Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Přihlášené školy

stav k 16. 2. 2019, 12:00

1/ 1. základní škola Napajedla

2/ 1. Kladenská soukromá základní škola

3/ 1. ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

4/ 16. ZŠ a MŠ Plzeň

5/ 17. ZŠ a MŠ Plzeň

6/ 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

7/ 2. Základní škola Holešov

8/ 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.

9/ 2. základní škola Rakovník

10/ 2. ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň

11/ 28. základní škola, Rodinná 39, Plzeň

12/ 28. ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, přísp.organizace

13/ 3. ZŠ Holešov

14/ 5. ZŠ Cheb

15/ 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace 350 02 Cheb

16/ AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovského výběžku/

17/ Církevní základní škola Borohrádek

18. CZSVeseli nad Moravou

19/ EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.

20/ Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

21/ FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5

22/ FZŠ Táborská

23/ FZŠ Táborská, Praha

24/ FZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc

25/ Gymnázium Čelákovice

26/ Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello, s.r.o.

27/ Kouzelné školy

28/ Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli

29/ Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

30/ Masarykova základní škola,Polesná 1690

31/ Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

32/ Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice

33/ Mateřská a Základní škola Roztoky u Jilemnice

34/ MŠ a ZŠ Waldorfská

35/ RG a ZŠ města PV

36/ Soukromá základní škola PIANETA, s.r.o. Montessori škola

37/ Speciální základní škola a Praktická škola Česká Kamenice, Jakubské nám.113,p.o.

38/ Sportovní ZŠ Človíček

39/ Szkoła Podstawowa nr 11 w Żorach

40/ Szkoła Podstawowa w Godowie

41/ Szkoła Podstawowa w Gołkowicach

42/ Szkoła Podstawowa w Krostoszowicach

43/ Szkoła Podstawowa w Łaziskach

44/ Szkoła Podstawowa w Skrbeńsku

45/ Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie

46/ Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, Praha 4 - Podolí, 140 00

47/ Základní a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

48/ Základní a mateřská škola Krušovice, okres Rakovník

49/ Základní a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál

50/ Základní a Mateřská škola Vigantice

51/ Základní škola

52/ Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace

53/ Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, p.o.

54/ Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice

55/ Základní škola a Mateřská škola Brantice

56/ Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

57/ Základní škola a mateřská škola Častolovice

58/ Základní škola a mateřská škola Dolní Beřkovice, příspěvková organizace

59/ Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

60/ Základní škola a mateřská škola Dolní Lánov

61/ Základní škola a mateřská škola Dvorce

62/ Základní škola a mateřská škola Frýdek-místek-Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace

63/ Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, p.o.

64/ Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

65/ Základní škola a mateřská škola Chyňava

66/ Základní škola a mateřská škola Javornice

67/ Základní škola a mateřská škola Košetice

68/ Základní škola a Mateřská škola Kunratice u Cvikova, přísp. org.

69/ Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, okr. Most

70/ Základní škola a Mateřská škola Město Libavá

71/ Základní škola a Mateřská škola Nebužely, příspěvková organizace

72/ Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1

73/ Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice

74/ Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace

75/ Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15

76/ Základní škola a Mateřská škola Pecka

77/ Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace

78/ Základní škola a Mateřská škola Podolí

79/ Základní škola a Mateřská škola Pozlovice

80/ Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16

81/ Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60

82/ Základní škola a mateřská škola Ptení

83/ Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

84/ Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím

85/ Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovcím jazykem Żwirki i Wigury Těrl

86/ Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489, okres Tábor

87/ Základní škola a Mateřská škola Silůvky,okres Brno-venkov, příspěvková organizace

88/ Základní škola a Mateřská škola Sluhy

89/ Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace

90/ Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace

91/ Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav, příspěvková organizace

92/ Základní škola a mateřská škola Stod

93/ Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

94/ Základní škola a Mateřská škola Strážovice okres Hodonín, příspěvková organizace

95/ Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek

96/ Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace

97/ Základní škola a Mateřská škola Štramberk

98/ Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45

99/ Základní škola a Mateřská škola Těrlicko

100/ Základní škola a Mateřská škola Troskotovice

101/ Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

102/ Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

103/ Základní škola a Mateřská škola U Lesa

104/ Základní škola a mateřská škola Unkovice, přísp. org. okres Brno-venkov

105/ Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace

106/ Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Mostiště 50, příspěvková organizace

