.

W formularzu pierwszym krokiem jest wybór miejsca  odbywania się zawodów. Jeśli rejestracja  jest już zamknięta, pojawi się  infomacja: rejestracja nie jest możliwa, ponieważ rywalizacja  już się odbyła lub on-line rejestracja jest zamknięta, więc trzeba zarejestrować  się wprost w miejscu zawodów najpóźniej  45 minut przed rozpoczęciem dyscypliny.

Harmonogram czasowy: Kolejność  dyscyplin w harmonogramie jest dla wszystkich miast jednakowa. Zostaną ustanowione interwały czasowe, a nie dokładne czasy rozpoczęcia dyscyplin. W komunikacji (FB i www CzK i klubów organizatorskich) musi być  stanowczo zaznaczone, że czasy są przybliżone i będą dostosowane do rzeczywistej liczby uczestników.

 

czas dyscyplina
(zawsze chłopcy i dziewczęta oddzielnie)
rok urodzenia uwagi
09:00 - początek 30 m 2018–2016 bez możliwości awansu, można startować razem z rodzicami
09:30 60 m 2015–2013
bez możliwości awansu, można startować razem z rodzicami
10:00 100 m 2012–2011 awans do finału
10:30 200 m 2010–2009 awans do finału
10:00 300 m 2008–2007 awans do finału
12:00 600 m 2006–2005 zawsze po zakończeniu innych dyscyplin

13:00

600 m 2004–2003 zawsze po zakończeniu innych dyscyplin

 

Prezentacja na miejcu: zawsze najpóźniej 45 minut przed startem danej kategorii !!!

Bufet: dostępny na miejscu

Obuwie: buty sportowe, zakaz treter

Start: bez bloków, wszystkie dystanse

Zbieganie: na dystansach 200 i 300 m - liczba zawodników  w jednym biegu zależy od warunków danego stadionu i od decyzji startera

Wyniki: Wszystkich kategorii już od 3 lat zostaną opublikowane, w tym zdjęcia z mety, na http://online.atletika.cz/.

Nagrody: pierwsi trzej zawodnicy w każdej kategorii otrzymają dyplomy i medale.

Zwycięzca w swej kategorii (100, 200, 300 m) w każdym z polskich miast  awansuje do Superfinału programu głównego IAAF World Challenge Złote Kolce Ostrava 13. 6. 2018.

Zyskuje także 3 bezpłatne bilety ZK (1 dla siebie, 2 dla dwu dalszych osób - rodzice etc.) Większą ilość biletów może zamówić jego opiekun prawny pocztą elektroniczną sarka.mokra@seznam.cz i zakupić przy  prezentacji do superfinału na miejscu.

Szczegóły do ​​ Superfinału zostaną opublikowane na www.cokoladovatretra.cz i stronie facebookowej.

 

Wszelkie spory rozwiązujemy wg przepisów IAAF.

 

mmr landos msk msk jmk zlk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp cdcargo nike nutrend nartes beskuze hitorion sto pedro pedro

© SSK Vítkovice, z.s. | 2018