Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Závody v roce 2018

 

13. 6. Superfinále


31. 5. Zlín (kr. finále)

  5. 6. Olomouc (kr. finále)

  7. 6. Brno (kr. finále)

11. 6. Ostrava (kr. finále)


  1. 6. Košice (SK finále)


18. 4. Frýdek–Místek

25. 4. Blansko

26. 4. Znojmo

  3. 5. Valašské Meziříčí

  4. 5. Otrokovice

  8. 5. Karviná

10. 5. Uh. Hradiště

11. 5. Kroměříž

14. 5. Opava

15. 5. Břeclav

16. 5. Zlín

16. 5. Bratislava (SK)

17. 5. Šumperk

17. 5. Košice (SK)

18. 5. Godow (PL)

18. 5. Lučenec (SK)

19. 5. Vsetín

21. 5. Třinec

22. 5. Prostějov

23. 5. Olomouc

23. 5. Dubnica n. V. (SK)

24. 5. Hranice

25. 5. Č. Těšín

28. 5. Havířov

29. 5. Brno

30. 5. Vyškov

31. 5. Bohumín

  4. 6. Ostrava



PROPOZICE

Startovní listina SUPERFINÁLE na Zlaté tretře 13. 6. 2018

kraj. město jméno klub výkon

100 m dívky

SK BIELIKOVÁ Paťka MŠK Žiar nad Hronom 16,65
SK KOYŠOVÁ Adela AK Spartak Dubnica nad Váhom 17,19
ZLÍN Viktorie Chalupova MS SOKOLSKA,ZLIN,ATLETICKY KLUB ZLIN 18.52
OLOMOUC Laura Špačková HESU AKADEMIE 17.67
BRNO Tamara Mank TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 17.55
PL Kalina Antczak RACIBÓRZ 22.28
OSTRAVA Adriana Varadi ZŠ DVORSKÉHO OSTRAVA 16.84
OSTRAVA Nela Kocourková TJ ATLETIKA NERATOVICE 16.93

100 m hoši

SK MATEJOV Alex ŠK Jablonica 16,52
SK MICHALKO Dominik AK RFF Petržalka Bratislava 16,82
ZLÍN Lukáš Volný TJ GUMÁRNY ZUBŘÍ 17,09
OLOMOUC Adam Pečeňa ZŠ 1. MÁJE - HRANICE -SK HRANICE 17.27
BRNO Dominik Chaloupka ZŠ PRAŽSKÁ SÍDLIŠTĚ 16.69
PL Nikodem Jeremiasz ZSP ŁAZISKA 19.12
OSTRAVA Dominik Klar ŠKOLA ZATOPKOVÝCH TŘINEC 16.56
OSTRAVA Eduard Formánek OPAVA 16.87

200 m dívky

SK KUCÁKOVÁ Nela ZŠ Mousona Michalovce 34,54
SK FÍZEĽOVÁ Sára Mária ZŠ s MŠ Halič 35,55
ZLÍN Eliška Koukalová AK ELIM VSETÍN 33.32
OLOMOUC Viktorie Hrudníková AK OLOMOUC 32.58
BRNO Zuzana Veselá SKP NYMBURK 31.95
BRNO Eliška Zamazalová AK BLANSKO 32.13
PL Zofia Zichlarz ŻORY 38.34
OSTRAVA Nela Pospíšilová TJ TŽ TŘINEC 32.20

200 m hoši

SK HLAVÁČ Juraj Atletický klub AC Malacky 32,04
SK HOLÝ Dominik ZŠ Veľkomoravská Trenčín 32,88
ZLÍN Gergela Štěpán SOKOL VALAŠSKÁ POLANKA 32.03
OLOMOUC Zdeněk Pospíšil ŠUMPERK 32.53
BRNO Jan Majdloch SKP NYMBURK 30.40
BRNO Petr Kijonka NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 31.56
PL Maciej Grzonka SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 37.66
OSTRAVA Viktor Bureš ZS ENGLIŠOVA OPAVA 31.59

300 m dívky

SK BENDOVÁ Ema KĽŠ KRYHA Bratislava 47,05
SK BALÁKOVÁ Petra TJ Družba Piešťany 47,44
ZLÍN Alexandra Huňková AC UHERSKÉ HRADIŠTĚ 49.67
OLOMOUC Kristýna Káňová ATLETIKA SC RADOTÍN 48.20
BRNO Daniela Mandiková AK KYJOV 46.85
PL Nadia Marczak UKS DIAMENT GODÓW 56.63
OSTRAVA Tereza Kubajurová ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 45.29
OSTRAVA Anna Václavíková ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 47.59

300 m hoši

SK LELKES Adam ZŠ Sokolíkova Bratislava 47,66
SK NDUKA Samuel AC Stavbár Nitra 48,76
ZLÍN Jakub Hadaš ČERVENÁ CESTA KUNOVICE 48.30
OLOMOUC Tomáš Horák ZŠ JANA ŽELEZNÉHO 45.59
BRNO Ondřej Bartoš AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 47.34
PL Patryk Pyrzyński SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 52.89
OSTRAVA Eliáš Motl ATLETIKA STARÁ BOLESLAV 45.98
OSTRAVA Richard Novák SSK VITKOVICE 47.02

 
 

mmr landos msk msk jmk zlk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp cdcargo nike nutrend nartes pohary-bauer beskuze hitorion sto pedro pedro

© SSK Vítkovice, z.s. | 2018