107/ Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace

108/ Základní škola a Mateřská škola Vranov

109/ Základní škola a Mateřská škola Vřesina, příspěvková organizace

110/ Základní škola a Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

111/ Základní škola a Mateřská škola, Čestice, okres Rychnov nad Kněžnou

112/ Základní škola a Mateřská škola, E. Destinové 46, ČB

113/ Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

114/ Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace

115/ Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

116/ Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256

117/ Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny

118/ Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

119/ Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice,příspěvková organizace

120/ Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

121/ Základní škola Borová

122/ Základní škola Brno, Svážná 9

123/ Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace

124/ Základní škola Cesta Písek

125/ Základní škola Čebín, okres brno-venkov, příspěvková organizace

126/ Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

127/ Základní škola Dobrá

128/ Základní škola Donovalská

129/ Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700

130/ Základní škola Havířov - Město Žákovská 1/1006 okres Karviná

131/ Základní škola Hlučín - Rovniny

132/ Základní škola Hodonín, U Červených domků 40

133/ Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

134/ Základní škola Hroznětín

135/ Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov

136/ Základní škola Husova, Chodov

137/ Základní škola Chodov, okres Domažlice příspěvková organizace

138/ ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž, příspěvková organizace

139/ Základní škola J.A.Komenského Fulnek, Česká 339

140/ Základní škola Jana Kubelíka, Neveklov

141/ Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692

142/ Základní škola Karla Čapka v Praze

143/ Základní škola Karla Klíče Hostinné

144/ Základní škola Klenovice na Hané

145/ Základní škola Kostelní Lhota5,Sadská

146/ Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

147/ Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

148/ Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Choustníkovo Hradiště 161

149/ Základní škola Louny, Přemyslovců 2209

150/ Základní škola Mladá Boleslav,Václavkova 1082,přísp.org.

151/ Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace

152/ Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

153/ Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

154/ ZÁKLADNÍ ŠKOLA NEPOMUK, okres Plzeň-jih, Školní 546, 335 01

155/ Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

156/ Základní škola Oldřiš, okres Svitavy

157/ Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava - Poruba, přísp. org.

158/ Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24, Prostějov, 79601

159/ Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

160/ Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

161/ Základní škola Radnice

162/ Základní škola Ročov

163/ Základní škola Ruda nad Moravou

164/ Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3, příspěvková organizace

165/ Základní škola Staňkov

166/ Základní škola Staňkov, okres Domažlice, přísp. o

167/ Základní škola Svitávka

168/ Základní škola Špitálská, Špitálská 789, Praha 9 - Vysočany, PSČ: 190 00

169/ Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín

170/ Základní škola T. G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, p. o.

171/ Základní škola T. G. Masaryka Šardice

172/ Základní škola Trávníky Otrokovice

173/ Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22

174/ Základní škola Tymákov

175/ Základní škola Uničov, Pionýrů 685

176/ Základní škola Úvaly, příspěvková organizace

177/ Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace

178/ Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín, příspěvková organizace

179/ Základní škola Velvarská Kladno

180/ Základní škola Velvary

181/ Základní škola Vémyslice, příspěvková organizace

182/ Základní škola Věrovany

183/ Základní škola Videčská, Rožnov p.R., příspěvková organizace

184/ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VYŽLOVKA

185/ Základní škola Zbraslavice

186/ Základní škola Zdenky Braunerové v Roztokách

187/ Základní škola Zdounky

188/ Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace

189/ Základní škola Žerotínova Valašské Meziříčí

190/ Základní škola Žižkov

191/ Základní škola, Bítovská 1/1246, 140 00 Praha 4

192/ Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace

193/ Základní škola, Glowackého 555/6, 181 00 Praha 8

194/ Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace

195/ Základní škola, Most, Obránců míru2944

196/ Základní škola, Opava, Havlíčkova 1, příspěvková organizace

197/ Základní škola, Ostrava - Petřkovice

198/ Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace, I. Sekaniny 1804/15 Ostrava-Poruba 708 00

199/ Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23

200/ Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963

201/ Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21, Jana Masaryka 21, 120 00 Praha 2

202/ Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067

203/ Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102

204/ ZS Bruntal, Jesenicka 10

205/ ZS Svitavy, Felberova 2

206/ ZŠ Vysoké Popovice

207/ ZŠ a MŠ České Velenice

208/ ZŠ a MŠ Albrechtice. Školní 20, 735 43 Albrechtice

209/ ZŠ a MŠ Albrechtičky

210/ ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12

211/ ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

212/ ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa, příspěvková org. Lípa 66, 582 57

213/ ZŠ a MŠ Batňovice

214/ ZŠ a MŠ Beňov

215/ ZŠ a MŠ Bernartice

216/ ZŠ a MŠ Besednice

217/ ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3

218/ ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3 příspěvková org.

219/ ZŠ a MŠ Bílý Újezd

220/ ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26

221/ ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17

222/ ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, 678 01 Blansko

223/ ZŠ a MŠ Bohuslavice

224/ ZŠ a MŠ Bohuslavice, okr. Šumperk, příspěvková organizace

225/ ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, Ve Svahu 775

226/ ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská 4

227/ ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace

228/ ZŠ a MŠ Březinova 52, Ostrava-Zábřeh, p.o.

229/ ZŠ a MŠ Březno

230/ ZŠ a MŠ Bystrovany

231/ ZŠ a MŠ Česká Bělá

232/ ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina p. o.

233/ ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres Frýdek - Místek,

234/ ZŠ a MŠ Dolní Studénky

235/ ZŠ a MŠ Dolní Životice

236/ ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý Kopeček

237/ ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

238/ ZŠ a MŠ Grygov

239/ ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

240/ ZŠ a MŠ Horní Planá

241/ ZŠ a MŠ Horymírova 100, Ostrava - Zábřeh

242/ ZŠ a MŠ Hořičky

243/ ZŠ a MŠ Hošťka, okres Tachov

244/ ZŠ a MŠ Hrabišín

245/ ZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše

246/ ZŠ a MŠ Ivaň

247/ ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NIVNICE

248/ ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště Svobody 3578/79, Prostějov

249/ ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou

250/ ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav

251/ ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové

252/ ZŠ a MŠ Kladeruby

253/ ZŠ a MŠ Kladky

254/ ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115

255/ ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225

256/ ZŠ a MŠ Kosmonautů 15, Ostrava - Zábřeh

257/ ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr. Rakovník

258/ ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy p.o.

259/ ZŠ a MŠ Lišany , okres rakovník

260/ ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

261/ ZŠ a MŠ Lutín

262/ ZŠ a MŠ MEDLOV

263/ ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, Zličín

264/ ZŠ a MŠ Nedomice

265/ ZŠ a MŠ Nehvizdy

266/ ZŠ a MŠ Okružní 57, Aš

267/ ZŠ a MŠ Ořechov

268/ ZŠ a MŠ Ostrava - Lhotka

269/ ZŠ a MŠ Ostrava - Výškovice, Šeříková 33

270/ ZŠ a MŠ Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace

271/ ZŠ a MŠ Písek

272/ ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

273/ ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem

274/ ZŠ a MŠ Přibice, příspěvková organizace

275/ ZŠ a MŠ Slavkov

276/ ZŠ a MŠ Stará Ves, okres Přerov

277/ ZŠ A MŠ SUDICE

278/ ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace, Sudkov 176, 788 21

279/ ZŠ a MŠ Šilheřovice

280/ ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Fulnek

281/ ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u Konice

282/ ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570

283/ ZŠ a MŠ Tísek

284/ ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace

285/ ZŠ a MŠ Třemešná

286/ ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.

287/ ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-Ďáblice

288/ ZŠ A MŠ U STUDNY

289/ ZŠ a MŠ Ústí, okres Přerov

290/ ZŠ a MŠ Velký Újezd

291/ ZŠ a MŠ Vír

292/ ZŠ a MŠ Volduchy

293/ ZŠ a MŠ Volgogradská 6B Ostrava Zábřeh

294/ ZŠ a MŠ Vranovice

295/ ZŠ a MŠ Zahájí

296/ ZŠ a MŠ Žalany

297/ ZŠ a PrŠ Moravské Budějovice, Dobrovského 11

298/ zš a zuš žlutice

299/ ZŠ aMŠ J.A.Komenského Komňa

300/ ZŠ Bílovice nad Svitavou

301/ ZŠ Bochoř

302/ ZŠ Borovany

303/ ZŠ Bratří Venclíků

304/ ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10

305/ ZŠ Brno, Hudcova35, příspěvková organizace

306/ ZŠ Brno, Krásného 24

307/ ZŠ Brno, Novoměstská 21

308/ ZŠ Broučkova,Hodonín

309/ ZŠ Bruntál, Okružní 38, p.o.

310/ ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A, Břeclav 4, 691 41

311/ ZŠ Burešova

312/ ZŠ Čáslav Sadová 1756

313/ ZŠ Čechtice

314/ ZŠ Dambořice

315/ ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec

316/ ZŠ Dašice, okres Pardubice

317/ ZŠ Dobrá, příspěvková organizace

318/ ZŠ Dolní Počernice

319/ ZŠ Dolní Věstonice

320/ ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk

321/ ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín

322/ ZŠ dr.M.Horákové,Kopřivnice

323/ ZŠ Dřísy

324/ ZŠ Dubicko

325/ ZŠ E. Beneše Lysice

326/ ZŠ E.Zátopka, ul. Pionýrská 791, Kopřivnice 742 21

327/ ZŠ Emila Zátopka Zlín

328/ ZŠ Fryčovice

329/ ZŠ Frýdecká Havířov

330/ ZŠ Gajdošova

331/ ZŠ Galaxie s.r.o.

332/ ZŠ Gen Janka

333/ ZŠ gen.Z.Škarvady

334/ ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí

335/ ZŠ Háj ve Slezsku

336/ ZŠ Hať

337/ ZŠ Hejnice

338/ ZŠ Horažďovice Komenského

339/ ZŠ Hornická 7, Hlučín

340/ ZŠ Hornická, Tachov

341/ ZŠ Hostýnská, Praha 10

342/ ZŠ Hovorčovice

343/ ZŠ Hrabová, Paskovská 46, Ostrava - Hrabová, 70020

344/ ZŠ Hulín, příspěvková organizace

345/ ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih

346/ ZŠ Chotěboř, Buttulova 74, Chotěboř 58301

347/ ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem

348/ ZŠ J.A.Komenského Kly

349/ ZŠ Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace

350/ ZŠ Jablonné nad Orlicí

351/ ZŠ Jana Ámose Komenského

352/ ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov, 794 01

353/ ZŠ Jevíčko

354/ ZŠ Ježek bez klece

355/ ZŠ Jižní IV., Praha 4

356/ ZŠ JUDr. J. Mareše Znojmo

357/ ZŠ Jungmannova Kuřim

358/ ZŠ Kaplice, Školní 226

359/ ZŠ Karla Vokáče Strašice

360/ ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11

361/ ZŠ Ke Kateřinkám

362/ ZŠ Klimkovice

363/ ZŠ Kobyly

364/ ZŠ Kolín IV., Prokopa Velikého 633

365/ ZŠ Kolová

366/ ZŠ Komenského 589, Nymburk

367/ ZŠ Kopřivnice - Mniší

368/ ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123

369/ ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm

370/ ZŠ Krnov,Smetanův okruh 4,okres Bruntál,příspěvková organizace

371/ ZŠ Křižná Valašské Meziříčí

372/ ZŠ Kunice

373/ ZŠ Labyrinth

374/ ZŠ Ledeč nad Sázavou

375/ ZŠ Lešná

376/ ZŠ Liberec, Dobiášova

377/ ZŠ Lidická Bílina

378/ ZŠ Lobodice

379/ ZŠ logopedická, s.r.o, Ostrava

380/ ZŠ Lutín

381/ ZŠ M. Kudeříkové

382/ ZŠ Malšovice

383/ ZŠ Mikulovice u Jeseníku, Hlavní 346, 790 84

384/ ZŠ Mládežnická 11/1564, Havířov-Podlesí, 736 01

385/ ZŠ Mokré Lazce

386/ ZŠ Moravská Nová Ves

387/ ZŠ Moravská, Havířov

388/ ZŠ MPB Neratoviceč

389/ ZŠ Na Chodovci

390/ ZŠ Na Planině

391/ ZŠ Na Podlesí

392/ ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

393/ ZŠ Nad Přehradou

394/ ZŠ Nádražní 5, Vyškov

395/ ZŠ nám. Míru 73, 568 02 Svitavy

396/ ZŠ náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

397/ ZŠ Národní, Prachatice

398/ ZŠ Němčice nad Hanou

399/ ZŠ Nový Rychnov

400/ ZŠ Nýdek

401/ ZŠ Olomouc, Heyrovského 33

402/ ZŠ Olšany

403/ ZŠ Opatov

404/ ZŠ Opava, Englišova 82,

405/ ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o.

406/ ZŠ Opava, Vrchní 19

407/ ZŠ Opava,Vrchní 19- příspěvková organizace

408/ ZŠ Oslavany

409/ ZŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1

410/ ZŠ Ostrava, Matiční 5, p.o.

411/ ZŠ Ostrava, Nádražní 117, p.o.

412/ ZŠ Ostrava, Zelená 42, přísp.org.

413/ ZŠ Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace

414/ ZŠ Otická Opava

415/ ZŠ PALACHOVA

416/ ZŠ Plánická ul .194, Klatovy

417/ ZŠ Plumlov

418/ ZŠ Polešovice

419/ ZŠ Praha 5 Řeporyje

420/ ZŠ Protivín

421/ ZŠ Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

422/ ZŠ Přerov, U tenisu 4

423/ ZŠ Pustá Polom

424/ ZŠ Raškovice

425/ ZŠ Ruda nad Moravou

426/ ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11

427/ ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4

428/ ZŠ Seč

429/ ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.

430/ ZŠ Slatina, okres Kladno

431/ ZŠ Smárt

432/ ZŠ Sokolnice

433/ ZŠ Srbská 2, Ostrava - Výškovice

434/ ZŠ Starý Plzenec

435/ ZŠ Stehelčeves

436/ ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem

437/ ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí

438/ ZŠ Šalounova 56

439/ ZŠ Šanov

440/ ZŠ Šestajovice,Komenského 158

441/ ZŠ Školní Bruntál

442/ ZŠ Školní, Vrchlabí

443/ ZŠ T. G. Masaryka Blatná

444/ ZŠ T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou

445/ ZŠ T.G.M. Otrokovice

446/ ZŠ T.G.Masaryka Rokycany

447/ ZŠ Těrlicko - Horní Těrlicko, Promenádní 561/16

448/ ZŠ TGM Opava, Riegrova 13 přísp. org.

449/ ZŠ TGM, Na Brněnce 1, Ivančice,66491

450/ ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, Rodkovského 2, Blansko

451/ ZŠ Tomáše Šobra

452/ ZŠ Tusarova

453/ ZŠ U Stadionu Chrudim

454/ ZŠ Úšovice Mariánské Lázně

455/ ZŠ V.Hejny Červený Kostelec

456/ ZŠ Václava Talicha Most

457/ ZŠ Valašská Polanka

458/ ZŠ Valtice

459/ ZŠ Vejrostova Brno

460/ ZŠ Velké Březno

461/ ZŠ Velké Popovice

462/ ZŠ Vémyslice

463/ ZŠ Vendryně

464/ ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 1456

465/ ZŠ Vnorovy, příspěvková organizace, okres Hodonín

466/ ZŠ Vranov nad Dyjí

467/ ZŠ Vratimov Masarykovo náměstí 192

468/ ZŠ Za Chlumem Bílina

469/ ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV

470/ ZŠ Zašová

471/ ZŠ Zeyerova 28 Olomouc

472/ ZŠ Znojmo, Václavské nám. 8

473/ ZŠ Zubří

474/ ZŠ Želatovská Přerov

475/ ZŠ, Jugoslávská 23. Ostrava-Zábřeh

476/ ZŠ, Znojmo, Mládeže 3

477/ ZŠaMŠ Kobylnice

478/ Žš a Mš Stará Ves

 

zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk mmr landos msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp cdcargo nike nutrend nartes pohary-bauer beskuze hitorion sto pedro ekkl cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz